Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perła w koronie

Kolor ROZOWY jak oceniacie osobe noszaca takie kolorek???

Polecane posty

Gość perła w koronie

wiem ze nie ocenia sie tylko po ubiorze ale dzieje sie tak bardzo czest o i z tego co zauwazyłam panuje pewnien stereotyp ze jak rozowe ubrania to osoba je noszaca jest zazyczaj pusta:O czy kazdy odcien rozu wam sie tak kojarzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infantylny kolor
dla infantylnych osób .Pół biedy jeśli są to małolaty ,gorzej jak dorosłe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła w koronie
a czy dorosła kobieta ma nosic tylko czernie brazy i fiolety??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak
osobę, która zakłada taki topik :-D przesyt różu tak jak nadmiar głupoty szkodzi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego??jest wiele odcieni rózu i niektórym kobietom ładnie w nich...mi sie osobiscie podobają takie delikatne róze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła w koronie
tak jak nadmiar brazu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko
czernie i beże ale są też inne fajne kolorki a nie koszmarny ,niemowlęcy róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyciel
To zależy w jakim zestawieniu . Można założyć coś różowego i wyglądać w tym jak niedorozwiniątko , a można elegancko i wesoło zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła w koronie
a czy ja powiedziałam ze ta osoba ma byc od stop do głowy ubrana w roz?? nic podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła w koronie
podajcie zestawienie rozu najbardziej tandetne puste i jakie tam chcecie jeszcze na jednej osobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech sobie noszą ten różowy, skoro go potrzebują. Ja na przykład chodzę na czarno i też się to wielu osobom nie podoba :p Gdzieś czytałam bardzo ciekawą analizę różowego koloru, zaraz jej poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor różowy kojarzyć się będzie z delikatnością dziecięcego świata. Począwszy od niemowlęcego kocyka, poprzez różowe misie i sukieneczki, a skończywszy na pastelowych szminkach modnych w latach sześćdziesiątych, niezmiennie przynosi w sobie coś ciepłego, miłego i dziewczęcego. Mężczyźni zdecydowanie go unikają, jakby podświadomie zdawali sobie sprawę, że jest zarezerwowany dla małych dziewczynek i całą swoją delikatnością uosabia dziewczęcość, czułość, ukojenie i wszystko, co jest związane z dzieciństwem. I tak jak dziecko niecierpliwie wyrywające się na świat, który znajduje się za furtką ogrodu, różowy kolor podkreśli potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości, bo przecież róż to mieszanka bieli i czerwieni. Kolor ten preferują osoby, których dzieciństwo było zbyt krótkie i zbyt smutne. Ponieważ nie zaznały ciepła i czułości jako dzieci, podświadomie domagają się ich teraz od najbliższego otoczenia. W ich emocjonalności także znajdziemy coś dziecinnego, ponieważ osoby te reagują często w sposób odbiegający znacznie od tego, co nazywamy dojrzałością. Zatem przesłanie tej barwy to: zaopiekuj się mną, kochaj mnie z matczyna delikatnością i czułością, obdarz mnie subtelną pieszczotą, pozwól mi być dzieckiem i skupić się wyłącznie na sobie i swoich potrzebach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu wiedziałam
że infantylizm przemawia za tym kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
mam rozowy sweterek własnie sie dowiedziałam ze byłam niekochana w dziecinstwie buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyaaa
a ja bardzo lubię różowe bluzeczki, co ja poradzę, że akurat róż podkreśla moją cerę i ciemno rude włosy :/ noszę też czernie, brązy, biele, zielenie i ostre błękity, ale w różu majtkowym mi najlepiej i co?:P mam z powodu jakiś durnych stereotypów ubierać żółty i wyglądać jak pajac?:p nie przesadzajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAD ZDRAD
O czym wogóle rozmawiacie? Nie macie innych topików... Jaki kolor? Kolory są różne i nie do każdego każdy PASUJE!!! wiec odczepcie sie od osób które noszą róż... A JA NIENAWIDZE KOLORU BEŻOWEGO i Zaraz założe topik antybeżu!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz jest ok
ale najgorsze jak sie panienka ubierze w lawendowe materialowe obcisle spodenki rozowa obcisla bluzeczke i niebiesciutki sweterek... a do tego jest okraglejsza... ISTNA SLONINKA WIEPRZOWINKA!!! Wszystko dla ludzi byle z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perły plastikowej
no , zakładanie durnych topików tez powinno być zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
co za debilny topik! jak można oceniać człowieka po kolorze ubrania które nosi?! bezsens! to że lubię od czasu do czsu włożyć coś pastelowo- różowego mam się czuć jak kretynka lub debilek o tycim mózdzku?!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduura
Popieram... głupi topik:) Jak mozna ocenic kogoś po tym jaki nosi kolor? Uwazam, ze to własnie ograniczone intelektualnie osoby moga powiedziec OSOBA KTORA UBIERA ROZWE CIUCHY JEST PUSTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHAMMMMMMMMMM ROZOWY KOLOR !!! Rozowe tipsy z cekinami - to jest to !!! Mam 16 par rozowych butow, 4 torebki ! Unikalnie podkreslaja moja dziewczeca (he-he) delikatnosc, wdziek, i subtelna urode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam czasm ubiore cos rozowego:P mam taką rozową kurtke pumy bardzo fajną.jak w niejw yjde to zaraz patrzą sie na mnie jak na jakąś pustą pindę :O nie daj Bog jak wkladam do tego rozową tirowkę Atlanty....(z ich literką:P) :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esyfloresy
blondynkom ślicznie w różu i nie sądzę że osoba dojrzała emocjonalnie nie może nosić radosnych, pastelowych kolorów. Na zachodzie ludzie są poubierani barwnie jak motyle a u nas same brązy i szarości, brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
bez sensu niektorzy gadacie :P ja jestem dorosla i czasem zakladam cos rozowego.. i wcale nie czuje sie przez to infantylnie, kolor jak kazdy inny, a powiem, ze nawet ladny :) macie jakies problemy z uogolnianiem i stereotypami :o to tak jak ja bym powiedziala ze ci co chodza na czarno to metalowcy albo satanisci nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem przez co te stereotypy :) wszystko przez te wstrętne tipsiary z czarnobiałymi włosami i pomarańczowo - brązową skórą odziane w turkusowe lub różowe przyciasne ubranka. Ostatnio trochę się ich namnożyło, prawda...? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---LOL----------
No coz rozowy kolorek to hit sprzed kilku sezonow...osobiscie nigdy nie przepadalam za tym kolorem! Ale ocenianie czyjegos "rozumku" w zaleznosci od koloru jego ubrania uwazam za duza przesade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa pantera
uwazam,ze rozowy kolorek jest bardzo dziewczecy- ja uwielbiam pudrowe roze, blade i fuksje, lacze to z jeansami, z kolorem pomaranczowym i fioletowym ,albo brazem, mam w szafie rozne kolory- od czarnego po szar, braz, turkusowy , butelkowo zielony, zolty, blado rozowy, groszkowy i bialy- to kto ubira jaki kolor swiadczy tylko o jednym- o poczuciu humoru, smaku i wyczuciu koloru. nie mozna miec w szafie tylko czarnych ciuchow - zycie to nie wieczny pogrzeb!!!! Z mody powinno sie wybirac to , w czym czujemy sie najlepiej,bo kazdy ma inna sylwetke i nie zawsze wyglada sie dobrze we wszystkim co akurat w danym sezonie jest modne, to samo dotyczy kolorow. Kazdy ma swoje ulubione kolory, w ktorych sie czuje dobrze, ja np nie trawie czerwonego, w zyciu nic czerwonego nie zalozylam,bo ten kolor mi nie odpowiada, ale moja kolezanka chodzi np w czerwonym plaszczu i jej pasuje idealnie- czy to znaczy,ze jest dziwka,bo ubiera sie na czerwono??? nie!!! Dziewczyna ubiera sie z klasa i bardzo stylowo! O gustach sie nie dyskutuje a w dobieraniu kolorow liczy sie efek koncowy- chodzi o to, zeby nie wygladac jak clown i czuc sie dobrze w danym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×