Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stylooowa

Jak sie powinna ubrac 22latka?

Polecane posty

Witam, potrzebuję rady. Mam problem z doborem ubrania, tak żeby wyglądać atrakcyjnie. Uwielbiam luźne ubrania bo nie widać w tedy mojego brzuszka którego nie mogę zrzucić;( co zrobić żeby wyglądać atrakcyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakieś propozycje? bo chyba chodząc cały czas w luźnych ubraniach nie zwróce niczyjej uwagi i będe jak myszka niewidoczna..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne stylizacje Aniu:) Luźne ubrania , nie muszą wyglądać jak namiot. Jeżeli masz zgrabne nogi , eksponuj je, noś krótkie sukienki lub spódniczki , spodenki z topami , koszulkami, bluzkami lekko rozszerzającymi się do dołu, w kształcie litery A . Ta sukienka jest idealna na obecnie panujące upały http://www.hm.com/pl/product/27862?article=27862-A Generalnie odwracaj uwagę od brzuszka , dół - spodnie, spódnica mogą być kolorowe, nawet wzorzyste, a góra w jednym kolorze . Do gładkiego dołu możesz włożyć bluzkę w drobny wzór. Unikaj koszulek z dużymi printami na przodzie. Zwracaj uwagę na dodatki - ciekawe buty, torebkę ,długie naszyjniki, okulary przeciwsłoneczne. Na pewno nie będziesz niezauważona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka ładna, ale moje grube uda by odsłoniły ważę 72 kg i mam 168 cm wzrostu, wiec jestem niska i gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę zmienia sytuację, ale przecież możesz nosić dłuższe sukienki czy spódnice. Przymierzaj różne, zobaczysz w jakiej długości wyglądasz najkorzystniej. Przy szerokich udach najlepsze będą spodnie chinos , w jednym kolorze lub w bardzo drobny wzór. Te w pionowe paseczki optycznie wyszczuplają nogi i dodają sylwetce kilka centymetrów http://www.hm.com/pl/product/23890?article=23890-C Buty na słupku lub koturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam tyle lat:) .. i roznie sie ubieram :) :) legginsy tuniki ) itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta12
ja mam 22 lata i też ostatnio zastanawiałam się nad swoim stylem. Niby wszystko ok, ale bez szału...Kupiłam długą spódnicę na http://ohyej.com/index.php i od razu poczułam motywację, aby wyglądać jakoś tak bardziej kobieco :) Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyy4
Ostatnio natrafiłam na aplikację veroni style i ściągnęłam na komórkę, Jest tam sporo ciekawych inspiracji ubioru, luźno ale i atrakcyjnie :) Przy tym można też zyskać rabat do answear na fajne ciuszki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna się ubierać tak jak jej wygodnie i jak się jej podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz szukała butów, to świetne młodzieżowe i kobiece buty mają na Eobuwie. Myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
a co trzeba zrobić, żeby dostać tą zniżke na zakupy w answear com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już odważnie powinna w lecie pokazywać dolną dziurkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz ukryć brzuszek to rozkloszowane sukienki, spódnice... rzeczy odcinane w talii i dalej luźne, może jakieś tuniki, biżuteria dość długa bo wysmukla, elegancko ale nie za elegancko, płaszcze przed kolana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×