Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maaarzeeenakaa

JAkiej marki spodnie są wytrzymalsze? Lee ,Wrangler Levis??????????????????????

Polecane posty

Gość Maaarzeeenakaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...9
diesel z tego słynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarzeeenakaa
Ale wydaje mi sie,ze diesel jest droższy od marek powyżej. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diesel jest drozszy. Levis tez jest drozszy od Wranglera i Lee. Lee wogole odradzam bo material jest strasznie rozciągliwy i po kilku zalozeniach spodnie wypychaja sie na kolanach. Wrangler jest spoko ale tez bywaja niewypaly jesli chodzi o material trzeba patrzec czy model ktry wybierasz jest z takiego dosc sztywnego materialu. Ogolnie polecam Levisy - nie rozciagaja sie ani w praniu ani podczas noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarzeeenakaa
Czyli levi'sy góra ;D Wie któś czy są teraz moze jakieś wyprzedarze z tej marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Ja tez polecam Diesla i Levi's . Szczegolnie te pierwsze sa mega wytrzymale bo z grubego materialu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarzeeenakaa
a jak cenowo te z diesla? Bardzo dorgie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
To zalezy od modelu itd. ;) Ostatnio kupilem sobie jeansy model "Larkee", kosztowaly 409zl, w Dieslu w C.H. Alfa w Gdansku . Jezeli chodzi o DIesla, to kupilem tez sobie kurtke skorzana . Kupilem ja na allegro, noweczke, oryginal, UWAGA ! za 400zl ! :) Jest po prostu super, cena takiej to grubo ponad tysiac zlotych . Kupilem ja u tego sprzedawcy, L-ke, z tego co widze to zostala mu jeszcze S-ka, naprawde polecam jakiemus gosciowi przegladajacemu ten temat : http://allegro.pl/item219071436_kurtka_skorzana_diesel_.html Ja dogadalem sie z nim poza aukcja . Ale zboczylem troche z tematu ;) Ogolnie Diesel to dobra firma, takze jezeli chcesz ciuch naprawde solidnej jakosci, warto dolozyc troche wiecej i jestem przekonany, ze o wiele dluzej Ci te spodnie (czy jakiekolwiek ubranie od nich) posluza niz tamte . Ja np. nie kupuje Lee ani Wranglera bo dla mnie to cienizna . Z trzech przez Ciebie wymienionych Levi's oczywiscie najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tudzież
ja jeszcze jako nastolatek zacząłem kupowac Wranglery i długo byłem zadowolony z tej marki ale niestety, od kilku lat jakosc jest coraz marniejsza, chodzi glównie o szybkie przecieranie sie i odbarwainie:o ostatnio przerzucilem sie na Levis i narazie jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjeniusza
Mialam faaajne Wranglery...tylko ze bardzo krotko :/ Nie polecam...zawiodlam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkkkkk
River Island, a tak wogle top ile kosztuja w Polsce?Wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomcio z Paluch
a co to znaczy "wogle " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku_mamaa
Mi sie wydaje,ze to trzeba trafic na dobry model z dobrym materiałem aby spodnie sie trzymały. Trzeba mieć szczęście. MOja kolezanka kupuje same Wranglery nawet te z cienkiego materiału:O i u niej jak narazie nic nie pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwytrzymalsze są z
PRAWDZIWEJ SKÓRY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasikkkkkk river island to w polsce wydatek okolo 300zl. ale jakosc dzinsu nie powala, za to ciekawy design :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Przeciez DIesel jest drozszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
to cos ostanie to nie jeansy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje esprit i benetton
maja super fasony i sa bardzo wytrzymale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczna
ja odradzam wrnagelra bo bardzo szybko wygladaja na 'znoszone'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sissi87
Lee - bezkonkurencyjne w swoim przedziale cenowym! Miałam kilka par, ani jedna z nich się nie wypchała, przetarła, rozciągnęła! Absolutna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo.ni.ka
Levis'ów nie miałam. Lee odradzam-raz załozyłam usiadłam i podare w kolanie. Wrangler bardzo wytrzymałe-od 2 lat wszystko z nimi ok. A najlepiej o dziwo sprawują sie Big Star'y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie Levisy
??? :O:O:O chyba żartujecie sobie:O miałam już tyle modeli, że mogę odpowiedziewć z całą odpowiedzialnośćią - SĄ DO DUPY jak za taką kasę!!! najbardziej trwałe są LEE i żadne inne są drogie, ale warte każdych pięiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na orendż tudej.
ja osobiście tylko raz miałam proste z big stara,nosiły się fajnie.Diesel z tego co widzę ma dość solidne wykonanie (pracuję w międzynarodowym butiku internetowym)i akurat mam przyjemność robienia przy ciuchach.ale sama osobiście noszę najzwyjklesze gatki z dolnej półki no name.spojrzę tylko i już wiem że kupię te.na szybko przymierzyć i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z prawdziwej skóry najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delirjóm
a co myślicie o spodniach dżinsach z terranovy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×