Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziunia125.

Jakie buty zimowe będą modne tej zimy? Jakie planujesz kupić?

Polecane posty

Gość dziunia125.

Ja mam zamiar kupić sobie na zimę zamszowe,czarne,na płaskiej podeszwie,długie,sięgajce kolan buty. :) A wy w co na zimę planujecie schowacie swoje nóżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak moda
Nie kupie nic, bo kasy brak. Lecz jakbym posiadał spora sakiewkę kupiłabym wiązane botki na grubym słupku. Plus takie lakierowane kozaki od D & G tylko 400 dolców. Była sale na nie. Tylko tego nie nosi się do futerka, bo się wygląda jak dz... z Pretty Women, tylko do granatowego dłuższego grubego płaszcza a al wojskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie coś o butach kordel
jakie są te na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciki
ja kupiłam na korku 5cm, do kolan :) zamszowe są ładne ale myślę, że szybko się zniszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A idz ty z tym kiczem
Buty typu wedges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
ja nic nie kupię bo mam z tamtego roku moje ukochane buciki z reserved a może już nawet dwa lata mają, są świetne na koturnie z obcasem do kolan skórzane zgrabniutkie i nie są w środku futerka nóżka mi nie marźnie bo są na koturnie :) uwielbiam je... a zamszowe uważam że szybko się zniszczą po za tym mogą przemiękać i sól je zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kozaki z futerkiem sa jeszcze modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te adidasy to mam nadzieje ze facet kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZytaNa
Zauważyłam, ze od dłuższego czasu bardzo modne są buty tego typu http://www.mivo.pl/product-pol-23503-Classic-Short-Bezowe-Zamszowe-Kozaki-Damskie-5825-W-SAN.html i ja też planuje zakup własnie takich butów. Sa bardzo dobrze wykonane, i opłaca sie wydać właśnie taką gotówkę za te buty. A jak kupie teraz to na pewno kolejnej zimy jeszcze mi posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kozaków nie lubię, noszę botki na obcasie lub adidasy zimą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze w takich sytuacjach zaglądam na Eobuwie, bo oni tam mają bieżące trendy ;) Polecam ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku modne były botki w stylu rockowym. Sama też sobie takie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz czarnych skórzanych butów? Oczywiście kozaków! Proponuję Nessi 732/N. Gwarantuje, że będziesz zadowolona. Uwierz mi. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Ja planuję kupić długie, czarne kozaki, zawiązywane na łydce. Materiał skóra albo zamsz. Takie byty są mega wygodne, modne a także seksowne jak się je dobrze wystylizuje. Znalazłam takie ostatnie w porównywarce cenowej CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również stawiam na takie obuwie. Zastanawiałam się też ostatnio nad emu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×