Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość farbowanaaa

jaki kolor pasuje do blondynki?

Polecane posty

Gość farbowanaaa

jakie kolory ubrań pasują go włosów koloru blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się na to odpowiedzieć wprost bo każda blondynka jest inna - inny kolor oczu, skóry, no i odcień samych włosów. Poszukaj sobie typów urody na necie. Kiedyś były cztery, wiosna, lato, jesień i zima, ale teraz zrobili jakiś mega wypasiony podział gdzie typów urody jest bodajże szesnaście, i do każdego dobrane są najlepsze kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imitation of life
Dobór koloru zależy od tego czy masz ciepła lub chłodną tonacje włosów, jaki masz odcień skóry, kolor oczu i w jakich kolorach po prostu dobrze się czujesz. Jeśli masz raczej chłodną urodę(włosy z odcieniami szarości, oczy szaroniebieskie, szarozielone, jasnoniebieskie, niebieskozielone, jasnobrązowe, cera jasna, blada) to mogą pasować Ci takie kolory: bordowy, malinowy, szaroniebieski, granat, denim, miętowy, pistacjowy, jasny żółty, pudrowy róż, brudny róż, szary, chłodne beże. Gdybyś miała ciepłą urodę(włosy miodowe, słomkowe, złociste, oczy niebieskie, zielone, jasnozielone, cera jasna, brzoskwiniowa, świetlista): łososiowy, brzoskwiniowy, koralowy, jasny turkus, zielony, jasny wrzosowy, lawendowy, kremowy, ciepły beż, miodowy, ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yytyghghjh
ja mam mysi blond, szare oczy, i najlepiej czuje sie w szarosciach ale nie za ciemnych , nie za jasnych takich srednich, w czerwieni i fiolecie. czerni i bialego nie cierpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom nom nom
Jako blondynka odpowiadam: czerwony/bordowy, kremowy (nie czysty biały), beżowy, karmelowy, wszystkie w połączeniu jeszcze z czarnym (ale raczej spodnie niż góra, jak już to ewentualnie szalik czy bluzka w np czarno-jakieś paski). W tym wyglądam najlepiej. Ewentualnie jeszcze szmaragdowy, granatowy. Staram się nie nosić głównie szarego, różowego, koralowego, fioletowego i ciemnego brązu. Nie noszę też (oprócz czerwonego) czystych kolorów np trawiastej zieleni czy ostrego żółtego. Pozostałe kolory neutralnie. Ale czerwony, kremowy, brązy od beżowego do karmelu i czarny to moje ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom nom nom
Włosy mam bardzo blond, rozjaśniane, blada cera (ale nie biała, raczej taka.. żółta), szarozielone jasne oczy z bardzo ciemnymi obwódkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SklepLeelou
Dla blondynek o ciepłym odcieniu włosów oraz ciepłym kolorycie karnacji, z oczami w kolorze zielonym, niebieskim oraz szarym najlepsze będą ubrania: brązowe - jasne i nieco ciemniejsze, intensywnie zielone, niebieskie, żółte, łososiowe i pastelowo różowe. Czyli jasne kolory. Dla blondynek o chłodniejszym odcieniu włosów, z oczami w kolorze jasno-niebieskim oraz jasno-szarym, lepsze będą natomiast takie barwy jak: miętowy, fioletowy, niebieski - bardzo jasny. Sklep Leelou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady12
Sama jestem blondynką z dość jasną karnacją, dlatego nigdy nie wybieram pastelowych ubrań, bo wyglądam w nich bardzo blado. Lubię siebie w czerni i wyrazistych kolorach. Noszę przede wszystkim swetry, takie jak tutaj http://www.cozacena.pl/swetry-damskie Jest ogromny wybór swetrów, sama kupiłam tam kilka i jestem bardzo zadowolona, jeśli chcesz coś nowego, zajrzysz tam koniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×