Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przypadkowopisze

Jak ważny jest ubiór faceta.

Polecane posty

Gość przypadkowopisze

Ostatnio zauważyłem jak KOLOSALNĄ różnicę robi u faceta jego ubiór. Gdy ubierałem się w zwykła bluzę i dżinsy to chyba żadna dziewczyna na mieście nie za czepiła na mnie swojego wzroku. (mam 175 i jestem chudy). Ale gdy ubrałem się w koszulę wpuszczoną w spodnie, spodnie materiałowe typu slim fit (ale nie rurki), wszystko to dobrane kolorystycznie w dbałości o takie detale kolorystyczne jak pasek u spodni to poczułem, że wzbudzam zainteresowanie. Wyróżniałem się spośród facetów ubranych w shorty, dżinsy i jakąś koszulkę. Ba, zauważyłem, że nawet wobec facetów wzbudzałem zainteresowanie ubiorem (ale nie seksualne oczywiście). Były dziewczyny, które się za mną oglądały. Były też takie, które się do mnie uśmiechały. Usłyszałem również komentarz dziewczyny stojącej kawałek za mną z koleżanką "ale ma tyłeczek". A wszystko to dlatego, że się stylowo ubrałem. Czy ubiór jest aż tak istotny dla kobiet? Czy to prawda, że dla was bardziej atrakcyjny jest stylowo ubrany facet niż umięśniony bez koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jest bardzo wazny. sama sie ubieram tak zeby sie sobie podobac to majac bzika na tym punkcie chce podobnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umięśnionych bez koszulki nie spotykam na mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×