Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różowa Pomadka

Jakie sklepy lubicie najbardziej?

Polecane posty

zara, monnari, hexeline(tu raczej podobają kupić mam okazje tylko fuksem gdy mój rozmiar pozostanie na wyprzedaży), stradivarius, yoshe, czasem lubię wstąpić do h&m ale raczej po dodatki niż ciuchy, oysho - bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w h&m kupuję raczej branslotki lub kolczyki. Lubię zarę (chociaz nie jest bardzo tanio :-D ), stradivariusa, zwykle tez zagladam do bershki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bershki wyleczył mnie jeden(pierwszy) zakup i długo nie kupie nic w tym sklepie;/ w zarze opłaca się kupować tylko na wyprzedażach bo mocno przesadzają z cenami. bluzka kosztuje tyle samo co sukienka eh;/ mają swój własny styl co mi się bardzo podoba. jeśli nawet mają ciuchy w fasonie, materiale czy kolorze takim jak w całości innych sklepów to jest w nich zawsze coś charakterystycznego i właśnie to coś lubię.:) no i mają ekstra żakiety i koszule:) i buty ale te są stanowczo za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wrecz niektore ceny w zarze odrzucaja. mam kilka ciuchow stamtad i musze powiedziec ze to moje ulubione ;-) Lubię też zaglądać do mango. na początku lata kupiłam tam sobię przesliczna sukienke za 49zł bo już wtedy były wyprzedaze letnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także stradivariusa - mają takie fasony butów ze zawsze tam dostaję wariacji, buty są też wygodne. h&m - bielizna ciuszki to już nie mam sprecyzowanych sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelelele
ja lubie bershke, stradivariusa, zare, h&m - dodatki, czasem c&a i new jorker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w c&a maja duży wybór kolczyków i to mi się podoba ;-) ale ciuchy nie przypadły mi do gustu. natomiast w new yorkerze podoba mi sie duzy wybor bluzeczek w milionach kolorow :-) Czasem maja tez fajne kozaki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziwą tam ceny powyżej 200zl. w letniej kolekcji był tam sweterek ponoć kaszmirowy za około 300zl. 100zl może 200zł (buty, torebka, jakiś mega wypasiony ciuch) ale 300zł?? i to jeszcze za sweterek. simple ma w tej cenie a nie ma co porównywać simpla do zary. gruba przesada. mi strasznie podobają się ciuchy mango ale na mnie jakoś dziwnie leżą;/ i czasem rozczarowują w rzeczywistości bo na modelkach i w katalogach wyglądają świetnie przychodzę do sklepu i nie mogę znaleźć bo na wieszaku kompletnie nie są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasda
Ja uwielbiam promod, jeszcze jakby mieli przystepniejsze ceny, to już w ogóle bym umarła z zachwytu. zarę też lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko lumpeksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budapeszta
Mój ulubiony sklep to: http://air-max.pl/ Jestem butohliczką :D :D Kocham buty, a już Air Maxy to w ogóle... Szkoda, że są takie drogie, ale i tak mam już pięć par :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ze mieszkam w uk, ulubione to fat face, white stuff i desigual, a z takich na ktore mnie stac to czasem atmosphere, ale nie lubie z uwagi na jakosc. Lubie tez kupowac w internecie cuda z bambusa i innych takich, i z koniecznosci w ulubionych mam sklepy dla gigantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Dublinie i najczesciej kupuje w New Look-u, lubie ten styl, poza tym TK MAXX, Bereshka, a takze Penneys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Kłos
Mi sieciówki już się powoli nudzą :) w necie można znaleźć trochę sklepów polskich projektantów. Ostatnio kupiłam spódnicę marki Oh!Yej i muszę bardzo pochwalić jej jakość :) Jak ktoś jest ciekawy to polecam: http://ohyej.com/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię Eobuwie. Cenię sobie ten sklep za obsługę i przejrzystą stronę. Kocham kupować przez neta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie są to sieciówki gdzie płacimy sporo a jakość ubrań jest na mocno średnim poziomie. Ja mogę polecić Recea.pl modnie i nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Molly.pl to solidny i uczciwy sklep gdzie znajdziecie szeroki wybór dobrej jakości odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pokazałem swojej dziewczynie sklep: http://www.e-import.pl/. Kupiłem tam kiedyś bardzo fajnego laptopa w okazyjnej cenie, ale maja w ofercie masę innych rzeczy. Karolina zamawia sobie głównie ciuchy i kosmetyki. Dobry pomysł na kupowanie prezentów. Nie trzeba stać w przedświątecznych kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję wszędzie, gdzie znajdę coś fajnego i jest po prostu tanio. wiadomo, za konkretną jakość trzeba konkretnie zapłacić, a raczej przesadzone ceny w sieciówkach nijak się mają do tej prawdziwej jakości. także ubrania (marynarki, spodnie, spódnice, szale, chusty, czasem swetry, torebki też) kupuję głównie w lumpeksach. może i używka, ale wysokiej jakości używka jeszcze mi dłużej posłuży niż nówka sztuka z hμ czy innego badziewia. w chińskich sklepach i tzw. bezcłówkach kupuję t-shirty, bieliznę, rajstopy. to i to badziew, nie stać mnie na jedwabną bluzkę za 600 zł, więc po co mam płacić trzysta za imitację luksusu, skoro imitację jeszcze tańszą znajdę u chińczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię robić zakupy w warszawskiej hurtowni bielizny I odzieży http://www.anstel.pl/ mają bogaty wybór ładnych,modnych i wygodnych ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohito, Sinsay jeśli chodzi o koszulki, Orsay, Tally Weijl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×