Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki KOLOR SPODNICY kupic by pasowala do wszystkiego?poradzcie

Polecane posty

Gość gość

jaki kolor bedzie najlepszy i do wszystkiego pasowac? do wyboru mam takie kolory tylko. czarna jasnoszara ecru ciemny bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarną albo szarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umialabym wybraz czy czarna czy szara. moze jakies znawczynie mody tutaj sa i pomoga ci zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lato jasnoszara albo beżowa . Wybór zależy od tego z czym będziesz ją nosić, w jakich kolorach masz góry do tej spódnicy i dodatki - buty, torebka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy w jakich kolorach masz ,,góry". Szary i czarny byłby dobry, jeśli góry masz w kolorach bardziej krzykliwych, bądź zwyczajnie białych. Beże dobre dla pasteli na górze, będzie bardziej kobieco. Uniwersalny krój do wszystkiego to spódnica ołówkowa, szczególnie jeśli masz góry z jakimiś marszczeniami, falbankami lub po prosto z jakimś wzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pastelowe "góry" będą ładnie wyglądały z jasnoszarą spódnicą , z jasnym beżem pięknie komponują się : biel, jasnoszary, różne odcienie niebieskiego po granat:) czarny, ciepły żółty, pomarańczowy, zgaszona czerwień i zieleń, khaki, brązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy czerwona bluzka i jasno błękitna będzie pasować do jasno szarej spódnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie czarna wyszczupla, podkreśla figurę i jest uniwersalna. Pasuje do wszystkiego, nie widać tak plam. Choć jak kobiety wyżej piszą, latem może być gorąco w czarnej więc szara jest dobrym substytutem :) Szara również generalnie pasuje do wszystkiego i jest elegancka, stonowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym w ten szary celowała, powiem Ci że ja mam szafę zbudowaną właśnie na takich bazowych kolorach- szarościach, beżach, czerniach, bielach i powiem Ci że potem świetnie można sobie dowolnie manewrować stylizacjami, bardziej szalone kolory zostawiam dla dodatków i kolorowych torebek mam naprawdę sporo, ostatnio sobie też z https://mbclassicbag.pl zamówiłam na lato parę opcji i bardzo sobie je chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×