Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wakacyjna emigrantka

IRLANDIA - co tam się nosi?

Polecane posty

Gość wakacyjna emigrantka

otóż wyjeżdżam na 3 miesiące do Irlandii i jestem ciekawa jak tam ludzie się ubieraja bo nie chcę za bardzo odróżniać się na ulicy. z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
nie masz swojego stylu? zawsze dopasowujesz sie do innych? Zaraz napiszesz ze nie ...ale wiedz ze tak wlasnie jest. Koniec. Zaloz najlepiej jeansy i koszulke z Reserved, na pewno sie nie wyroznisz i bedziesz mogla zyc w spokoju ze inni ludzie sie na Ciebie nie gapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna emigrantka
naprawde, jesli nie masz nic konstruktywnego do napisania na zadane przeze mnie pytanie - nie pisz. nie potrzebuje wykladu o wlasnym stylu lub jego braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek20
witam, od kilku lat wyjeżdzam na wakacje do Północnej Irlandii, zawsze biorę ubrania głównnie w sportowym stylu,tam pod koniec wakacji jest duzo przecen i można za grosze kupić fajne ubranka więc radzę nie brać za wiele z Polski bo będziesz żałować a tak naprawdę to tam aż tak nie zwracają uwagi na ubrania, oni sami często chodzą tak ubrani że hej,,, ale moda jest do przodu o jeden sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek20
aaaa i oni często zachwycają się moimi ubraniami bo u nich takich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
Moim zdaniem jest konstruktywne. Moze najwyzszy czas zastanowic sie nad soba i odpowiedziec na pytanie czemu inni maja na mnie tak duzy wplyw? czemu nie jestem niezalezna i musze potwierdzic swoje zdanie u innych? a z reszta...nic nie mowie. Na marginesie dodam tylko ze brak stylu tez jest jakims stylem. Inna sprawa jakim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejojoj
haha,pani psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
Dokladnie, nie tylko magister, nawet doktor. I co glupio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna emigrantka
droga kreatorko umyslow, twoja wypowiedz nie jest konstruktywna ani przydatna. swoj styl w mniejszym, lub w wiekszym, stopniu posiadam aczkolwiek nie chce, wyjezdzajac do innego kraju, czuc sie jak Ukrainka na polskiej ulicy (jesli wiesz co mam na mysli). tyle co mam do powiedzenia na ten temat. wszystkim zyczliwym - dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
Wybacz widocznie nie umiem krytykowac konstruktywnie. Tylko jak nie komentowac wypowiedzi ktore az same do tego zmuszaja...nawiazujac do ostatniej wypowiedzi,- ciekawy musi byc Twoj styl (wszystko jedno w jakim stopniu go posiadasz, moje zdanie pozostanie tajemnica;)), no ale jesli juz zgodnie stwierdzilismy ze posiadasz swoj styl i wg niego sie ubierasz...to zastanawia mnie czemu za granica masz wygladac jak ukrainka...daje do myslenia. Jesli w Polsce sie nie wstydzisz , to czemu masz sie wstydzic za granica? Tymbardziej w Irlandii...jakby to byla jakas stolica mody. Ot zwykly kraj gdzie Polacy wykorzystujac swoja wiedze i umiejetnosci jada na 3 miesiace zeby pracowac na zmywaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna emigrantka
pomijajac fakt, ze nie jade tam do pracy to nie zrozumialas porownania do Ukrainki. otoz Ukrainki obecnie sa na etapie wczesneij mody na rozowe, odstawione panny. jesli takie przyajda do Polski to wiadomo jak wygladaja i jak je sie odbiera, prawda? dlatego wlasnie sie pytam co nosi sie w Irlandii bo ewentualnie nie chce wygladac jak ciekawostka kulturowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacyjno emigranto daj sobie spokój z tym babsztylem:) w Irlandii, podobnie jak w Stanach, jest dosyć niehlujnie, to moje zdanie. Ludzie ubieraja się niedbale, większość na sportowo, wygodnie, albo w tym typowym stulu miejskim. Wydaje mi się, że nasze ciuszki nie odbiegają za bardzo. No i przygotuj się na wielkie przeceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
Pewnie ze nie odbiegaja. I tu i tam ludzie nie potrafia dopasowac sobie stroju i ubieraja sie bez gustu. Costerco- stul miejski? a moze stul dziob?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj autorko
ja w irlandii zaobserwowalam ze naprawde ludzie sie baaaardzo roznie ubieraja a co do tego co ktos juz pisal o wyprzedazach potwierdzam na pewno sobie cos fajnego kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×