Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość top

jaki makijaz na wesele ?

Polecane posty

Gość top

mam niebieskie oczy i nakladam czarná sukienke, doradzcie cos,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarnej kiecki
czarna sukienka na ślub- gratuluję "dobrego " smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooool
a kto powiedział ze ona jest panna mloda ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarnej kiecki
nawet jak jest TYLKO gościem - nie wypada zakładać czarnej kiecki na ślub, nawet jak w czarnym wygląda się najpiękniej. Są takie zasady, o których niestety dużo osób zapomina - nie ubiera się na czarno na śluby, na biało na pogrzeby, nie chodzi się w dżinsach do teatru, ani w szortach i mini do kościoła... Pewnie zaraz mnie zjedzą zwolennicy swobody i wygody, ale ja po prostu uważam, że dostosowanie ubioru do sytuacji jest wyrazem szacunku dla innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna jest elegancka
i na slubach co 2 czy co 3 kobieta w takiej wystepuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarnej kiecki
jasne - co wcale nie oznacza, że te panie, choć tak liczne, mają rację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna jest elegancka
a dlaczego sadzisz ze ty masz racje?? Jestes alfa i omega czy jak?? Czasy sie zmieniaja :P Francuski nie jest juz jezykiem "uniwersalnym", panny nie nosza bialych rekawiczek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarnej kiecki
tak - czasy sie zmieniają, panny piją piwo z puszki i rechoczą razem z kawalerami, są fajne, kiedy odsłaniają sporo ciała, zmiany są tylko na lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to juz jest sprawa autorki w czym idzie na wesele, ona tylko poprosila o rade jaki ma zrobic makijarz... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna jest elegancka
sądzisz, że każda zmiana jest zmiana na gorsze?? To współczuję :P Świat się zmienia. Wstap do klasztoru - to w sam raz miejsce dla ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe23
ja tez nakladam czarna sukienke, nie jest to wprawdzie wesele, a przyjecie kilku godzinne w resturacji, tez mam niebieskie oczy, jutro ide sobie kupic jakies fajne cienie, myslalam o granacie , fiolecie i i bieli, widzialam fajny zestaw z lancome,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daf nea
jeszcze nikt nie odpisał na jej pytanie a juz atakujecie. Moze nie ma innej sukienki ? jasne ze sa pewne zasady i nie wypada w czerni na wesele, jednak jak nie ma innej a ta jest ładna - nie ma problemu. Ja zaswwsze w kolorach wystepowałam i mam szare oczy. szczególnie w ciepłe dni ładnie prezentuje sie jasna sukienka i cienkie materiały. grube materiały na jesień , zime . Kolor makijazu do czernego pasuje kazdy. na wesele mając niebieskie oczy pasuje niebieski cień i brązowe odcienie, bordo....do tego w odcieniu bordo czy brązu szminka. jak masz niebieski cien to usta nie pomalujesz na niebiesko ale np na brąz czy kolor cielisty czy łososiowy jaknajbardziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daf nea
granat i fiolet zbielą tez ładnie wygląda + usta w podobnych delikatnych filoletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×