Odpowiedz na ten temat

jakie buty modne są teraz?

• bezradna_niemodna 2009.05.01 [11:38]
    Chciałam kupic sobie na wiosne-lato ze 3 pary róznych butów ale niewiem jakie są modnepechowiec.gif w sklepie pełno wszystkiego ale niezbyt fajnepechowiec.gif

chcialam cos na koturnie i na plaskim bo na obcasie mam pelno jesli mozecie to pomózcie
  • taka se 2009.05.01 [11:44]
    kup to co Ci się podoba :/
  • Aneczka10 2009.05.04 [16:33]
    Kup lepiej dwie dobre pary a nie trzy. Zobacz w Kazarze (www.kazar.com.pl lub salony Kazar). Są tam świetne buty na wysokim i na płaskim obcasie. są warte swojej ceny i będziesz zadowolona bo chociaz są modne to nie są kosmiczne jaskrawe i na obcasach 20 cm. Będziesz mogła je założyć także w przyszłym sezonie bo jest w nich sporo klasyki i dobrego stylu.
  • Szteffka 2009.05.13 [22:03]
    Bezradna, ale jakiego rodzaju to mają być buty?
    Masz już coś w szafie?
    Jak już masz sporo na obcasie to na twoim miejscu kupiłabym balerinki (wersja sportowo-zakupowa) i sandałki lub klapki (wersja upałowa). Kolory to już musisz dobrać odpowiednio do ciuchów, które masz w szafie. Ja bym poleciła Ci Ecco. Mają spory wybór modeli letnich właśnie w różnych kolorach.
  • pytająca28 2009.05.14 [10:03]
    baleriny juz wychodzą z mody
  • echo davidoff 2009.05.14 [10:19]
    kupilabym sobei escapandrille, jakies czarne. elganckie na paseczkach i kremowe/bezowe na koturnie, ale niewielkim
  • no takie z porzoduczabudowane 2009.05.15 [16:37]
    a przy kostce sa wizane, przewaznie plaskei, choc teraz coraz wiecej widze na koturnie
  • llenna 2009.05.21 [12:13]
    pytająca28, skąd takie wnioski?? owszem, sandały na koturnach są modne, ale baleriny jak najbardziej też. popatrz sobie na portalach groszki, luxlux itp. wszędzie są baleriny. tylko na stronie ecco naliczyłam z 15 różnych modeli i sportowych i eleganckich.
    escapandrille to też nie wiem. ale to nie takie angielskie zabudowane?
  • a ja sobie 2009.05.21 [12:18]
    kupiła rzymianki, na płaskim są i na dodatek modne chyba że cie sie nie podobają to spoko usmiech.gif
  • pytająca28 2009.05.22 [12:08]
    pytająca28, skąd takie wnioski?? owszem, sandały na koturnach są modne, ale baleriny jak najbardziej też -->> przeczytałam w kilku artykułach na temat trendów w modzie, autorka pyta o modne buty więc napisałam, sama osobiscie też chodzę czasem w starych balerinach no i na ulicach też sporo dziewczyn i kobiet je nosi
  • granatix87 2009.06.09 [23:34]
    polecam tenisówki, takie na allegro OXFORD albo ATMOSPHERE
  • iza--- 2009.06.11 [08:52]
    Pierwsze slysze ze baleriny sa juz niemodne...bzdura
  • Mo.ni.ka 2009.06.11 [13:22]
    Obecnie modne są rzymianki ale jak dla mnie są one nie wygodne ale to ja usmiech.gif . Balerinki są zawsze nieśmiertelne. Ostatnio w sklepach są też "rockowe" sandały. Sama sobie takie kupiłam w quazi i pasują mi do wsystkoego-nawet do elwganckiej czerwonej sukienki xp
  • poradzicielka 2010.06.14 [21:48]
    teraz modne sa rzymianki i balerinki a jak wolisz na koturnie o kup sobie jakieś delikatne i uniwersalne

• kawakawa 2010.08.16 [10:32]
    Bardzo fajne i porządne buty możesz kupić na modnebuty.pl Mają dość spory wybór a ich buty są jakościowo na prawdę godne polecenia oczko.gif Ich produkty wykonywane są ze skóry, a wcale cenowo nie powalają na kolana.. warto przeglądnąć ich ofertę.

• kszyke 2011.05.18 [13:10]
    Wydaje mi się,że na lato są idealne takie buty http://www.tanisport.pl/puma/Damskie_baleriny _Espera_II_30288505/Product.aspx niby balerinki ale nie do końca . Noga się w nich nie poci( są bardzo przewiewne) i praktycznie pasują do każdego stroju,. A co najważniejsze- nie wyglądają banalnie
  • malagenia 2011.06.06 [23:01]
    W tym sezonie znowu będą modne rzymianki. Mnie się bardzo te podobają: http://taniebuty.pl/Marisha/Sandaly_Ali_HDALI C/Product.aspx Wyglądają ciekawie i na pewno oryginalnie. A do tego wyglądają na wygodne. Moim zdaniem to może być ciekawe rozwiązanie na te cieplejsze dni.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...