Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Badmeets

Jak ubrac sie na silownie?

Polecane posty

Gość Badmeets

Wybieram sie do silowni aby zrzucic pare zbednych kilogramow. Chcialabym znalezc jakis wygodny i przewiewny stroj myslalam nad topem sportowym, ale mam brzuszek wiec raczej odpada :( ale czy wypada mi zalozyc top i na to bokserke? Bo jak wiadomo niektore bokserki przeswituja, a ja nie chce zeby to krepowalo mi ruchy. Co moge zalozyc bez krepowania sie? Co myslicie o topie? Czy wypada mi? Bluza tez moze byc potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem cymbałku
czerwone 25 centymetrowe szpilki mini tak krótka żeby było widać ,że nie masz majtek dekolt po pępek rajstopy kabaretki i zarywać dresów:P jak sie ubrać na siłownię? proste w sportowe ciuchy ale dla ciebie lepsza wersja pierwsza bo jesteś bezmyślna laseczką :P na które tylko polecą dresy no jeśli jesteś ładna to tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badmeets
Nie jestem laleczka. Pytalam tylko jaki ubior bedzie najodpowiedniejszy i tyle. Nie rozumiem kompletnie twojej wypowiedzi na silownie sie chodzi po to aby cwiczyc, a nie na podryw. Pierwszy raz ide na silownie, wiec chce rozwiac swoje watpliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
wstyd żeby nie wiedzieć ;P normalnie dresy albo koszulka i spodenki:P biedne dzieciątko w-fu nie miało w szkole czy miało zwolnienie? no tak ale jak sie w dresikach latało na gimnazjalne dyskoteki to czego się można po takim byszczaku spodziewać:P Wybieram sie do silowni aby zrzucic pare zbednych kilogramow. Chcialabym znalezc jakis wygodny i przewiewny stroj myslalam nad topem sportowym, ale mam brzuszek wiec raczej odpada ale czy wypada mi zalozyc top i na to bokserke? Bo jak wiadomo niektore bokserki przeswituja, a ja nie chce zeby to krepowalo mi ruchy. Co moge zalozyc bez krepowania sie? Co myslicie o topie? Czy wypada mi? Bluza tez moze byc potrzebna? od kiedy to siłownie jest rewią mody dla dresów ,kto się pyta czy na siłownie wypada iść w tym czy w tamtym? co za pustak ,żal mi ciebie puściutka dziewczyneczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam też poszukaj
heh dobre ,żeby nie wiedzieć co się nakłada na siłownie "żeby nie krępowało ruchów i nie prześwitywało " ja pierdole mózg poćwicz albo go poszukaj ,że też chodzą po świecie takie bezmózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ale spodenki i t-shirt
nie są trendy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolagula
zgadzam się , legginsy to najlepsza opcja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falakajii
nie od dziś o tym wiadomo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessssskaaaaa
legginsy są dobre dla szczupłych osób- wolę dresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silaczka97
Kupiłam sobie strój na www.superstar-originals.pl/ Duży wybór bluzek i dresów, no i bardzo dobre materiały wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najważniejsze w treningach jest dobry stanik i dobre buty. Stanik zamówiłam na allegro, a buty tutaj http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Kolekcja%20Sklep/Nike%20Air%20Max%2024-7%20Sklep/nike-air-max-24-7-aqua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim strój na siłownię musi być wygodny, nie może krępować ruchów, musisz w nim czuć się swobodnie, ale nie ja w worku. Na allinside.pl znajdziesz fajne stroje do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mam taki wlasnie problem zawsze sie ubieralem grubo zeby sie spocic miesnie sie zagrzewaly i powoli wychladzaly i myslalem ze to o to chodzi no chyba ze tak jest:D Ale wiekszosc osob na silowni jest "na krótko" to juz nie wiem czy mam sie ubierac ala "sauna" czy normalnie i nie wiem czy to ma to cos do wynikow bo wiadomo ze jak sie wypaca to traci sie fat to jak to jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłowni zazwyczaj królują szare, bawełniane dresy, ale jeżeli chcesz wyglądać profesjonalnie i modnie, a do tego czuć się komfortowo, wybierz jednokolorowy kostium z oddychającej, syntetycznej tkaniny, najlepiej termoaktywnej. Pamiętaj, że dobrej jakości stroje sportowe – z materiału innego niż bawełna – najlepiej kupować w autoryzowanych sklepach – wtedy masz pewność, że „magiczne” właściwości tkaniny to nie tylko pisana enigmatycznym językiem informacja na metce. Pamiętaj, żeby unikać nadruków – bardzo szybko znikną podczas częstego prania. Wybieraj stroje jednokolorowe, raczej w ciemnych odcieniach, bez kontrastowych elementów – unikniesz ryzyka ich zafarbowania. Strój sportowy musi być przede wszystkim wygodny – nie może krępować twoich ruchów, musi być dopasowany do Twojej sylwetki i rodzaju ćwiczeń, jakie będziesz wykonywać. Bardzo dobrze sprawdza się koszulka typu bokserka – dzięki odkrytym plecom i mocno wyciętym ramionom unikniesz przegrzania. Unikaj strojów z dużą ilością dodatkowych elementów, takich jak guziki, paski, suwaki i cekiny – mogą utrudniać ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja ubieram dresowe spodnie 3/4 i dłuższą bokserkę ,jak już zeszło z brzuszka to leginsy 3/4 i bokserke albo bawełniany t-shirt,widziałam takie większe dziewczyny ,takie 80+ w dłuższych bokserkach i na to sportowy luzny oversize i dobrze to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsza jest na siłowni wygoda, więc chodzę tam w sportowych butach i luźniejszym dresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja strój na siłownię mam od nich http://senseishop.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Nikt nie ma takiego oryginalnego jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×