Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze panna

Kostium na ślub cywilny-czy macie jakieś fajne propozycje?

Polecane posty

Gość jeszcze panna

Witajcie dziewczyny!:) Powoli przymierzamy sie z narzeczonym do ślubu cywilnego,potem kościelnego.Suknie ślubna już wiem,jaka bym chciala,natomiast mam problem z wyborem jakiejś ładnej sukienki lub kostiumu naślub cywilny,jakie teraz wzory i kolory na topie? SDodam ,ze jestem brunetką o ciemnej karnacji i szczupłej sylwetcxe(nie chuda) wzrost ok.173,mały biust.Chciałabym wyglądac elegancko i niebanalne,czy juz któras z was brala ślub cywilny ,w jakim stroju? Co teraz sie nosi?Moglybyscie mi doradzic?Byłabym wdzieczna. pozdrawiam cieplo i z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam
ślub cywilny i miałam sukienkę kremową długą, po mnie dziewczyna była ubrana w czerwoną suknię, i tez bardzo ładnie wyglądała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam
pytanko a kiedy ślub kościelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w sklepie z kieckami ślubnymi zauroczył mnie kostiumik niby zwykły a jednak śliczny kremowy spódnica do kolanka ale ładnie skrojony i zdobiony chętnie bym sama wskoczyła ale jakas szczupła laska o ciemnej karnacji by lepiej wyglądała ja mam jasna karnacje wiec zlałabym sie z kostiumem a i przy 40 rozmiarze stracilaby dziewczęcy wdziek ;) polecam poszukaj w salonach ślubnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma na ślubie cywilnym miała tę sukienkę i wyglądała cudownie! http://bit.ly/2sPfKs5 Sukienkę zakupiła w sklepie online CosmosModa. Super jakość materiałów, miła obsługa, szybka wysyłka. Sklep na 6 z PLUSEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×