Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Z modą na bakier....

Jakie dodatki do czarno-białej sukienki???

Polecane posty

Gość Z modą na bakier....

Za 2 tyg. mam wesele. Mam łądną sukienkę (mała czarna z białym żabotem( a raczej takim marszczeniem) w czarne groszki, żabot przechodzi w taką "wodę" na brzuchu..) Nie mam pojęcia jakie dodatki do tego dobrac? Czy moga byc czarne buty , srebrna kopertówka, srebrne długie kolczyki i brasoletka? Bez naszyjnika , bo góra zabudowana? Czy lepiej zdecydowac się na czerwone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Do czarnego i białego pasuje bardzo dużo kolorów. Dlatego srebrne dodatki jak najbardziej będą ci pasowały. Jeśli chodzi o buty to ja zdecydowanie w czarnych czuję się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z modą na bakier....
Dzięki za podpowiedzi. Do czarnej pasuje wszystko, ale do czarno-białej to juz nie wiem.... Kupiłam dzisiaj fajne czarne buty, na bardzo wysokich obcasach- ładnie wyglądają i wysmuklają. Teraz nie wiem czy lepszymi dodatkami do tego będą kolczyki i bransoletka w kolorze czerwieni czy srebra?(Naszyjnik odpada bo góra sukienki jest zabudowana i byłoby za du za wszystkiego) Czy torebka musi byc w kolorze butów czy może byc np. srebrna? Mam fajną, a czerwona musiałabym kupic. Strasznie cięzko mi się zdecydowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone trochę ożywią kreację
cóż jakbyś nałożyła czerwone szpileczki albo jakieś buty na obcasach ożywiłabyś kreację ;) nawet turkusowe i różowe dodatki się nadają do białego z czernią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z modą na bakier....
No więc podsumujmy: Mam czarną sukienkę z białym żabotem w drobne czarne groszki, czarne eleganckie szpilki. Do tego dokupię czerwone kolczyki i czerwona bransoletkę. Czy torebka musi byc tez czerwona lub czarna czy ewentualnie ujdzie srebrna?Bo teraz nie wiem czymam też dokupic czerwoną torebkę (srebrną i czarną kopertówkę mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z modą na bakier....
Mój facet ma ciemny garnitur jaką koszulę do tego i krawat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×