Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak chodzicie ubrane po domu?

Polecane posty

Gość gość

przebieracie się po przyjściu z dworu w "gorsze" ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w czym wyszłam na dwór. Raczej nie zmieniam ubrania, tylko zdejmuję to, co było z wierzchu. Ale jeśli moja praca wymagałaby garsonki/białej koszuli itd. to na pewno bym się przebierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ubieranie w domu gorszych ciuchów o mało co nie zostawił mnie mąż. Wręcz stwierdził że dla niego powinnam się ubierać w te lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebieram się wygodne ciuchy . Nie wyobrażam sobie chodzenia po domu w tych samych ubraniach, w których byłam w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebieram się w odzież sportową. Np. spodnie-rurki zmieniam na dresy lub szorty, bo po co sobie odciskiwać szwy na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej są to legginsy, a jak jest gorąco to krótkie spodenki i do tego jakaś luźna koszulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię zawsze być dobrze ubrana, wtedy lepiej się czuję. Nigdy nie wiadomo kto zapuka do drzwi. Lubię tuniki, więc sięgam po nie tutaj http://www.innaja.istore.pl/pl/odziez-damska_tuniki szczególnie upodobałam sobie te z krepy, bo naprawdę łatwo się je pierze i szybko schną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu najczęściej chodzę nago,czasem dżinsy i koszulka.W razie niespodziewanych gości mam szlafroczek.Zawsze w domu jestem bez stanika i boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam z pracy to przebieram się latem zakładam szorty a teraz jesienią i zimą dżinsy 7\8 i koszulkę mamy ogrzewanie podłogowe więc chodzę boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odrazu po wejściu do domu zwiazuje wlosy, przebieram się w leginsy i luźną bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej się przebieram, chyba, że ktoś ma mnie odwiedzić;) ubieram najczęściej spodnie dresowe i jakąś koszulkę, coś wygodnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z fajfusem na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiętak
Fartuszek, spódniczka, bluzka i kapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×