Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka bielizna dla ciężarnej?

Polecane posty

Gość gość

Podpowiedzcie jak wybierać bieliznę w zaawansowanej ciąży. Szukam czegoś w sklepach stacjonarnych, ale nie trafiłam jeszcze na nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosiłam normalne, ale nie uciskające majtki i staniki jak zwykle, tylko zmieniałam rozmiar w miarę potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula987
A ja jestem tego zdania, że lepiej sobie ułatwiać życie i zaopatrzyć się chociaż w jeden zestaw porządnej bielizny ciążowej (i pociążowej). Z tego co słyszałam, dużo kobiet chwali sobie bieliznę od Cake Lingerie, bo spełnia specyficzne potrzeby ciężarnych i karmiących. Wydaje mi się, że takie sprzedają w Boutique Bielizny, więc warto sobie tam zajrzeć w wolnej chwili poszukując tego rodzaju produktów. Dla mnie to na przykład jedyna opcja, żeby coś takiego kupić i bo mieszkam w małym mieście i jedyne miejsce gdzie można kupić bieliznę to bazarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny spam! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocicaaaa22
no przecież nie nosiłabym bielizny z biedronki... bo smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weggie
Ja nosiłam zwykłe majtki, tylko oczywiście w większym rozmiarze. Ważne tylko, żeby były wygodne i miękkie, najlepiej bawełniane. Chciałam jednak, żeby były też ładne i seksowne, aby czuć się w nich kobieco. Ciekawą bieliznę znajdziesz na http://www.cozacena.pl/majtki-damskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×