Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fifimka

Jak byłyście dzisiaj ubrane?

Polecane posty

Gość Fifimka

Jak w temacie każda rzecz jaką miałyście i jej kolor (bielizna i buty także).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare leginsy czarne baleriny szare majty biała bokserka i stanik zielona bluza z napisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HurtowniaStylu_pl
trampki na obcasie, legginsy czarne calzedonia push up, bluza biala z czarnym wzorem, kurtka skórzana z zary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpile,pończochy czarne,koronkowe bokserki i rzemyk z kluczami od domu ,duże,czarne okulary od slonca.W majtkach Tel.komorkowy Nokia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne leginsy czarne majtki różowe skarpetki czarny stanik ponarańczowa bluza w ciapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie: szare dresy białe skarpetki żółta koszulka kremowe majtki i stanik czerwone kapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś granatowe rurki jeansowe ... szara bokserkę i białą sportową marynarkę. Bielizna cielista :P A do tego białe trampki Tommy Hilfiger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziś żółte sandały River island, jeansowe rurki superdray,kremowa koszula w ważki h&m,torba new look brązowa. I portfel river island biało żółty. Biustonosz i majtki cieliste h&m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomyśleć, że większości z was szwy pękają na tych biednych legginsach - rzadkością jest bowiem widok szczupłej laski z ladną figurą, dla której legginsy są przeznaczone :( Że już nie wspomnę o tym szczycie obciachu pt pisanie "trampki tommy h." :D :D Masz jakieś kompleksy, że czujesz potrzebę pisania o tym, dziecino? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
dziś mam: 1) sportowe jeansy 7/8 ,czarne adaśki,i bluzę w pasy,sportową bieliznę. 2) bo się przebrałam jadąc na chwilę do pracy,czarne spodnie z zamkami u dołu 7/8 ,szpilki 10 cm,sweterek nude oversize,gacie te same ,stanik zmieniłam na beżowy. 3) bo zaraz będę w domu - luzna sukienka z cienkiego jeansu i japonki,gaci brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
nono bluza z pkt 1 to oczywiście bluza tommy h :P a co sie będę czaić jak szaleć to po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buciki na płaskim obcasie skórzana spódnica biały koszula z krótkim rękawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym momencie mam na sobie zielony sweter, niebieskie dżinsy i klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj na sportowo wczoraj na galowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarne rurki czarne majtki zielone adidasy zielone skarpetki czarna bokserka czarny stanik i czerwona bluza z kapturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka1999
Zielona koszulka, spódniczka skórzana(czarna), zielone trampki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurtka- zgnila zieleń Spodnie- granatowe koszulka- biala z granatowym nadrukiem. Stanik- biały Majtki -białe skarpetki - szare Buty- czarne trampki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy - spodnie w drobne kwiatki, bluzka pudrowy róż w odcieniu pasującym do spodni, beżowe baleriny i beżowa kurtka. W domu - szare spodnie dresowe, biała koszulka z nadrukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremowa sukienka biała koszula białay stanik i majtki oraz granatowe botki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.27 Szpile,pończochy czarne,koronkowe bokserki i rzemyk z kluczami od domu ,duże,czarne okulary od slonca.W majtkach Tel.komorkowy Nokia. x a co to za firma to słonce? to coś na miarę ray ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biała koszulka czarna kamizelka czarne spodnie i czarne pantofle niebieskie majtki biały stanik brązowe stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elegancko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×