Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka007

Kluby zakupowe

Polecane posty

Czy korzystacie z okazji cenowych jakie można trafić w klubach zakupowych? to coś w rodzaju zakupów grupowych ale produkty tylko wysokiej jakości, markowe. znacie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolllllllllqa
Zaczyna mnie mdlić... gdzie nie wejdę: polki, wizaz... tutaj... wszędzie linki do privore... Ludzie to nie jest wiarygodne! Nie stać Was na reklamy normalne, legalne??!!! Macie nas za debili i uważacie, że uwierzymy w takie rekomendacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest też stilago... rzeczywiście, jak się zarejestrujesz to ceny znacznie niższe, zwłaszcza w trakcie wyprzedaży. a ciuchy mi się podobają, jest to jednak cos innego niż w galeriach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się na mimomento.pl i czekałam na ofertę oryginalnych conversów.. przegapiłam oczywiście ale mam nadzieję że za jakiś czas znów sie pojawią w tak dobrej cenie. Teraz to ja codziennie wchodzę i śledzę wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja znalazłam ciekawy sposób na tańsza zakupy dla siebie i rodzin. Link poniżej, może się komuś przyda:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez znalazłem kilka lat tamu, pomysł na tańsze zakupy z kartą klienta. Ale linku i nazwy tu nie podam . Kontakt w profilu, jak któś chce porozmawiać o tym ... Tak na marginesie, w swojej miejscowości mam market budowlany i z niego korzystam, będąc w tym klubie. A co do tego privore , czy innych trzeba będzie oblukac z ciekawości, co to takiego jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24mall
Chciałabym - nie spamując zbyt dużo - serdecznie zaprosić wszystkie Panie do prowadzonej przeze mnie internetowej galerii handlowej www.24mall.pl, gromadzącej prawie 200 sklepów różnych branż - w tym również sklepy odzieżowe jak Zalando, Answear, Promod, Next, Mango i wiele innych. Udostępniamy również Centrum Kuponów gdzie codziennie aktualizujemy informacje o najnowszych rabatach, kodach i promocjach, obowiązujących w zgromadzonych w naszej galerii sklepach. Proszę spróbować, jesteśmy legalną, zarejestrowaną firmą. Kody rabatowe które podajemy Państwu na naszej stronie i na profilu facebookowym, otrzymujemy wprost ze sklepów internetowych. Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa komentarze dotyczące funkcjonalności naszego serwisu - dziękujemy! Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy zdarzyło mi się zgubić paragon, przez co nie mogłem skorzystać z przysługującej mi reklamacji. Odnalazłem rozwiązanie tego problemu - aplikacja gdzieparagon :) Teraz bez problemu odnajduje wszystkie potrzebne mi dowody zakupu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena218
Ja najlepsze ubrania w dobrych cenach znajduję w sklepie http://nunu.pl/ jak dla mnie jest to najlepszy sklep z odzieżą damską w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja należę do klubu zakupowego https://www.limango.pl/ . Na stronie codziennie się pojawiają się nowe promocje i oferty, przygotowane specjalnie dla klubowiczów. Kupuję tam zwłaszcza ubrania i buty dla swoich dzieci, ponieważ mają bardzo duży wybór produktów, a ceny są o wiele niższe w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z porównywarki cenowej www.cenowe.pl . Zaoszczędziłem dużo pieniędzy dzięki niej podczas robienia zakupów w internecie. Dowiedziałem się o niej od znajomego, który polubił FanPage na https://www.facebook.com/cenowe/ Polecam serdecznie przy Waszych codziennych zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×