Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakia torebka i zakiet do ciemno czerwonej sukienki

Polecane posty

Gość gość

i srebrnych butow??? Sukienka jest lekko rozkloszowana na dole i w sumie klasyczny zakiet nie zbyt pasuje. Jakie ewentualnie inne okrycie wierzchnie pasowaloby? Moze jakis sweter-bolero elegancki? Blagam pomozcie, bo kompletnie sie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebrne buty do czerwonej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bolerko, jakaś narzutka koronkowa, może szal? ewentualnie jakieś króciutkie futerko Z takiej klasyki, którą trudno zepsuć to proponuję coś z kolorów: czarny, biały, granatowy, złoty, srebrny, ewentualnie szary, beżowy… Wszystko zależy od odcieni i okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebrny na buty jest okej, widywałam takie połączenie, tylko musisz uważać z resztą dodatków, żeby nie przegiąć. I raczej nie mieszaj srebra ze złotem, i ciepłych odcieni z zimnymi, jeśli nie masz głowy do łączenia kolorów ;) Może czerń lub biel na oprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sweter elegancki też będzie okej, o ile to nie jest całkiem wieczorowa sukienka, w uproszczeniu "oscarowa" :P Do koktajlowej sukienki jak najbardziej sweter da radę, tylko pamiętaj, że sweter da tu efekt skromnisi, czyli złagodzi całą stylizację. Jeśli to ma być bardzo wyjściowe, proponuję raczej bolerko lub narzutkę. Czasami są też takie jakby przezroczyste luźne bluzko-narzutki z koronki, które osłaniają sukienkę, czy dekolt, a równocześnie widać przez nie to co masz pod spodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:09 No wlasnie nie chcialabym przegiac, bo te buty juz sa blyszczace a nie chce wygladac jak choinka. Myslisz ze torebka jasnoszara klasyczna i szara jakas narzutka bylaby ok? Sukienka jest ciemnoczerwona wiec balabym sie ze czarny bylby troche za smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Nie mam kompletnie glowy do mody i zestawiania kolorow i zaliczylam juz nie jedna wpadke modowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolerka, futerka i narzutki to na wiejskich weselach się nosi , zdecydowanie marynarka tylko krótsza lub beżowy trencz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej srebrna torebka i granatowy trencz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co powiecie na bezowa narzutke i bezowa torebke? Beda mimo tego te buty srebrne jeszcze pasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:16 Jeśli kobieta nie potrafi tego nosić, to pewnie może to wyglądać tandetnie :P Ale to, że Tobie coś się nie podoba, nie znaczy, że każda będzie w tym wyglądać źle, wszystko zależy od typu urody, sylwetki, odwagi, stylu i fantazji (!). Widzisz, ja na przykład nie znoszę marynarek, zupełnie do mnie nie pasują, wyglądam w tym jak stara-maleńka i bardzo źle się w nich czuję. Niby klasyka, a marynarka jest ostatnią rzeczą, którą bym sobie kupiła :P Za to moja kumpela nosi je na okrągło i bardzo fajnie jej leżą. Niech autorka sama wybierze sobie z naszych sugestii coś, co wpadnie jej w oko Granat ze srebrem jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:14 ta opcja wydaje się okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beżowy trochę zgrzyta mi ze srebrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Chyba najbezpieczniej wybiore okrycie wierzchnie w kolorze sukienki i torebke jasno szara lub jakas w odcieniu butow, tylko nie blyszczaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że mała czarna kopertówka zawsze będzie pasować do eleganckiego stroju. zobacz sobie do sklepu tzl.pl mają tam szeroki wybór bardzo różnych torebek. Myslę, że znajdziesz jakąś fajną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×