Odpowiedz na ten temat

Jaka firma ma porządne skórzane torebki...

• gość 2017.04.04 [17:24]
    Fajne stylowe torebki ze skóry można znaleść na akb-bednarek.pl ale sami oceńcie
  • gość 2017.04.05 [20:57]
    Bardzo fajne damskie torebki są w sklepie Torebki Zawsze Lubiane. Sama zamawiałam tam kilka modeli bo maja duży wybór ladnych toreb. Widziałam tam na przykład świetne modele Monnari i David Jones. Mam ochotę w sumie na kolejną!
  • gość 2017.04.12 [08:57]
    Hmmm ! Jestem dość "stara", że tak powiem, bo jestem po 40-tce, ale czasem mam "hopla" na punkcie torebek (markowych). Będąc młodą, bo 20 letnią dziewczyną kupiłam sobie taką skórzaną torebkę (to się chyba na to mówiło "listonoszka", czy "raportówka") i nic się nie zniszczyła, jedynie zrobiła się ciemniejsza, jak to torebka z niefarbowanej skóry. I mam ją do dziś i czasem ją noszę. Potem miałam "fazę" na markowe torebki "sportowe" (np. Nike, Adidas, Puma). Natomiast jakieś 6 lat temu postanowiłam, że systematycznie będę kupowała markowe torebki. Kupiłam sobie już torebkę LV, Versace, Michael Kors. Chcę mieć jeszcze Channelkę, którą mąż obiecał mi na imieniny (które przypadają za tydzień), no i Pradę.
  • gość 2017.04.18 [15:44]
    Śliczna torebka za normalne pieniądze, która przy okazji genialnie wygląda, sami zerknijcie - https://www.merg.pl/product-pol-57960-MAZZINI -Skorzana-czerwona-Torebka-Shopperka-SARITA.html Nie trzeba płacić kolosanych kwot za porządne torebki. Znane marki naprawdę nie mają znaczenia.
  • fashionistka 2017.04.19 [22:27]
    Atelier misDesign. Piękny design doceniony przez znane osobistości ale produkowany lokalnie i z sercem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...