Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusienka

Jaki kroj plaszcza dla puszystej?

Polecane posty

Gość mamusienka

Witam, mam zamiar zakupic plaszcz jesienno-zimowy. Bardzo podoba mi sie kroj taki sukienkowy, z wcieciem i paskiem w talii, dlugosc do kolan. I wlasnie tak sie zastanawiam czy mi taki kroj bedzie pasowal. Jestem osoba puszysta, i czy wlasnie taki typ jeszcze bardziej mnie nie pogrubi? Ewentualnie czy moze np prosty kroj nie bylby lepszy? Doradzcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlaczam sie do pytania
Up! up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrtuhhygbrweauttygh
w prostym bedzie jak kloda, grzybek poszerzy jeszcze dodatkowo, taki kroj o ktorym mowisz bedzie janodpowiedniejszy,tylko pamietaj zeby zapiecie bylo jednorzedowe, pionowe widoczne szwy tez wysmuklą :) a paska nie wiaz zbyt ciasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz opisać dokładnie swoją figurę bo puszysta nie wile mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusienka
Moje wymiary to 126/109/126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszysta rozmiar 36/38? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaBerenika88
Najlepszy dla Ciebie będzie płaszcz 3/4 lekko razszerzany na dole. Dobrze będziesz wyglądała w dużym kołnierzu - odwróci uwagę od innych części ciała i koniecznie jak ktoś wspominał wyżej - jednorzędowy. W answear mają spory wybór płaszczy. Teraz możesz wygenerować kod rabatowy http://kuponiarnia.pl/promocje/answear/ i kupić 20 % taniej. Jak coś Ci wpadnie w oko to podeślij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellody
a co byś powiedziała na taki płaszcz jak tutaj mają http://agmar.info/pl/ wełniany i taki który dopasuje sie do twojej figury? mysle ze to byłby najlepszy wybór dla ciebie :) ale wiadom przymierzyć trzeba i sprawdzić czy jest ok i czy c***asuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie pudełkowe płaszcze pasują chyba dla każdego :) taki lekki oversize zawsze służy kobiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaszcz dla ciebie to dyplomatka,ciemny kolor ,niekoniecznie czerń ,super jest oliwka,granat,zapiecie jednorzedowe,płaszcz długi do połowy łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie płaszcz powinnaś nosić z paskiem przewiązanym w pasie aby było wcięcie w talii i wtedy dużo lepiej wygląda :) fajne płaszcze znajdziesz na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen wielu różnych sklepów, z pewnością znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashTag
Nasi styliści polecają dla osób puszystych płaszcz do kolan, półuda o fasonie prostym, ale dość luźnym, nie dopasowanym. Długie płaszcze raczej odpadają, unikaj również kapturów dodaja objetości i koniecznie zobacz kroje z paskiem (pod warunkiem że nie sa przesadnie tailowane, raczek krój prosty) wtedy można paskiem lekko podkreślic talię. Inne fajne rady zobacz na www.fashtag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×