Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdamE

Kolczyki srebrne....

Polecane posty

Gość AdamE

Cześć dziewczyny! Chciałbym swojej dziewczynie dokupić ładne kolczyki, ewentualnie naszyjnik. Koniecznie srebrne. Blondynka, 25l, ubiera się często elegancko. Co byście poleciły? Myślałem do 200zł max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdź się po jubilerach, na pewno Ci doradzą, a i na żywo zobaczysz co kupujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apart, mają niezły wybór i elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do jakiegos jubilera, mogę ci polecic sprawdzonego www.rzeszowski-jubiler.pl. Na pewno cos pomoga wybrac ci ladnego i solidnego i będziesz miał pewność co do materiału z jakiego dana rzecz jest zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz jaki ona styl preferuje? Nowoczesne, asymetryczne czy tradycyjne? Pytaj o ofertę w sklepach i oglądaj (często nie wszystko jest wystawione). Ja mam kolczyki kupione w Apart, mam też z W. Kruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz tanich i dobrych kolczyków ze srebra to mogę polecić sklep pbsrebro.pl sama się tam czasem zaopatruje w jakieś drobiazgi. Rzeczy są ładne starannie wykonane z najwyższej próby i jest duży wybór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adawypada
Trudno powiedzieć jakie kolczyki będą pasowały do urody twojej dziewczyny. Musisz sam wybrać, co będzie najbardziej odpowiednie. Ładne, oryginalne i w dobrej cenie srebrne kolczyki widziałam w http://silveris.pl/58-kolczyki . Mają naprawdę bardzo duży wybór i z pewnością znajdziesz coś w guście twojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolekcja Indali Apart, bardziej oryginalnych nie spotkałam:) rewelacyjna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×