Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maturzystka2017

Jakie buty na studniówkę ?

Polecane posty

Gość maturzystka2017

Hej dziewczyny, tak jak w temacie studniówka już za 2 tygodnie, a ja dalej nie wiem jakie buty wybrać. Mam czarną skromną sukienkę do kolana, taka klasyczna mała czarna i chciałabym zaszaleć z dodatkami, ale też nie chcę mega wysokich szpilek od których odpadną mi stopy. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka2017
wolałabym raczej jakieś w jakimś wyróżniającym się kolorze, nie czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumna30
spiesz się bo to najlepiej przez neta zamawiać więc żeby doszły na pewno! tak będziesz miała i taniej i ładniej bo wybór większy :) ale co do modelu to CI nie powiem, mój gust mija się ze standardowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś takiego http://kokietkowo.pl/moda/buty-na-bal/ ? Moim zdaniem nie ma już czasu by zamawiać przez internet. Lepiej przejść się po sklepach i coś znaleźć fajnego. Weź pod uwagę, że takie buty na studniówkę muszą być w miarę wygodne więc lepiej je przymierzyć przed kupnem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarzowe te buty z linkow buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka2017
Aż tak szalona co do modeli to ja nie jestem, wolałabym jakieś lepsze nawet droższe, ale takie które później będę mogła jeszcze do czegoś założyć, a nie takie jednorazówki na jedną okazję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trampki będą idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do małej czarnej musza być pantofle na wysokim obcasie . Pomysl jakie nasz dodatki i jaki jest ich kolor . Kiedyś założyłam stiletto w złotym kolorze i miałam w takim samym kolorze kopertówkę do małej czarnej . Włosy ułożone w niedbały kok bananowy. Życzę udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana342
Mi sie marzą jedne michaela korsa :) ale to jednak sfera marzeń, w butiku to miliony kosztuje :/ a jakoś w outlety nie wierzę, pewnie jakieś podróby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kok bananowy jak dla starej baby :O Lepsze będą delikatne fale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają mi się. Zbyt tandetne. Trochę jak z bajki o kopciuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłaRrr
Mi też nie, a dziwne bo u nich kupowałam już kilka razy i naprawdę mają super ofertę, więc nie wiem czemu takie babciowate wybrałaś :D ps. bo tam wcześniej ktoś mówił, że outlety to podróby - nie zawsze. np tu własnie jest oddzielna zakładka z outletem, ręczę że oryginały bo mam dwa w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wzięła jakieś połyskujące szare i do tego jakiś duży naszyjnik (też w zimnych kolorach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klapki badz japonki i nic wiecej ci nie trzeba, a swoja droga przeciez ty nie masz zadnej studniowki oszustkoo, w podstawowce nie ma studniowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka2017
Wiola, właśnie dziś do mnie dotarły, są boskie ! Jaram się nimi jak mój brat nową grą na playa. Myślę, że to był dobry wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia48
Buty są ważne, ale warto też pomyśleć o torebce. Taka wizytowa torebka damska przyda się na pewno do sukienki. Warto w tym celu zerknąć na propozycje na: http://supergalanteria.pl . Mają tam naprawdę wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×