Odpowiedz na ten temat

Kolorowe niebanalne legginsy sportowe

• twinsdrugi 2016.07.14 [20:32]
    Witam!
    Chciałabym się Wam pochwalić i jednocześnie zareklamować się usmiech.gif Takie o to cuda robię razem z siostrą bliźniaczka : www.facebook.com/ChilliCo
    Pomóżcie nam proszę się rozreklamować, bo jesteśmy od niedawna na rynku i im więcej osób o nas usłyszy tym szybciej się nasze cuda rozreklamują ! Pomysł na firmę powstał po trudnościach jakie przeszłam żeby znaleźć jakieś oryginalne, ale nie zabójcze cenowo legginsy... Jestem z wykształcenia mgr Fizjoterapii,ale tak wyszło, ze zrezygnowałam z tego zawodu...przynajmniej na jakiś czas...różne czynniki miały wpływ na ta decyzję, ale nie będę Was zanudzać swymi opowieściami jezyk.gif Wbijajcie na Facebooka i do dzieła smiech.gif Z góry dzieki i zapraszam na zakupki !
  • Sylwia1203 2017.01.12 [12:32]
    Kolorowe legginsy to ostatni szyk mody. Kochane takie legginsy są idelane do biegania albo do cwiczen na siłowni. Poza opiętym tyłkiem to jeszcze łydki świentie pracują. Kupisz takie na www.cozacena.p l i bedziesz sie dlugo cieszyc , bo mają tam dobrą jakość ubrań. Jest to porównywarka cenowa.
  • Paula7171 2017.09.12 [12:28]
    Tutaj są też fajne kolorowe legginsy sportowe http://www.avocadostyle.pl/kategoria/legginsy -sportowe

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...