Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HiddenLord

Koszula męska 100% bawełna cały czas się mnie

Polecane posty

Gość HiddenLord

Dzień dobry, zakupiłem ostatnio koszulę marki Bytom za równiutkie 300 zł. Człowiek myślał, że jak wykłada taką kasę to będzie zadowolony. A guzik... Po praniu koszula mnie się natychmiast po założeniu. Nie dość, że nie da się jej do końca wyprasować, to wystarczy ubrać i zacząć zapinać guziki, by całe rękawy były pomięte. Po 5 minutach i ubraniu jeszcze marynarki wygląda jakbym przyszedł w niewyprasowanej koszuli... Czy to może być kwestia prania albo proszku? Czy może źle prasuję koszulę (prasowałem suchutką, czytałem że powinno się prasować wilgotną). Wątpię, bym dał radę to zareklamować, bo powiedzą mi że jestem debilem i nie umiem prasować. Albo że koszule się mną i tak to już jest. Będę wdzięczny za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ojciec ma to samo z bytomiem oraz wolczanka. takie zyebane sa, material naturalny latwo sie mnie. te z domieszka wiskozy dluzej wytrzymuja ale jak sie juz wymna to ciezej sie je prasuje. co poradzic. od dastana koszule sie tak nie mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś za coś, albo zdrowe i pracochłonne albo sztuczne i wygodne w uzytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksik26
dlatego wlasnie ja kupuje wszystkie swoje koszule na Pako Lorente i poki co nie mialem takich problem ( cale szczescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×