Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Efu

Jaki makijaz do......bladej cery i niebieskiej sukienki

Polecane posty

Gość Efu

Witam, sluchajcie mam niebieska sukienke,cere jasna,wlosy blad+rude i nie mam pojecia jak makijaz sobie zrobic na wesele. Prosze Was bardzo doradzcie mi cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgmjfk
może turkusowy opalizujący cień do powiek i oczywiście czarna kreska u nasady rzęs.. i słodki róż na ustach:P zależy ile masz lat i jaką cerę bo jak jesteś nastolatką możesz sie tak przyozdobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efu
MAm 26 lat i cera blada,jasna, wlosy jak pisalam blad rude bo mam pasemka, hm a jezeli zrobie sobie lekko jasny niebieski to bedzie zle ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo nie wiem
jestem blada jak trup i nie wiem jak sie umalowac myslałam moze o brazach albo srebrnym kolorze bo ta sukienka tez ma zarówno biał czarny niebieski kolorek mam zielone oczy jestem szatynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efu
ja wymyslilam lekko niebieski z odcieniam hm bialego-srebrnego i nawwet to wyglada bo wczoraj sei tak pomalaowalam:) Oczywiscie rzesy czarne i kreska.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo nie wiem
u mnie niebieski odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie maluj się do niebieskiego na niebiesko, nieładnie to wygląda Lekko przyciemnij policzki pudrem brązującym, zrób kreskę np brązową lub szarą zalezy jaki masz odcień cery czy ciepły czy zimny, wytuszuj mocno rzęsy, błyszczyk i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo nie wiem
ja myslałm o brazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efu
Mówicie braz??? nie pomyslalam o tym, a copowiecie o srebrnym???? na powiekach i rzecz jasna przypudrowan twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo nie wiem
ja mysle o brazowym bo noie wiem czy nie bede brac drugiej sukienki w odcieniu zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaaaaavoie
bląd to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kreska na powiekach
czarne rzęsy, błyszczyk na usta, róż na policzki i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a ja polecam puder brazujacy rozswietlajacy, niebieski tusz do rzes i kredke niebieska perlowa lub mat w wewnetrzna strone oka. I delikatna kreske brazowa lub niebieska, taka szafirowa na powieke. Usta rozowym opalizujcym rozem, lub inny delikatny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cusku
macie jakies inne pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie te porady
????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikonik
kropla intensywnego rózu na powiekę w załamaniu , wzdłuz dolnych rzęs lekko roztarta granatowa kredka, róz na policzki i błyszczyk diamentowy- mocne, czarne rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a tak na marginesie to polecam Ci jakis krem opalajacy do twarzy i dekoltu np. ziaja sopot maja w swojej ofercie taki krem. Ozywi to ladnie twoja cere i nada jej promiennego zdrowego wygladu lub zamiast Proponuje rowniez przed zrobieniem makijazu posmaraowac twarz kremem ktorego zawsze uzywasz zmieszanego z kilkoma kroplami swiezego soku z marchewki. Radze jednak oszczednie zebys nie zrobila sie zolta. Sok ma dodac troszke ozywienia i zdrowego wygladu cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadfwe
beze, brazy....to zawsze i do wszystkiego pasuje!!!!!! rzadnych srebrnych i i kolorow mocnych bo wyglada zle! przy brwiach i w kaciku przy nosie jasny cien ale nie srebrna perła...a "idac" do drugiego kacika od bezy na ciemnym brazie skoncz:) acha i mozesz dodac pomarancz gdzies przed koncem ciemnym brozowym bo bardzo podkreslai pasuje do niebieskiegio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacia
ja sie na malowaniu za bardzo nie znam, ale powiedziałabym, ze jak jestes blada i jeszcze masz zimną, niebieska sukienkę, to makijaz moze lepiej w tonacji beż-brąz, zeby troche ocieplić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak poyebaną piixzzzzdą spamerską trzeba być, żeby odkopywać temat sprzed 8 lat???? :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×