Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość velle

JAKIE OPRAWKI?

Polecane posty

Gość velle

Witam was wszystkie;) Chciałabym się dowiedzieć jak poprawnie dobrać okulary- oprawki.. Niedługo będę sobie dobierała i nie wiem czy mam się kierować.. Jeśli któraś z Was wie może do jakiego kształtu twarzy jakie wybrać oprawki będę bardzo wdzięczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimfffffffff
eżeli mas zmała bużke to najlepiej wybieraj oprawki nie zbyt''ciężkie''...z neutralnym delikatnym kolorkiem lub w ogóle bez oprawki.Do okrągłez bużki w ogóle nie pasują oprawli tego samego kształtu.To podłużnej idealne sa oprawki prostokątne. Na rynku jest ogromny wybór...sama nosze okulary juz sporo lat i wielbie sie w nich.. i musze sie pochwalić ze mam juz 11 par...kazde na inna okazje i zalezy do jakiego zstroju...no ewentualnie alezy rówzniez jaki mam humorr..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje iść do fielmann tam są bardzo miłe panie i pomogą ci dobrać okulary do kształtu twarzy. są bardzo miłe i będą grzebać w oprawkach za 100 zł tak samo jak za 600:P i nie odburkną jak nie będziesz mogła się zdecydować:P albo jak powiesz że żadne ci się nie podobają. nie polecam w krk optyka w rynku na przeciw empiku przyszłam nastawiona na kupno oczywiście moja mam zaproponowała cenę od razu baba zrobiła się nie miła a jak nie mogłam się zdecydować to ofuknęła coś i udawał że mnie po prostu w sklepie nie mam. w vision ekspres obsługa nie istnieje wiec jesteś skazana tylko na siebie trudno powiedzieć bez foty tylko z opisu. najlepiej dużo zmierz wtedy wybierzesz najlepsze. i weź pod uwagę czy ich kształt będzie pasowało do stylu ciuchów i makijażu. prościej mówiąc nie bierz różowych kiedy najczęściej ubierasz zielony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vision expresu nie idz
bo tam nie potrafia dobrac odpowiednich okularow a placi sie calkiem solidnie dobrze czasem poszukac malego optyka-wybor oprawek w cale nie jest gorszy niz w tych duzych (chyba ze interesuja cie np diory itp) a czesto jest sporo taniej a i jesli chodzi o twarz podluzna (owalna) to koszmarnie sie wyglada w prostokatnych:P wtedy najlepsze sa lekko owalne albo kocie przy twarzy podluznej ale bardziej kanciastej beda dobre prostokatne a w ogole to przymierz duzo modeli i zobacz w ktorych bedziesz najlepiej wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velle
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi.. Pogrzebie troche w tych oprawkach i postaram sie dobrać coś dla siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! takze nosze okulary. zasada jest taka, ze ksztalt okularow musi byc przeciwstawny - rozny od ksztaltu twarzy (jesli masz okragla twarz, nie mozesz wziac okraglych okularow). najbardziej sprawdzajacym sie fasonem sa oprawy "prostokatne". ja mam klasyczna, owalna, dluzsza twarz i w takich (prostokatnych) wygladam najlepiej. jesli masz jasna oprawe oka, nie powinnas brac plastikowych, grubszych, bo Cie "zaslonia". ja kupowalam w fielmmanie - ceny oprawek, tanie - ale uwazaj na szkla (jedno ok 120zl z antyrefleksem). proponujje jedne wziac klasyczne, cienka czarna oprawka, i jedne na wieksze wyjscia (ja wzielam ciemny roz na zewnatrz, jasny od wewnetrz - to rozjasnia twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też noszę okulary! dzięki rudzielcu za takie cudowne wskazówki :) rzeczywiście posiłkowałam się nimi jak poszłam do optyka. znalazłam ładne i tanie prostokątne oprawki w fielmannie. dokupiłam nawet soczeki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najczęsciej kupowane są oprawki prostąkątne kolorowe, lub bez oprawki same szkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhyes
Ja mam dobry salon w Krakowie- http://www.optyk-koczorowski.pl/ Jesli szukacie naprawde modnych oprawek to tam - a teraz dobry moment zeby zmienic oprawki na wiosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje oprawki zamówiłam ze strony salonu c-you. Nigdzie indziej w necie nie znalazłam, aż tak szerokiej oferty oprawek. Na początku sama nie wiedziałam, jakie dokładnie chce, ale na szczęście wybór był duży i bez trudu coś dobrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mają oprawki na tym c-you. Bardzo podoba mi się ten ich system, że można dopasować sobie oprawki bez konieczności wychodzenia z domu. Lubię takie innowacyjne firmy :) Może w końcu skuszę się na wymianę swoich okularów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podobają oprawki od Fielmanna, mają bardzo ciekawe motywy, poza tym sa bardzo wytrzymałe, więc nie trzeba ich zmieniać często. Ja na ostatnio zakupione dostałam dwa lata gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggnoskowa
We wspomnianym salonie Koczorowski w Krakowie jest bardzo fajna promocja jesli chodzi własnie o takie oprawki, sa az 50% tańsze. A nie zawsze trafia sie na takie fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaPl
Teraz promocję ma Santino i wiele oprawek jest po 26,99zł Ja sobie już zamówiłam te http://okulary.szkla.com/santino-rp-0367.html#.UtR8k7TtRdh Prawda, że ładne? :) Lubie u nich kupować, bo w ciągu 30dni można wymienić na inne, a poza tym do każdych okularów dają etui oraz mikrofibrę gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, jakie oprawki sobie wybierzesz, no i jakie będą do tego szkła. Ja się zamknęłam w niecałych 400 zł, z tym, że mam podajże dwa lata gwarancji na oprawki. Do tej pory żadnych nie musiałam oddawać do reklamacji, dlatego nie zmieniam optyka na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię duże oprawki, masywne! Czasem mi się takie uda dorwać w salonie Fielmanna, ale też w Tesco ostatnio widziałam, zapewne jakość taka średnia, no ale na jeden sezon starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI UDALO SIĘ W KONCU po godzinie przymierzania dobrac fajne Ray banki u pana Kosińskiego :) trafił mi się model fajnie dopasowany do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilciaaa32
Na kodano można sobie teraz zamówić oprawki za 1 zł. Można sobieczegoś poszukać, tym bardziej że taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobaja oprawy okularowe ray banow. Sama mam takie kupiowe w lodzi w panu hilarym http://www.panhilary.lodz.pl/ (maja tam niezle ceny za oprawy markowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Need
Ja znalazłam oprawki, które pasują do każdej twarzy, ale nie mam pojęcia gdzie je dostać. Czarne, eleganckie, trochę nerdy, trochę jak raybany, ale mniejsze. Widziałam je u tej blogerki: http://www.antywieszak.pl/napisali-o-mnie/ i nawet zapytałam ją o nie, ale poza tym, że to marka solano, nic więcej się nie dowiedziałam. Polecam, bo dodają dziewczęcości i inteligencji jednocześnie, a do tego są skromne. Szukam dalej, ale Tobie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie jak juz nam odpowiednio dobiorą oprawki to i człowiek automatycznie decyduje sie na nie i rzuca w kąt soczewki. Wiec warto chodzić do takich salonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co moim zdaniem jest tutaj bardzo wazne, to to ze zapewniają zrelaksowane widzenie podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze i korzystania z innych urządzeń elektronicznych z ekranami LED/LCD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanddda
Musisz przymierzyć najlepiej u optyka. A jak nie chcesz u niego kupować bo drogo, to najpierw sprawdź u optyka co Ci pasuje, a potem znajdź to samo w necie i sobie zamów. Bo promocje w necie są naprawdę konkretne np. w http://www.okularowy.pl/ :) Sprawdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie zastanawiałas sie zeby miec własnie takie szkła http://www.ledcontrol.pl/ Ja naprawde polecam, bo wiem ze to jest rewelacyjne rozwiazanie kiedy chociazby długo siedzisz przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×