Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka91

Jaką sukienkę na wesele???

Polecane posty

Gość Agnieszka91

Witajcie. Jestem szczupłą 16- latką i mam wielki problem, jaką mogę sobie kupić sukienkę na weselę aby w niej ładnie wyglądać i modnie. Jeśli macie jakieś zdjęcia lub porady zapraszam piszcie... pozdrawiam i czekam z niecierpliowoscią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka91
ładny krójc tylko ten kolor... bo oczywiscie czarna opada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalagirl28
ja też mam taki problem...nie wiem co założyć na wesele kolegi mojego chłopaka...mam taką sukienkę do kolan białą w czarne kropki, ale podobno biały kolor odpada... wiem że będzie dobra zabawa...a ja najlepiej czuję się w spodniach...tak elegancko...więc nie będzie to odpowiedni strój...co najgorsze to nie wiem jaki kolor...chodzę tylko w ubraniach koloru białego i czarnego...tylko te barwy są u mnie w szafie...i chciałabym przy nich pozostać...ale nie mogę:/ to co radzicie...? a i odpadają szpilki, w ogóle buty na obcasie...bo jestem wysoka- mam 183 i nie dostanę na siebie takich butów bo noszę duży rozmiar... a mój chłopak i tak jest ode mnie niższy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka91
sadze ze ta sukienka by uszla... gorzej gdybys chciala isc w czarnej albo w bialej. a tak to masz mieszanke ;)) a nie myslalas o jakims innym kolorze np czerwien roz lub blekit? to moze balerinki na cieniutkiej podeszwie te bedzie elegancko. spodnie odradzam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjllll
a gdzie jest napisane , ze gośc nie może przyjść w czarnej sukience??? hmmmm... Czern - to szczyt elegancji, w koncu nie jest sie Panią Młoda. Ja wybieram sie na wesele i bede miala wlasnie czarną kiecką i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........mloda 22..........
ja mam wesele za dwa tygodnie i kupilam sobie czrna sukienke w biale kwiatki... jest sliczna :) bardzo wiele dziewczyn idzie w czarnych sukienkach na wesele tylko dodaja do nich jakies janse dodatki i wyglada to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka91
Czarna sukienka na wesele to moim zdaniem nie odpowiedni stroj i to zle swiadczy i troche mloda para zle by sobie kojarzyla ten kolor akurat w dniu ich slubu.. na pogrzem sie idzie w czarnej sukience jak juz.. ;] ale kazdy ma inne poglady.. Mariola!- ta sukienka ma bardzo ladny kroj chetnie bym taka sobie sprawila ale gdyby byla tansza.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkak
Pomocy!!!!!! Za dwa tygodnie mam wesele,a zupelnie nie wiem jaka sukienke mam sobie kupic. Jaki klor,dlugosc itd. Plis pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czarna sukienka na wesele to moim zdaniem nie odpowiedni stroj i to zle swiadczy i troche mloda para zle by sobie kojarzyla ten kolor akurat w dniu ich slubu.\' nie zgadzam sie z tym zupelnie i ja wlasnie wybralabym czarny kolor... jest najbardziej odpowiedni, ew ciemna czekolada;) nie dosc ze elegancki to jeszcze wyszczupla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownie dobrze mozna bylo by powiedziec ze w czerwonym nie wypada bo zbyt wyzywajacy, ze rozowy jest nieodpowiedni do okazji itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka91
czemu nie czerowny przynajmnije lepszy od czerni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka91
Zakupiłam sobie sukienkę jasno-brazową w brązowe małe kropki jest ona wykonana z materiału, który jest bardzo podny w tym sezonie. Teraz mam dylemat jakie buty kupić do takiej sukienki Bo chyba w kropki już nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnych reguł wobec kolorów na wesele. Ale jesteś tak młodziutka, ze czerń na weselu mogłaby być trochę za poważna. Możesz wszystko niemalże, tylko błagam nie jakieś długie suknie, czy gorsety.....okropnie to niesmaczne u młodych dziewcząt a i też nieoryginalne, bo co druga w gorsecie i długiej sukni będzie. Najlepiej coś zwiwnego, przed kolana lekko....w kolorze, w którym Ci do twarzy....jeśli jesteś brunetką to może fioletowy albo żółty....jak blondynką...to nie wiem......bo nie wiem co lubią blondynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka91
Kupiłam zwykłą satynową sukieneczkę przed kolanko w brązowe kropeczki na ramiączkach. Gorsety i te wszystkie inne dlugie sukienki odpadają. tylko jakie teraz buty, mam szczupłe nogi i dlugie wiec co bedzie pasowac? czekam na pomoc!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helohyjbthn
dziewczeta chodze na studium policealne i na kierunek związany z wizażem. i powiem wam , że tam są nie tylko lekcje o makijazach ale tez ubioru.. i narnolmajniej w swiecie mozna założyc czarna sukienke na wesele.. chodzi sie w czym komu pasuje i sie lubii czuje sie dobrze.. tak samo mozna isc w białych... normalnie przeciez poanny mlode teznie maja tylko białych sukienek ale czasem chodzą w czerwonych nawet.. wiec o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. W sierpniu idę na wesele brata i oczywiście mam problem z kreacją :(. Nie będę tam w roli świadkowej, ale chciałabym wyglądać z gustem i smakiem. Proszę o podpowiedź co sądzicie o wybranych przeze mnie pozycjach. Proszę o odpowiedź. http://www.allegro.pl/item637480282_gapafashion_sukienka_jedwab_roz_36_0292.html albo http://www.allegro.pl/item637534900_gapafashion_sukienka_jedwab_roz_38_0289.html lub http://www.allegro.pl/item641816709_gapafashion_sukienka_z_bolerkiem_roz_36_0290.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futrzak
Czesc Wam wszystkim,mam 17 lat i za dwa tyg.wybieram sie na wesele do kuzyna,mam problem z rozmiarami sukienek,poniewaz jestem bardzo szczupla,a ogolem ubieram sie w sklepch z odzieza dziecieca,na allegro czy w sklepach znalazlam tylko w czarnych kolorach mini z gorsetem,mysle nad tym czy kupic ktoras,ale nie ma innych kolorow a czarny troche smutny POMOZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninanin
słuchajcie, kolor trzeba dopasować do okazji, wesele , tradycyjnie i zgodnie z zasadami bon tonu, obycia i kultury, wyklucza czerń, czerwień i biel. albo chcecie pokazać sie jako osoby obyte i z kultura albo jako trendziarki , które maja 1 sukienkę na wszystkie okazje: sylwester, pogrzeb, wieczór z partnerem i grill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordo
Do ameliaw2 mnie się osobiście te sukienki nie podobają, na mój gust to wyglądają jak koszule nocne.... Poszukaj cos bardziej eleganckiego, lub lepiej skrojonego, bo takie jakieś workowate te stroje choćby halka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNE SUKIENKI
tym b o klasycznym kroju nie sa w zlym guscie jesli chodzi o sluby czy tez wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowa_28
Gość janinka kamyczek
Zgodnie z zasadami znanymi dobrze wychowanym osobom, na ślub nie ubiera się czerni, bo oznacza w naszej kulturze śmierć (smutek, złe zyczenie młodym) - tak jak na pogrzeb nie założysz czerwonego, tak na slub nie wypada czarnego. Tak samo nie zakłada się czerwonego, bo ten kolor przyciąga wzrok - a wzrok ma przyciągać tylko panna młoda. Biel odpada z oczywistych względów - to kolor panny młodej i tylko jej. Również w złym guście jest pojawianie się w długich sukniach jasnego koloru - ecru, jasnozłoty, jasnozielony czy jasnoniebieski. Ale jesli chcesz spotkac się z niesmakiem pary młodej lub co najmniej ich rodziców, to droga wolna. Ja jako przyszłoroczna panna młoda nie życzę sobie na moim weselu ani czarnych, ani białych sukienek, przykro by mi było różnież gdyby któraś z moich koleżanek ubrała długą jasną sukienkę. Teraz jest taki wybór, że spokojnie można za 120 zł kupić ładną np. niebieską, zieloną, żółtą czy szarą sukienkę. (polecam CHT w Krakowie, kupiłam właśnie śliczną ciemnogranatową oryginalną kiecke za 150 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwien odpada
?? Niby od kiedy? Biały i czarny-ok. Ale czerwony? Idz na jakiekolwiek wesele i zobacz sobie ile jest czerwonych kicek. Niby dlaczego czerwony miałby odpadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie życzysz sobie czyli co? Jak ktos ci przyjdzie w bialej lub czarnej wyprosisz z wesela?? Na moim bylo sporo osób w czarnych sukienkach naprawde fajne kiecki dziewczyny super wyglądały dlaczego mialy by nie przyjsc w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisia modnisia
ale bzdury ... tym bardziej jak osoba w wieku 16 lat się ubierze na biało czy błekitno no to wielka przykrosc!! napewno przyciagnie wzrok. ja byłam na weselu mając 17 lat, bylam wtedy brzydka jeszcze i zakompleksiona wiec...poszlam w sposniach :o takich jasnoniebieskich i jasnym sweterku, to jest okej? wyglądalam nieelegancko ale grunt że nie przyciągałam wzroku :D co za glupi tok myslenia, wiesz ja bym wolała żeby na moim weselu wszyscy ubrali sie jak chcą i elegancko, mogą sie wszystkie laski ubrac na biało, nie bede im mieć tego za złe, czerwienie, złota, tez jak najbardziej, bo to wieczorowe gorzej bym się czuła jakby wszyscy przyszli w workach na ziemniaki...byle nie odciągali wzroku :D pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze ejst ryzyko że się
założy sukienkę najbardziej przyciągającą wzrok kolorem :D może wysyłaj gościom próbnik kolorów?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×