Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dream Dress

Internetowa wypożyczalnia sukienek

Polecane posty

Gość Dream Dress

Cześć Dziewczyny, zanim zdecydowałam się napisać przekopałam 'tonę' wątków w poszukiwaniu konkretnych opinii czy informacji- bezskutecznie. Swoim pomysłem nie odkrywam Ameryki i zdaje sobie z tego sprawę, jednak na polskim rynku działa bardzo niewiele takich wypożyczalni, a taką z prawdziwego zdarzenia znalazłam w zasadzie tylko jedną (no chyba, ze marnie szperam). Markowe sukienki, na które w zasadzie każdą kobietę byłoby stać- na tzw. wyciągnięcie ręki :) Podobne internetowe wypożyczalnie prosperują poza granicami naszego kraju dość prężnie i z tego co wiem zyskują coraz większą popularność :) Piszę ten post prosząc o opinie, co sądzicie o takim pomyśle? Konkretnie, prosto z mostu. Czy ma to szansę sprawdzić się na polskim rynku, czy może raczej wręcz przeciwnie? Jak wiadomo, nie zawsze to co sprawdza się za granicą sprawdzi się u nas :) Będę wdzięczna za każdą opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś w necie szukając sukienek trafiłam na wypożyczalnię, z tego co pamiętam- sukienki były b. strojne, a wypożyczenie dość drogie trochę ciężko mi sobie wyobrazić taką wypożyczalnię, kupujesz w sklepie sukienkę- coś nie pasuje, to np. skracasz rękawy czy zwężasz w talii, a taką wypożyczoną trudno dopasować w dodatku chyba za mało czasu, chcesz sukienkę zobaczyc na żywo, a tu się okazuje, że kolor nie taki, jak się myślało, albo buty się "gryzą"- kupując w necie można odesłać, a jak się wypożycza, to raczej po to żeby mieć się w co ubrać, a nie w ostatniej chwili ganiać po sklepach, bo coś nie pasuje nie mówiąc już o użeraniu się, jak sukienka zostanie zniszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałabym wypożyczyć to wolę dołożyć i kupić;) zresztą jak jakaś sukienka mi się podoba, to chcę ją mieć, a nie musieć oddać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Dress
Dzięki za opinie! :) Wiadomo, że tego typu opcje nie przypadną do gustu wszystkim i w sumie nie o to chodzi. Nie chcę wystartować z jakimiś przesadnie drogimi sukienkami, na początek do max 1500 zł, wypożyczenie za ok. 10% ceny sukienki. Nie uważam więc żeby to było drogo ;) Poza tym przed wypożyczeniem, będzie opcja przymierzenia takiej kiecki, która nie będzie zobowiązywała do niczego i oczywiście będzie bezpłatna :) Co do zniszczeń, to nawet pożyczając od przyjaciółki trzeba troszkę uważać. Podobnie ze swoimi ubraniami. Kiedy kupuję sukienkę za 3-4 tys. to też raczej uważam żeby jej nie zniszczyć przy pierwszej okazji ;) Każdy w sumie wolałby taką kieckę po prostu kupić, ale nie każdego stać na taki wydatek kilka razy do roku ;) Poza tym ściąganie ich z Londynu czy NY dla niektórych może być problematyczne:) Gdyby coś się Wam jeszcze nasunęło, to piszcie proszę, każda opinia jest dla mnie cenna, bo w zasadzie dopiero obmyślam całą strategię maketingową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zastanawia mnie, czy znajdziesz tylu chętnych żeby się utrzymać, nie mówiąc o tym, że musisz mieć kapitał początkowy całkiem spory, żeby tych sukienek za 1500 kupić dość trochę. Teraz na wesela czy bale sylwestrowe nie kupuje się już tak wystawnych strojów. A za 150 zł można już kupić przyzwoitą sukienkę, którą będzie można jeszcze wykorzystać;) chociaż z drugiej strony jest pewnie wiele kobiet, które będą chciały się jedynie pokazać, że mają drogą sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Dress
Drogie sukienki nie muszą być wcale wystawne :) To dwie różne rzeczy. Wiadomo, można kupić kieckę za 150 zł i cieszyć się nią razem z połową Polski :P Czego wcale nie neguje, bo wiem, że za taką kasę można kupić coś co wygląda w miarę przyzwoicie, ale na pewno niczym się wtedy nie wyróżnisz. A każda kobieta lubi czasem błysnąć, przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia ;) Jedni chcą się pokazać, inni doceniają np. dobry materiał czy niespotykany krój albo zwyczajnie chcą być oryginalni...Na pewno nie wszyscy noszą takie ciuchy na pokaz. Kapitał rzeczywiście potrzebny jest niemały, ale przynajmniej jeśli interes nie wypali to będę miała wypasioną garderobę ;) Sama nie jestem w 100% pewna czy to się sprawdzi w naszym kraju, dlatego tak ważna jest dla mnie każda opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę kupić coś fajnego niż bawić się w wypożyczanie. Polecam sklep http://dimoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi

hej Hej ;) wiem ze od założenia tego tematu minęło juz kilka lat, ale bardzo mnie ciekawi co teraz o tym myślicie?;) A może jest tu jeszcze dziewczyna, która temat założyła i cieszy się dobrym interesem?;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×