Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania2

kolorki

Polecane posty

Gość ania2

Mam problem kupiłam spodnie brązowe i bluzkę w kolorze złotym z koronki niewiem co z butami czy pasują czarne w połączeniu z czarną torebką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blyszczace satynowe spodnie?? czy matowe?? stanowczo duzo lepsze byly by brazowe lub zlote takze kremowe ale takie bardzo blyszczace i ciemne. hmm czarny psuje ponoc do wszystkiego:) wiec jakies delikatne snadalki i hmm torebka pasujaca stylem do bluzeczki moze jakas czern z cekinami lub ozdobami. moze masz cos czarne lecz nie calkowice z jakims ozobami bo calkowice gladkie a zawlaszcza blyszczace napewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
spodnie są matowe klasyczne z kantką bluzka fasonem przypomina żakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj zmierzyc to do wszystkich butow jakie masz ja zazwyczaj tak robie:):) i patrze czy cos nie gra i czy np torebka zabardzo nie rzuca sie w oczy nie gryzie z bluzka itp.. bezsensu zebys kupowala specjalnie do tego kompletu buty i torebke jesli nie masz brazowych lub zlotych. jak mowilam odrzuc blyszczace zabardzo beda sie rzucac w oczy. teraz na wakacje zapene jakies sandalki moze cos na koturnie z korka beda pasowały. moze jakies delikatne sandalki. poprostu mierz buty po koleji:):) a jak nic nie znajdziesz to czeka cie wyprawa na zakupy moze japonki?? tanie a beda pasowaly, na takim niskim obcasiku?? a torebke no coz bardzo modne sa teraz duze torby z cekinami mopzesz taka kupic w sklepie indyjskim sliczne sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×