Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juleczka_

jak sie ubrać na 18stkę?

Polecane posty

Gość juleczka_

dziewczynki moze mi podpowiecie co mogę na siebie założyć..w sobotę wyprawiam 18stkę w lokalu i zupelnie nie mam pomyslu. Lepsza bedzie jakas prosta krótka sukienka,czy może spodnie i jakaś bluzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *rumianek*
Cześć Juleczko :) Obie opcje są super,ale jako solenizantka musisz wyglądać najładniej :) Nie wiem jak wyglądasz,jaką masz figurę itd.,ale jeśli jesteś wysoka o dośc zgrabna to powinnaś założyć czarną,prostą sukienkę za kolano,może bez pleców a tylko wiązaną za szyją?? Do tego jakiś obcas,wyprostowane włosy no i gra!Oczywiście jeśli dobrze się czujesz sukienkach,bo jeśli jesteś typem "chłopczycy" to możesz przez taki strój mieć rozwaloną imprezę. Natomiast w wersji ze spodniami fajnie wyglądają np. takie 3/4 i do tego top,jakiś fikuśny,np. asymetryczny,dodatki-dłuższe koczyki itp.To Ty się musisz dobrze czuć w ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka23
ale na boga po co prostowac wlosy? skad wiesz czy nie ma naturalnie kreconych albo prostych jak drut? czy posiadanie wyprostowanych wlosow jest obligatoryjne na wlasnej 18?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *rumianek*
Hanka,czemu się czepiasz?Ja tylko powiedziałam jakie jest moje wyobrażenie fryzury pasującej do prostej czarnej sukienki.Wolno mi wyrazić własne zdanie.A poza tym ja w ogóle nie wiem jak Juleczka wygląda (o czym pisałam),więc nie wiem też jakie ma włosy!Doradzam po prostu fryzurę do stroju.A ty zamiast się czepiać to dziewczynie lepiej doradź bo taki jest temat!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka23
rozumiem ze proste wlosy pasuja do czarnej sukienki bez blecow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *rumianek*
Moim zdaniem tak.Zawsze bardziej mi się podobały niz np. kręcone przy tego typu ubiorze.Kok dla 18-latki nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka_
Proszę nie kłóćcie się bo nie ma o co;-) dzięki rumianku za radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia22
No i co Juleczko,w czym poszłaś,jak się bawiłaś??co wy się tak tego rumianka uczepiliście??jako jedyna doradziła a wy na nią najechaliście,wstydźcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×