Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola1995

Jak ubierać się kobieco

Polecane posty

Gość ola1995

Witam was serdecznie. Pisze na tym forum, ponieważ potrzebuje porad odnośnie mojego ubioru i wyglądu. Mój problem wygląda następująco, od zawsze ubierałam się jak chłopak, nosze tylko i wyłącznie jeansy, air maxy ewentualnie trampki, jakieś zwykłe bluzki oraz bluzy z kapturem. Nigdy się także nie malowałam ani jakoś specjalnie nie czesałam(chyba że na jakieś specjalne okazję). Mam proste włosy do ramion, nie mam pojęcia jak się czesać żeby ładnie wyglądać. W mojej szafie nie znajdę żadnej spódnicy. Ostatnio sukienkę założyłam na stódniówke. Nie pamiętam kiedy ostatnio ubrałam rajstopy albo leginsy. Nie umiem także chodzić na wysokim obcasie. Dodam, że nie wiem co jest ładne i co do czego pasuje. Zakupy nie sprawiają mi żadnej radości. Kupuje bo muszę. Wcześniej bałam się eksperymentować ze swoim wyglądem, gdy ubrałam się inaczej niż zwykle koleżanki się ze mnie śmiały, może dlatego, że ubierały się tak samo jak ja. Bałam się odrzucenia i braku akceptacji. Teraz zmieniłam otoczenie, studiuje, znalazłam bardziej tolerancyjne towarzystwo i pomyślałam, że przyszła pora coś zmienić. I tu moje pytanie, jak ubierać się, żeby wyglądać jak prawdziwa kobieta a nie jak babochłop. Od czego zacząć na początku? Jakimi zasadami kierować się w dobieraniu ubrań? Jakie spódnice i rajstopy kupić? Ostatnio spódnice ubierałam chyba w podstawówce. A jakie buty polecacie? Na początek odpadają te na wysokim obcasem. Nawet nie wiem jakie są rodzaje obuwia bo nigdy mnie to nie interesowało. Mam 168 cm wzrostu, 55 kg wagi, obwód bioder 92 cm, piersi 87, tali 66 cm i obwód ud 50cm. Także proszę się ze mnie nie śmiać i wziąść to na poważnie. Mam nadzieje, że z waszą pomocą uda mi się przejść metamorfozę i wreszcie nie będę jak brzydkie kaczątko. Pozdrawiam Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inspiracje na temat mody znajdziesz na róznych blogach. ja ostatnio jestem fanką http://bloghub.pl/moda-i-styl ponieważ tutaj są aktualne wiadomości. oczywiście najlepiej przeglądac różne i wybierać te rzeczy w których będziesz zuć się swobodnie,bo nawet jak się uierzesz modnie ale będizesz się źle czuć to i tak nie wypadniesz tak jakbys chciała w oczach odbiorców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś młoda, a młodym wszystko pasuje. Jeansy są zawsze w modzie, więc z nich nie rezygnuj, byleby nie były to dzwony albo z krokiem w kolanie. Jesli nie umiesz chodzić na obcasach, to noś baletki. Koszule zawsze fajnie wyglądają na dziewczynie, jak są dopasowane, więc poszukaj w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie biale spodnie, mnie kreca takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik356
Nawet luźne stroje, połączone z odpowiednimi dodatkami mogą stworzyć fajne zestawienia. Jeśli lubisz wygodne ubrania, z bawełny, to zobacz sobie kolekcje byInsomnia http://byinsomnia.com/ - moim zdaniem każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy ci pomogę, ale chodząc po mieście stwierdzam, że 90% kobiet ma ten sam problem, co ty. Dlatego to, co zobaczyłem wczoraj wstrząsnęło mną do głębi: zobaczyłem kobietę w krótkiej, nawet mocno krótkiej, wąskiej spódnicy, białej bluzce, żakiecie, cienkich rajstopach i wysokich, lakierowanych szpilkach. Po prostu oddech mi się zatrzemał. Odczułem kompletny zachwyt i podziw, takie to było piękne. Może dlatego, że to teraz taki rzadkibwidok. Klasyka zawsze działa. Nie wiem, czy spróbujesz, ale ten kierunek jest niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że istotne też są buty:) Wg mnie niesamowicie kobiece są szpilki. A już szczególnie, że widziałam kilka przepięknych modeli na eobuwie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo kobiece ubrania , takie na prawde " na topie" zdecydowanie znajdziesz w Bialcon. Uwielbiam ten sklep, śliczne ubrania polskiej projektantki, szyte w Polsce i co najważniejsze z dobrych polskich materiałów. Koleżanki będą ci zazdosciły www.bialcon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie piękne, dobre jakościowo materiały, soczyste kolory to klucz do zmysłowości. Piękny materiał (jedwab, wełna, len) jest zmysłowy a zmysłowość to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×