Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kunegunda1988

jakie rajstopy?

Polecane posty

Gość kunegunda1988

Witam. moze wam sie to wyda głupie, ale poprostu nie wiem i chcialam sie poradzić... nie wiem jakie rajstopy założyć do czarnej tuniki? ide na impreze gdzie moze byc troche zimno, pasuje zalozyc rajstopy cienkie?? i mogą byc czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conatopowiesz
Niezbyt ciemne, bo będziesz smutno wygladac. To znaczy moga byc czarne, ale cienkie i np z takim wzorem idacym przez cala noge, albo grube i szare, ale takie jasniejsze szare niz ciemniejsze szare, wiesz o co mi chodzi :) Jak juz cos wybierzesz i kupisz to kolezanka mi polecila taka strone ijakwygladam.pl - wrzucasz zdjecie i inne uzytkowniczki oceniaja czy fajnie wygladasz, czy raczej trzeba cos zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda1988
ok dziekuje wielkie, napewno z tego skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8912
Ja postawiłabym na wzór/kolor, żeby nie wyglądać za smutno, w końcu to impreza :) Mam sprawdzony sklep ze świetnymi rajstopami, często u nich kupuję, bo nigdzie indziej w Polsce nie widziałam takich fajnych rajstop, a te się jeszcze świetnie noszą i długo wytrzymują Link wrzucam: http://www.vintageshop.pl/index.php?page=produkt_lista&id_podkat=106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz są modne neonowe kolory. W czarnych rajstopach i czarnej sukience będziesz wyglądała jak na pogrzebie. Wybierz kolor - czerwony, zielony, niebieski ... w zależności od barwy dodatków. Fajne są również grubsze rajstopy z wypukłym wzorem, ale one nie do wszystkiego pasują (odpada "zwiewna" spódniczka czy sukienka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda1988
dziękuje za pomoc. Wybrałam wkoncu rajstopy stalowe :) jak ubralam sie wczarna tunike i czarne rajstopy - fakt faktem wyglądałam jak na pogrzeb bym szła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka_kn
Zobacz sobie porady na portalu dedykowanym rajstopkom :) www.kolorowenogi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaJakubczyk
Ja uwielbiam rajstopy firmy gatta tutaj kupuje często http://ekskluzywna.pl/rajstopy nic wygodniejszego nigdy nie wyszukałam, a wiele firm testowałam i tych polskich i zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na allinside.pl. Ktoś z kafe mi polecił tę stronę i faktycznie mają mega rzeczy. Rajstopy też! :) Ja kupiłam stamtąd bieliznę i sukienkę i będę kupować więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można też wejść na stronę sklepu internetowego http://www.levante.pl/ i tam przejrzeć różne modele, ja tam sobie zamówiłam rajstopy modelujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do beżowej sukienki lubie zakładać czarne rajstopy ale pod warunkiem, że do sukienki dodam jeszcze jakiś czarny akcent np pasek w talii i czarną torebkę. Natomiast do tuniki nie zakładałabym zwykłych rajstop a grubsze legginsy w zależności jaki to odcień beżu fajnie mógłby wyglądać też granat lub brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kupuję markowe rajstopy na wyprzedaży w hurtowni http://www.anstel.pl/ mają tam pierwszorzędny towar i dobre ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka880
do tuniki najlepsze sa bezmajteczkowe, zawsze zamawiam z pinup.style.pl, bo sa wytrzymałe i z mikrofibry, no i masz spory wybór kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białych niekupujcie, są aseksualne. Najlepsze są w jakies wzorki niezbyt ciemne tak jak ktos wyzej pisał. Nie za grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska00
modelujące z Conte, uwielbiam ich x-pressy. na co dzień też noszę normalne, cienkie, klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrych rajstop, które nie zniszczą się po jednym użyciu to polecam wam obejrzeć ofertę firmy www.anstel.pl Sama zamawiam ubrania od nich, w tym i rajstopy. Mają świetne produkty i nie zamieniłabym ich na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×