Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nieistotne kim jestem

Jak często kupujecie nowe dżinsy ??

Polecane posty

Gość to nieistotne kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nieistotne kim jestem
acha i jeszcze: Jak długo wam służą nowe dżinsy ? Po jakim czasie uważacie że nie nadają się już do wychodzenia na wyjściowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinsomanka
Ja osobiscie uwielbiam dżinsy aktualnie mam 6 par ale jak tylko widze jakis nowy model to choruje,zeby go sobie kupic. Niestety nie zawsze mam kasiorke. Z reguly jak kupie sobie jakies nowe to te wszystkie "stare" juz mi sie nie podobaja i nie mam ochoty w nich chodzic, wiec chodze i znowu szukam nowego modelu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinsomanka
Słuza mi dlugo bo jak pisalam mam ich troche w zwiazku z czym czesto zmieniam. Aha dodam tylko,ze z reguly kupuje wranglery lub lee, rzadziej ale trafiaja sie jakies Levisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinsomanka
Zalozycielka tematu pytala jak dlugo nosimy swoje dzinsy , wiec napisalam marki dzinsow bo moze firma ma wplyw na jakosc materialow, tylko tyle... nie mierzmy wszystkich swoja miara... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCDEFGhijk
Raz na 2-3 m-ce. Nie zwracam przy tym uwagi na metke, dzinsy maja dobrze lezec na mojej figurze i to jest podstawowe kryterium. Nigdy nie sledze jakie nowy model jeansow wyszedli ktora to firma go wypuscila na rynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 22////
ja niestety bardzo rzadko a to dla tego ze nic mi sie nie podoba nigdy i jestem chyba za bardzo wybredna, ale wole sobie juz kupic jakas spodnice lub inne spodnie niz na sile jeansy ktore wlasnie nie podobaja mi sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć, że marka spodni ma wpływ na to, jak długo można je nosić... bo nikt mi nie wmówi że wyhaftowane w kwiatki jeansy z bazaru przetrwają więcej niż jeden sezon... chyba że się je pierze raz w miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyoosha
co 3 mce średnio oczywiscie. kupowałabym może częściej ale trudno mi znależć krój odpowiedni dla siebie a nie chcę łazić ciągle w takich samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
mam tylko jedną parę... ale zamierzam to zmienic:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×