Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MałaBlondynka

Kolczyki - jakie nosicie?

Polecane posty

Pokażcie przykładowe zdjęcia kolczyków jakie nosicie? Ja kupuje maaaase takich trochę oklepanych ale uwielbiam mieć ciągle inne, za każdym razem dopasowane do czegoś innego czy to kolorystycznie czy motywem czy jakoś tak do nastroju. Kupując u jubilera chyba bym zbankrutowała ;) Pokażcie jakie kolczyki wam się podobają, może jakieś ulubione. Dużo par kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za biżuterią artystyczną - wolę klasyke - srebro/złoto/swarovski itd. ceny u jubilera faktycznie przerażają, więc kupuję sztuczną, idealnie imitującą szlachetne błyskotki - moja ulubiona pod względem jakości, trwałości i aspektów wizualnych jest firma Colibra link do sklepu internetowego: http://dlaewy.pl/bizuteria-colibra-cat-58.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srebro.... tylko takie mogę nosić... po innych mam uszy czerwone i ropieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Ja kupuje na allegro srebrne bigle i sobie wymieniam sama :) A same kolczyki tzn to co poza biglem to mi obojętne z czego czy to kryształki czy koraliki czy drewno :) szał ciałłłł O fajna stronka, nawet upatrzyłam tam już sobie kilka fajnych kolczyków z motylkami które uwielbiam :) Ceny nieduże - jak w sklepie nie jak u jubilera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że coś wpadło Ci w oko, mogę z całą pewnością polecić - zabrzmi nieprawdopodobnie ale ta bizuteria latami nie czernieje i za to najbardziej ją kocham (niektore kolczyki mam juz po 2-3 lata i wyglądają wciąż jak nowe), poza tym nie uczula i nie sprawia najmniejszych problemów jesli chodzi o ropienie itp (tez mam z tym problem). Dla mnie Colibra jest naj naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ostatnie też mi się spodobały :) Ja lubię buszować po blogach co dziewczyny same robią i "unikaty" wyszukuje, czasami jakieś materiały na all kupuje i robię sama jak się opłaca :) Ale ogólnie to właśnie jakieś kolorowe itp wybieram. Nie przejdę obok stoiska z kolczykami nie oglądając co jest ciekawego i w połowie takich "spotkań" coś kupuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię klasyczne rzeczy, wyrosłam już z ekstrawaganckich dodatków, plastikowej biżuterii etc - w tym momencie chyba najbardziej podobają mi się Swarovskie, szczególnie to, że potrzeba bardzo niedużo, żeby całość stroju z dodatkiem takiej biżuterii wyglądała elegancko i stylowo. Np. taka para pasuje do większości moich wizytowych ubrań: http://jomisilv.pl/swarovski-kolczyki-migdal-6106-16-mm-kolczyki-swarovski-migdal-16-mm-silver-night/p,49380. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię klasyczne rzeczy, wyrosłam już z ekstrawaganckich dodatków, plastikowej biżuterii etc - w tym momencie chyba najbardziej podobają mi się Swarovskie, szczególnie to, że potrzeba bardzo niedużo, żeby całość stroju z dodatkiem takiej biżuterii wyglądała elegancko i stylowo. Np. taka para pasuje do większości moich wizytowych ubrań: http://jomisilv.pl/swarovski-kolczyki-migdal-6106-16-mm-kolczyki-swarovski-migdal-16-mm-silver-night/p,49380. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasart.pl
Swarowski jest po prostu piękny :-) Chyba każdej dziewczynie jest w nim do twarzy. ja najbardziej lubie i polecam delikatne kolczyki z kryształkami swarovski i łańcuszki z zawieszkami, oczywiście Swarovskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina kk
Ja uwielbiam u tego sprzedawcy kupować na stronie http://www.zielonykoralik.pl . Super biżuteria!! kolory i wzory jakie tylko sobie wybiorę. Dziewczyna też umie doradzić! Ja mieszkam w Krakowie i osobiście sobie odbierałam. Kolczyki są śliczne! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_mafijka
Uwielbiam kolczyki, szczególnie te duże widoczne. Oczywiście najulubieńsze to klasyczne srebrne duże kółka - sprawdzają się zawsze i do wszystkiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina kk
to wejdz na ta strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina kk
daj maila to ci pokarze jakie sobie ja kupiłam i chodze w nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) Jeśli lubisz ręcznie robione ciekawe, nietuzinkowe przedmioty chce wam gorąco polecić może mało znany ale oryginalny sklep (również internetowy) w którym dostaniecie niepowtarzalne dodatki-torebki, szale, biżuterię itp. wszystkie ręcznie robione:):) Jest tam również możliwość samodzielnego wykonania torebki, szala czy biżuterii na warsztatach jakie pracownia organizuje;) koniecznie powinieneś obejrzeć nową kolekcje-przesyłam link do strony http://www.pracowniakreatywnosci.pl/ Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie cierpię kolorowych kolczykow z koralików itp,zresztą mogę nosić tylko wkrętki,bo prz noszeniu innych bolą mnie uszy.Mam kwiatuszki z kryształkami i tylko je noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam aparatu wiec nie
zrobie Ci zdjec :( wiekszosc sama robie, bo nie znosze tego, co mozna nabyc w sklepach, lubie oryginalna bizuterie ale takie kupilam http://zapodaj.net/6b440a2c195f.jpg.html to jedne z niewielu jubilerskich jakie mam, w starym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia Perv
Do każdego komu chodzą głupie pomysły !! Super inteligencie nigdy NIE podszywaj się pod mój login - Jak taki mądry jesteś to wróć do przedszkola, tam może zaczniesz edukację, nie masz pojęcia o piercingu jaką to daje rozkosz. Coś Wam powiem z doświadczenia. Mój Mąż na 2 kolczyki: jeden w żołędziu (dydoe) drugi pod żołędziem (przekłuta skórka , gdyż Mąż jest całkowicie obrzezany). Oralnie - bomba, super pieści się członka z kolczykami, w trakcie stosunku czuję w pochwie kolczyk w żołedziu, ale też czesem, gdyż zawsze jestem moookra. Jeśli o mnie chodzi jestem na TAK i nie wyobrażam sobie członka bez koloczyków, nawet jeśli czasem Mąż je wyjmuje to jakbym się kochła z kim innym. Kto ciekaw nich do mnie napisze.Oczywiście ma też przekłute zwieracze o***tu, jedyny problem to czyszczenie po sraniu usmiech. ja oczywiscie zeby mu sie odwdzieczyc przeklulam sobie wary i mam je szczepione razem z o***tem.On mowi ze jest teraz lepszy poslizg i ze nie wyobraza sobie teraz kobiety bez tego.Ostanio przekłułam przegrodę nosową by połączyć z moją zadrutowana (drutem zbrojarskim.) pi**ą i o***tem ponadto uwielbiam pokazywać swoje kapsko z 25 kolczykami na centralnym ostatnio tez spotkałam cpuna heleniarza ze strzykawą i poprosiłam go by zrobił mi tą igła kolczyka na d***e kolejnego oczywiscie sie zgodził.Natomiast mój mąż jest stolarzem i ostatnio wbij sobie kilka gwozdzi w jajca mowi wam ODLOT POLECAM Mój mąż jest obrzezany bo postanowił zostać Jehudimem, w ogóle jak wspominałam on jest zbrojarzem i został obrzezany przez kolege z pracy w taki sposób w jaki tnie się drut zbrojarski.W*******m się że został parszywym żydem i w dodatku brak napletka uniemożliwia jedzenie serka a mastkę czyli smegme kocham , on w zamian za to postanowił się ukarać i jego kolega - Cieśła ( Cieśle współpracują ze zbrojarzami.) wbił mu w c***a 2 gwoździe - cudownymi są kolczykami.Braku sera pod jego napletem nie odczuwam bo przeciez jest u niego w pracy wiele wsiórów z Lublina ,Siedlec którzy ch*ji nie myją i sera mają pod dostatkiem więc mam ful a i jeszcze mnie przer***ają poprostu cudusmiech.gif Polecam posiadania męża żyda zawsze można go szantażować i korzystać na tym .Aha Ci mili panowie z budowy oczywiscie mi płaca za sex - jedzenie sera z pod napletka jest gratis bo ja to kocham pozdrawiam - Mysia wyrychana Cizia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tylko srebrne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja zazwyczaj noszę malutkie kolczyki - śrubki. Nie znoszę jak mi coś zwisa z uszu :P Ostatnio moje serducho skradły kolczyki tego typu http://f.kafeteria.pl/temat/f10/macie-kocyk-minky-p_5769485 i chyba sprawię sobie kilka. Wyglądają obłędnie i myślę, ze bedą świetnym dodatkiem do wielu stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają kolczyki z węgla kamiennego. Już nawet jedne takie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię i polecam kolczyki z Apart.pl są naprawdę ładnie i w dobrej cenie każdy może coś wybrać dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×