Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeaSorela

kolejna nie wie co na siebie włożyć.. :)

Polecane posty

Dziewczyny proszę was o pomoc.Ja wiem,ze takich tematów juz bylo mnostwo i do dzis wydawalo mi sie,ze stroj na sylwestra mam juz wybrany.Myślałam, ze zaloze tunike w czarno białą kratę http://allegro.pl/atmosphere-tunika-koszula-kratka-bombka-38-40-i1352665608.html tu link do tego spodnie czarne rurki i szpilki ale dowiedzialam sie,ze kilka dziewczyn zaklada sukienki takie chyba niekoniecznie zobowiązujace i polyskujace raczej gladkie czarne...To bedzie impreza w klubie u kolegi bedzie ok20-30 osob...raczej znajomi.Także cos jak impreza domowa ale jednak w lokalu bo bedzie wiecej miejsca :) zastanawiam sie czy nie bede wygladac za skromnie w tej tunice.Osobiscie nie lubie brokatow, swiecidelek itp ale,zeby nie wygladac za skromnie mam jeszcze 2 opcje...spodnica bombka w czarno-biala krate ( nie wiem co ja mam z tą kratą) :) taka mini, do tego czarna bluzka i czarne szpilki. Lepiej czulabym sie w spodniach ale nie chce wygladac "biednie ".Doradzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pomyslalas
kiecke ja bym ubrała sama chciałam w spodniach isc ale zmieniłam zdanie zakładam czarna kiecke z koronka na plecach fioletowe rajstopy płaskie buty i wielka broszke sobie przypne do kiecki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lofdjgdojhdogjj
spodnica w kratke z czarna bluzka i szpilki bedzie ok albo spodnie czarne rurki ale jakis top/tunika bardziej elegancka, ten w kratke jakos mi nie pasuje na imprezke. wcale nie musi byc swiecaca, tez zdecydowanie nie lubie ale moze jakas gladka fioletowa, zielona, czerwona - nie wiem jaka kolorystyke lubisz i jakas bizuteria do tego? ewentualnie cala na czarno ale wtedy dalabym jakas obroze/wisior, dlugie kolczyki i bransoletke moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz nalozyc leginsy i do tego tunike ale ta w kratke (fajna ale raczej do jeansow na codzien). Mam na mysli tunike , moze cos z cekinami? albo w kolorze srebra? albo nawet czarna a do tego jakis wisior lub fajan ozdoba do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lofdjgdojhdogjj
tunika koronkowa tez byloby ladnie albo gladka z wstawkami z koronki na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, nie mam nic w cekiny bo jak juz moiwlam nie lubie takich ciuchow zaloze kiecke w krate szpilki i czarna bluzke :) a juz z pozno na zakupy tymbardziej,ze jutro pracuje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowo
tak ta koszula za skromnie i nie nadaje sie na sylwka. tez nie lubie brokatow,swiecidełek- to wyglada jak choinka blee. ja ubieram tak czarna tuniko-sukienka z bufkam z srebrna nitka fajnie delikarnie sie mieni.czarne rajstopy i do tego szare zamszowe mega wysoki szpile jakies dosdatki i bd fajnie i kobieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra! dziewczyno a ty słyszałaś o szpilkach? o seksownych ubraniach? pewnie jesteś gruba i zaniedbana skoro tak się ubierarz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha :))) wyobraz sobie,ze mam kilka par szpilek i jestem bardzo szczupla :) prosilam o rade a nie o zbedne komentarze, po prostu nie lubie sie swiecic i wygladac jak choinka a sylwester dla mnie to impreza jak kazda inna jakbym szla na bal to owszem suknia wieczorowa i te sprawy....ale na impreze do klubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×