Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

komunia

Polecane posty

Gość gość

co ubieracie ? mam 36 i wybieram spodnie jasno rozowy zakiet i białą bluzke i biale buty co proponujecie dla blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A blondynka ma urodę "light spring" czy "warm spring", czy może "light summer"? Bo zależnie od podtypu urody kolory ubrań będą kompletenie inne, i nie da się ze szklanej kuli doradzić. Biały nie pasuje do żadnego z tych typów urody, różowy - zależnie od odcienia. Ogólnie poszłabym w szarość albo brąz odpowiednie do typu urody, plus do tego bluzka w różu jeśli chcesz (ale w odpowiednim odcieniu), albo właściwym dla typu urody niebieskim, beżu/kremie czy fiolecie (zestaw dobry też i dlatego, że dosyć uniwersalny - stonowany żakiet plus spodnie można potem zaadaptować na multum okazji, nawet wieczorowych). Na pewno żadnych różowości jako główny kolor bo to nie pasuje do okazji po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Buty cieliste to najbezpieczniejszy wybór - sprawdzą się do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem różowy kolor jak najbardziej pasuje na komunię , pod warunkiem,że nie będzie to ostry, neonowy róż. Biała bluzka też jest ok , ale może tez być biała w delikatny kwiatowy wzór z elementami różowego koloru. Do takiej góry pasują białe eleganckie spodnie , ale mogą tez być jasnoszare, granatowe. Niepokoją mnie tylko białe buty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj czegoś na cosmosmoda.pl Jak dla mnie najlepszy sklep, można znaleźć coś fajnego na różne okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Panią wypowiadającą się na temat sklepu cosmosmoda.pl Warto zajrzeć na ich stronę, bo jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×