Odpowiedz na ten temat

JAKIE BUTY NA JESIEN?? BOTKI??

• CO MODNE CO KUPIC 2007.08.31 [16:32]

• kaśka43/44 2007.08.31 [17:57]
    Czemu wszyscy sugerują się modą?!
    Nosi się to w czym jest wygodnie,a człowiek gdzie by nie spojrzał to wszyscy poubierani są jednakowo tylko inne kolory i rozmiar-bo moda...

• psyho.ona 2007.09.01 [13:23]
    ^^ popieram poprzedniczkę. pustych lasek ktore kierują się modą są tysiące - bądź oryginalna i wymyśl coś sama oczko.gif

• tak naprawde 2007.09.01 [19:29]
    a najlepiej zachowaj swoj wiesniacki styl-czyli kozaki czarne z czubem, rozszerzane dzinsy z rynku, i do tego krotka rozowa kurteczke--REWELKA
  • kaśka43/44 2007.09.01 [19:35]
    [cool ........i obowiązkowo pępek na wierzchu...
    cool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gifcool.gif

• micki20 2007.09.04 [12:49]
    a co jesli ja lubie czaren buty z czubkiem i rozszerzane dzinsy usmiech.gif ? a nie oficerki jak polowa mojego miasta?

• kikun23 2007.09.04 [12:52]
    oj ...kogoś tu nie stać nawet na takie rarytasy jak buty z czubem i różową kurteczkę......to zazdrość tak naprawdę
  • eheheehe 2007.09.04 [12:53]
    w tym sezonie im szersze nogawki tym lepiej!!rurki do lamusa!
  • kalinka_porebska 2007.09.04 [13:21]
    fajne botki widziałam na jednym z blogów: http://vintageshop.blox.pl/2007/08/Botki.html

osobiście wole jednak kozaki oficerki
  • limonka 2007.09.04 [13:42]
    mi osobiście botki nie podobają się wcale, trzeba też pamiętać, że są to buty specyficzne i nie do każdej figury czy stroju pasują... pechowiec.gif

mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak, mów tak...
  • o jezusicku 2007.09.04 [14:49]
    botki są wstrętne
  • _-czarnulka-_ 2007.09.04 [17:15]
    A mnie się botki nawet podobają. A szerokich nogawek jesienią i zimą nie będę nosić. Nie można ich podwinąć i zaraz cały dół jest uświnionysmutas.gif

I'm so cool that ice cubes are jealous
  • miterka 2007.09.04 [17:25]
    ja też miałam bardzo złe zdanie o botkach a juz wogóle wszechobecny lakier to uważąłm za kur... po prostu. Do czasu... mojej koleżance facet [przywiózł piekne lakierowane botki, przede wszystkim były tańsze niz te w Polsce a wyprofilowane idealnie wręcz mimo iz kupione bez niej... Sama napeweno będę omijać lakier i chyba botki tez ale w jej przypadku wygląda to fantastycznie i pasuje do jej stylu... Ja wolę kalsyczne zwykłę czarne buty np oficerki, bez zbędnych ozbód, ale z dobrej jakościowo skóry... tyle że ja nei wiem czy to tylkow Szczecinie czy wogóle świat zwariował i porządne buty to się zaczynają w Polsce od 500 zł wzwyż... czy to ei przesada?? My Poalcy mało zarbiamy a te buty na zachodzie juz o Włoszech nie wopomnę skąd wiekszośc pochodzi, kosztują zwykle 30-40% mniej. CZy tylko ja uważam że to wariactwo te ceny butów w tym roku??
  • nibys 2007.09.05 [00:44]
    eheheehe---oglądnij lepiej pokazy mody i kolekcje bo w nich nadal pełno rurek i cygaretek owszem zdążają się szerokie spodnie ale to raczej jedna jaskółka myślę że szerokie spodnie wrócą w sezonie wiosna lato.

botki mi się podobają ale zależy które jest pełno według mnie okropnych ale zdążają się tez perełkiusmiech.gif
    na razie znalazłam kilka które podobały mi się na kimś lub wystawie ale na moja nogę żadne;/ a to za szerokie a to za niskie albo za wysokie itp... ale to chyba ze wszystkimi butami tak jestjezyk.gifjezyk.gif

według mnie są fajne bo praktyczne na jesień. jak pada lub będzie sypał pierwszy śnieżek.

• ceeeeeeeeeeeeebula 2007.09.05 [01:14]
    a ja mam grube łydki to musze nosić spodnie rozszerzane czy mi sie to podoba czy nie
  • nibys 2007.09.05 [01:40]
    ceeeeeeeeeeeeebula--- nie przejmuj się ja muszę wszystko skracać więc wszelkie szerokie odpadają;/ rozszerzane to samo. w cygaretka kolana wychodzą w połowie łydki i nosze tylko prosty krójjezyk.gif a jak zachoruje na coś to szukam i szukam czasem znajdęjezyk.gif
    teraz powinno się pojawić trochę szerszych spodni nie dużo ale widziałam iż dwoje pary fajnychusmiech.gif szkoda że nie dla mniesmutas.gif

• ROSALINDA PACZEKO 2007.09.05 [03:08]
    Ja już zaczęlam nosić kozaczki cienkie zamszowe ... wieczorami.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...