Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzArNaMARTA

Kiedy z gołymi nogami?

Polecane posty

Gość CzArNaMARTA

Powiedzcie kiedy Waszym zdaniem mozna smiało isc do szkoły z gołymi nogami? Chciałabym juz ubrac spodnicę,ale nie wiem czy nie bede zwracac na siebie uwagi? Mam 16 lat.Jest dośc ciepło i chyba już można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, 18stopni a Ty chcesz z gołymi nogami latac. rano jeszcze są przymrozki jakbys nie zauwazyla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKGA
Przymrozki? Kobito, gdzie ty mieszkasz? W Suwalkach albo innej wsi? Rano jest juz po 10 stopni, wiec mozna smigac z golymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty, we Wrocławiu gorąco od rana. Mój poleciał rano do sklepu to na krótki rękaw to gdzie Ty masz te przymrozki? A później za dnia to upał straszny to jak Ci ciepło to ubieraj nawet już. Ja w kieckach nie chodzę ale jakbym chciała to na pewno bym się nie pytała czy mogę. Zobaczysz że jak w poniedziałek Ty ubierzesz to we wtorek wszystkie już będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojejjj
KKGA - wielkomiastowa się znalazła :O Ja mieszkam w Olsztynie rano jest ok -2 stopni .:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewe
Białystok rano -2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od rana po 13 stopni, pozniej coraz wiecej :D I juz niejedna w miniowie i japonkach smiga ;p Ale ja jeszcze kilka dni poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Krakowie i gorąco jak nie wiem. Ale nie odważe się jeszcze na gołe nogi, bo mam wrażenie że zaraz może sie pogoda zmienić i co wtedy? Jak już się odważe to potem jeszcze noszę rajstopy w torebce dla poczucia bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKGA
No Olsztyn to w sumie zimna dziura, wiec tam nie ma co chodzic z golymi nogami, ale tam, gdzie od rana jest 10 stopni i wiecej mozna smialo isc. I nawet jak pogoda sie nieco popsuje... to co? Bierzesz taksowke po pracy czy szkole i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzArNaMARTA
Dzieki za wypowiedzi w tym temacie :) W sumie zimno napewno wytrzymam,chodzi mi o to czy Mama się nie przyczepi? Ajak będa inne juz chodziły z gołymi,to może mi pozwoli? A jak nie ,to sciagne rajtki w szkole i tak wróce do domu.(popołudniu jej niema!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam 16 lat .Ja np chodzę teraz do szkoły w krotkich pozłacanych spodenkach i cienkich rajstopach zwykłych albo ciemnych czarnych grubszych .Narazie z gołymi nie chodzę ale jak kto woli .Ja wolę nie być chora :)Ta pogoda jest zdradliwa trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymrozki? Kobito, gdzie ty mieszkasz? W Suwalkach albo innej wsi? Rano jest juz po 10 stopni, wiec mozna smigac z golymi nogami.''::D:D:D:Dsięposikałam :D::DD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Macie nasrane w głowach,gdzie od rana jest powyżej 10 st,chyba że dla was rano zaczyna sie o 10/12-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano (godzina 6 do 7) jest około -3 do 0 zależnie od dnia w prawie południe (około godziny 10 ;) ) może dochodzi do 10 stopni a osoba ucząca się wychodzi najpóźniej przed 8 więc nie mówcie mi że się ktoś zapoci w rajstopach lub spodniach, bo ja bym zamarzła bez przeraża mnie dzisiejsza moda rozbierania się i pokazywania zsiniałego od zimna ciała :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe...fujjjjjjjj
boze kilka dni było ciepło a niektórzy juz z gołymi nogami i w japonkach? :O..debilki jakies :O...tymbardziej ze dzisiaj jest juz chłodno (Piła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie smieszne jest to jak ledwie zrobi sie pare stopni cieplej a dziewczyny juz rozbierają sie bo dla nich 18stopni to lato i upał. w taka pogode jak teraz nalezy ubierac sie na cebulke, tak zeby rano nie przemarznac i zeby pozniej sie nie przegrzac. dobrym rozwiązaniem jest kardigan czy marynarka ktora mozna pozniej zdjąc a pod spodem jakis t-shirt czy ciensza bluzka. do tego np jeansy i baleriny. na pewno dobrym pomysłem nie jest spódniczka i gołe nogi :o Miejcie troche rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe...fujjjjjjjj
mawronka---> no 10 stopni to rzeczywiście upał :O:O...zapalić się można :O:O...ale kretynka z ciebie :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaallalalalaallalalalalalala
zsiniale cialo to pokazuja te kurewki kilkunastoletnie.normalny czlowiek chodzi jeszcze normalnie ubrany.aha.u mnie w arminsko mazurskim ma byc jutro 11 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaallalalalaallalalalalalala
w warminsko-mazurskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzArNaMARTA
Wszystkie uwagi na ten temat przeczytałam.Nie ze wszystkim sie zgadzam! A jutro i tak postaram sie wyjsc z golymi nogami i napewno nie beda SINE!!!!!! Coz niekture znas lubia chodzic w spódnicy i wcale to nie znaczy ze jestem k..... jak to KTÓRAS Z WAS napisała! TRZYMAJCIE SIE CIEPŁO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepło jest w słoncu
a w cieniu chłodno raczej. zgadzam się z przeciwniczkami rozbierania sie w pierwsze słonce, poczekaj troche, w czym bedziesz chodziła latem, całkiem goła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Ci nie zabrania wychodzic pół goła ale pytałas o rade wiec ci radzimy- poczekaj. Dzisiaj jak patrzyło sie na dziewczyny w krótkich spodenkach i bluzeczkach bez rękawów to wyglądały naprawdę smiesznie obok ludzi w marynarkach czy kurtkach. No ale Twoj wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że rano są przymrozki, a tak po 17 jak słoneczko zaczyna zachodzić robi się najzwyczajniej w świecie chłodno. Chcesz spódnicę, to przecież możesz założyć do rajstop czy leginsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ubierz sobie spodnice bez rajstop w kiwetniu i zapalenie pecherza gotowe, ja rozumiem, ze jak spodnie to jakies tam podkolanowki do balerinek czy innych butow ale spodnice w kwietniu na gole nogi to odrazu ubierz bluzke na ramiaczkach, a potem grype bedziesz miala, to ze jest cieplo na plusie z rana nie znaczy ze organizm jeszcze przyzwyczajony do takich temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona732498364
to obrzydliwe...fujjjjjjjj ---> to ty jestes kretynka bo to nie napisala mawronka, ona tylko cytowala wypowiedz innej osoby...czytaj ze zrozumieniem..a pozatym to zdanie bylo wziete w cudzyslowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepło jest w sloncu
a tak poza tym, nawet jeśli w godzinach 10-17 jest cieplo na zewnątrz to w pomieszczenaich jest chłodno i co wtedy rajstopy zalozysz?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comdill
niech idzie, przepizdzi ja na wszystkie strony to dopiero pojdzie po rozum do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzArNaMARTA
No i wyszło na WASZE! Niestety nie udalo mi sie wyjść z domu niezauważona :( Rano Mama mi kazała ubrać rajstopy....cóż poczekam jeszcze troszke,az bedzie cieplej? Może wtedy zmieni zdanie? Narazie mam sie jeszcze cieplo ubierac. Wiem :( troche przegiełam z tym wyletnieniem,ale mam juz dośc zimy i tych głupich rajtek! oby sie szybko ociepliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×