Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajnikśluby

Jaka mucha do garnituru?

Polecane posty

Gość Pytajnikśluby

Witam, Mam pytanie jak w temacie. Jaki kolor muchy pasuję do ciemnogranatowego garnituru? Zaznaczę, iż przeznaczeniem całości jest ślub. Rozglądaliśmy się, pytaliśmy,ale Panie w sklepie niestety nie potrafiły nam doradzić czegoś konkretnie. Raz była to mucha czarna, raz biała, innym razem granatowa, a dziś Pani polecała nam fioletową. Jesteśmy już zmęczeni i zakręceni a czasu jest już strasznie mało. Prosimy o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dlaczego
Jak rozumiem pytanie dotyczy Pana Młodego. Po pierwsze nie powinien iść do ślubu w granatowym garniturze, bo granatowy garnitur nie toleruje białej koszuli (chyba, że chcesz wyglądać jak konduktor z Intercity). Białą muchę nosi się wyłącznie do fraka, czarną muchę nosi się wyłącznie do smokingu. Do pozostałych garniturów, szczególnie kolorowych (a granatowy zalicza się do kolorowych) nosi się kolorowe muchy. Osobiście do granatowego założyłbym bordo muchę, ale koszula powinna być wtedy błękitna, ewentualnie ciemnoniebieską muchę z różową koszulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A błękitna koszula+granatowa mucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginger123
Do garnituru krawat Mucha do smokingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemal dostałem torsji czytając powyższe wypowiedzi. Po pierwsze: granatowy jest najbardziej uniwersalnym kolorem ze wszystkich i na ślub nadaje się idealnie. Koszula MUSI być biała. Mucha nie może być biała ani czarna jeżeli zakładana jest do garnituru. W tym wypadku możliwe są muchy w odcieniach granatu, szarości i grafitu, chociaż można spróbować innego koloru, ale wtedy lepiej wyglądają muchy wykonane z bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie biała mucha, gdyż taka zarezerwowana jest dla kelnerów ;) no chyba, że tak jak pisał poprzednik jest to frak. Ale do granatowego garnituru ja wybrałabym granatową lub w innym kolorze najlepiej dopasowanym do koloru kwiatów pani młodej :) Może macie kolor przewodni na ślubie wtedy mogłaby być w takim właśnie odcieniu :) Polecam udać się do studia mody Evita tam panie na pewno Wam coś doradzą bo swoją drogą taką wiedzę mam właśnie od nich ;) nabyłam ją gdy wraz ze swoim narzeczonym kupowaliśmy tam garnitur na nasz ślub :) oprócz garniturów mają szeroki wybór dodatków w tym właśnie much :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem najlepiej będzie pasować granatowa. Czerwone, czy bordowa też wyglądałaby dobrze, ale w przypadku kiedy panna młoda mi dodatki w takim kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się zawsze u pana młodego podobała biała mucha lub biały gładki krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Michał
Każdy jeden kolor muchy z wyjątkiem białego pasuje do granatowego garnituru, to wszystko zależy co nam się podoba. Jeżeli macie problem z doborem dodatków to polecam wybrać się do Evity ,tam Panie dopasują wam wszystkie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×