Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak WASZYM zdaniem powinna się ubiera kobieta ok 35 letnia

Polecane posty

Gość gość

żeby wyglądała ładnie, atrakcyjnie, stosownie do wieku, ale odładzająco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy nosi to co lubi. Co to jakies normy obowiązujące panują? Czego wolno a czego nie? Takie rzeczy to tylko w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lurecynka
Mam 30 lat i jedynie na specjalne okazje zastanawiam się co wypada załozyć. Na codzień czy do pracy ubieram się tak jak jest mi wygodnie i jak dobrze się czuje. Nie ma co sie martwić wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że popelniacie błąd. Mi też kiedyś się wydawało ze powinnam się ubierac jak ja lubię. Aż przez przypadek, na integracji firmowej była stylistka, która ubrala mnie w coś wnco nigdy sama bym się nie ubrala. Ile ochow i achow usłyszałam przez następne kilka dni tontylko moje. Dlatego warto czasem posłuchać kogoś kto popatrzy na nas z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku na pewno już wiesz w jakich fasonach i kolorach wyglądasz korzystnie , umiesz podkreślać atuty i ukrywać wady. To decyduje o atrakcyjnym wyglądzie. Ubranie zależy od sytuacji - praca, spotkanie z przyjaciółką, spacer po mieście czy wyjście na imprezę. Podstawą jest dobra, klasyczna baza i modne dodatki. Nawet jeżeli masz bardzo zgrabne nogi super mini i szorty nie są ubraniami na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30-tce należy już zwracać uwagę na długość spódnic. Poza wyjazdami wakacyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam tyle lat i czasami o tym myślę, ale nie przejmuję się tym. Jeżeli nigdy nie nosiłaś mini to nie będziesz jej nosić a jeżeli nosiłaś to nie zrezygnujesz z niej nawet jak będziesz miała 50 lat i zgrabne nogi. To indywidualna sprawa. Moim zdaniem fajny jest styl prosty i elegancki. Ostatnio kupiłam kilka rzeczy w sklepie http://modana.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minki
Na pewno warto zainwestować w jakieś moden sukienki, one zawsze się sprawdzą. Pamiętaj tylko, żeby nie były zbyt krótkie i wyzywające :) Poszukaj ładnych sukienek na http://www.cozacena.pl/sukienki Przez Internet będzie o wiele szybciej, a do tego na tej stronie możesz porównać różne oferty i sporo zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×