Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiecki dla moich druhen

Polecane posty

Gość gość

Wiecie gdzie w Wawie uszyją mi ładne kiecki dla 4 druhen? problem w tym, że każda druhna ma inną figurę i jakoś to będzie trzeba rozwiązać. .. Polecacie kogoś? Oczywiście w realnej cenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka szyła sukienki u krawcowej w Warszawie. Zapytam się jej o kontakt ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci Atelier sukien ślubnych OrOr na Mokotowskiej. Moja siostra szyła tam suknię dla siebie i sukienki dla 3 druhen. Dziewczyny w Atelier są tak zaangażowane w pomoc i doradzenie jakby to był ich własny ślub! :-) To, co mi się najbardziej podobało w ich pracy, to uwzględnianie różnych kobiecych sylwetek. Nie proponowały dla druhen sztampowej jednej sukienki, tylko każda miała kieckę dopasowana do swojej figury, podkreślającą atuty sylwetki itp. Łączył je jedynie kolor. Druhny były zachwycone. A suknia mojej siostry - marzenie. Z odkrytymi plecami, skromna, ale bardzo elegancka, z pięknymi gustownymi koronkami. Genialnie jej wszystko dobrały! Świetne i sprawdzone miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tym Atelier na Mokotowskiej to moja koleżanka szyła sobie suknię slubną. Bardzo była zadowolona. Zwłaszcza gorset sznurowany cudny jej zrobili. Az zazdrosc brała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ja tam chodzę z koleżanką. Będe dr***ną a koleżanka szyje sobie suknię śłubną. Ja też tam bede miala szytą sukienkę dr***ny. To Atelier znalazłysmy na FB, maja cudne suknie. Nawet celebrytki tam sobie szyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym Atelier na Mokotowskiej jest o tyle super, że oni naprawdę personalizują stroje i dobierają najlepsze kształty do sylwetek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, nie wiem czy ten post jest jeszcze aktualny ale kurcze szycie takich samych sukienek na ślub dla druhen przyszło do nas z zachodu ale czy jest lepsze i fajniejsze niż to żeby koleżanki były ubrane w eleganckie sukienki koktajlowe? Głupi zwyczaj może komuś się podoba robić lalki z dorosłych kobiet lub ubierać je w pudrowo-tiulowe sukienki ale osobiście bym takiego stroju nie ubrała... Niedawno szykowałam się na wesele koleżanki z liceum, sukienkę kupiłam w sklepie Pretty One. Tam też ubrała się moja mama i mama panny młodej. Sukienki na każdą okazję ... nie potrzebna krawcowa i specjalne projekty za mnóstwo pieniędzy. A jak trzeba było zwęzić spódnice dla mamy to bez problemu zrobiono to na za 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam, że identyczne sukienki to kiepski pomysł, bo każda druhna ma inna figure, nie każdy fason każdemu pasuje. W ślubnym atelier na mokotowskiej szyja sukienki dla druhen w różnych fasonach, ale np w tym samym kolorze, lub z jednym powtarzającym sie elementem. Myślę, że to o wiele lepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem za takimi korowodami druhen.... Jestem tradycjonalistką i mam jedną druhnę moja siostrę. Szyjemy własnie swoje kiecki w salonie sukien ślubnych w Szczecinie www.lovecms.pl. Ja wybrała taką suknie http://www.lovecms.pl/margarett-2015-2/hortensja-1/ a moja siostra tą z lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×