Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinka ¶

Jaki kolor kopertówki do czarnej sukienki (ZDJĘCIA)

Polecane posty

Gość pinka ¶

Za tydzień mnie czeka osiemnastka, paznokcie jeszcze nie mam zrobone, kolor bede dopiero wybierac. Kolor butow czarny matowy. Mam normalną budowe ciala jak na 18latke, brazowe wlosy. Bizuteria zlota z niebieskim albo cala srebna, jeszcze nie wiem. Kupiłam tą czarna sukienkę http://allegro.pl/modna-dopasowana-sukienka-slim-z-wycieciami-p711-i5862277163.html jaki kolor kopertowki z tej aukcji? Myslalam o chabrowym, mieta albo koralowy. http://allegro.pl/kopertowka-torebka-wizytowa-lakierowana-19-kolorow-i5602026130.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje :* moze ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes mloda to rzeczywiscie moze byc chabrowa,ja osobiscie wybralabym bezowa.A swoja droga sukienka troche zdzirowata,ale moze ja jestem za stara i sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dekolt na szczescie mozna sobie zzsunać(ja nawet zzszylam zeby sie nie rozsunal) i chyba wszyje troche koronki czarnej w wyciecia wiec raczej nie bedzie zdzirowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz na prawdę wyglądać super , ubierz się inaczej. Ta sukienka jest tandetna, żadna biżuteria i torebka jej nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do sklepu internetowego z damskimi dodatkami www.lavaii.pl, na pewno coś dobierzesz i znajdziesz na każdą okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam taką sukienkę ale w życiu nie ubrała bym jej na 18...dziewczyno trochę klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię jako facet-nie ta kiecka na 18!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×