Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiat jabłoni

Jakie trendy obowiązują na imprezkach??

Polecane posty

Gość kwiat jabłoni

Czyli jak sie ubieracie, gdy wychodzicie w sobotnie lub piątkowe wieczorki na "balety" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich xeroguys
juz nie mówi się jazzy i si tylkochocky (wymawia sie czoki) !!! czym prędzej powielajcie dalej by uniknąc totalnej obsuwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka
ja cos w stylu pani ...sycylijska burza hehe na luzie a bardzo atrakcyjnie nie trzeba mięć dekoltu do pępka aby wyglądać sexy :) takie moj skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa trupa
ja wczoraj miałam: luźne dźinsowe spodnie - dopadsowane u góry i lekko rozszerzane ku dołowi (nie dzwony ;-)) czarną kopertowa bluzke bez rękawów, ze sporym dekoltem złote balerinki złote koraliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musialas przepieknie wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wyscie
sie tak tych balerinek przyczepily,przeciez w tym noga fatalnie wyglada,istna wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam-ciemne podwiniete proste dżinsy, balerinki z koralikami, biały topik i zielone dodatki-wielka zielona torba, bransoletki i apaszka na szyi ja balerinki uwielbiam,bo mam dużą stopę:( a w tego typu butach moja stópka wyglada na malenką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerinki
wyglądaja jak kapcie.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerinki wygladają
na eleganckie w przeciwnienstwie do tych ze szpicami na ół kimometra :O boshee, noga wyglada jak od podolskiego złodzieja ... totalna porazka i czysta katastrofa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pół kilometra*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie balerinki są bleee... Jakieś takie kapciowate...ale może to szok po tych wszystkich czubach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W czubach
noga wygląda zgrabniej niż w kapciowatych balerinkach;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie hehe
czuby są lepsze dla malych stopek takich jak ja mam.i nie muszą byc zaraz kilometrowe tylko takie umiarkowane?czy wy nie potraficie wyposrodkowac?albo czarne albo biale albo balerinki albo czuby na kilometr!a jest tyle ladnych wariantow posrednich, np.klasyczne czarne szpilki zapinane wokol kostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna czubiastych
butów wyposrodkowac, bo normalnie one mogłyby wyglądać tylko wtedy gdyby kobieta miala nienormalnie malutka stopę, tak by po ubiorze takich butów stopa wyglądała na normalny ludzki rozmiar :O w innym przypadku te czuby maja zawsze z 2-3 cmm dłuższe czubki przed palcami, czyli wygląda to zwyczajnie idiotycznie jak taka panna idzie. Dlaczego ? popatrzcie sobie na nogi, stopa zgina sie w palcach, to juz do końca jest z 1 cmm a tu dohcodzi 2-3 cm szpic i efekt jest właśnie taki komiczny jaki mozna sobie wyobrazic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrażam sobie iść na imprezke housową w czarnych klasycznych szpilkach zapiananych wokół kostki :/ może na jakies inne wyjścią to pasuje, ale temat odnosi się typowo do wyjść w stylu \"party\". Nie wiem-może na DYSKOTEKI ubiera się takie buciki. Ja owszem-posiadam jedna pare bucików na szpilce-z czarnej prawdziwej skóry,ale one są niewygodne :( nie wyobrażam sobie przetańczyc w nich całej nocy albo jechac w nich na uczelnie :(:(:( lub iść na spacer z chłopakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×