Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porady szukam ;)

Koszula męska na prezent

Polecane posty

Gość porady szukam ;)

Witam, chciałam kupić chłopakowi koszulę w prezencie. Zanamy się krótko więc nie do końca znam jego gust, ale wiem że koszule lubi, bo tak się to wywiązało ostatnio z naszej rozmowy ;) Chodzi mi o to, że on ma blond włosy, niebieskie oczy, jasną cerę. W jakim kolorze będzie mu dobrze? I koszula lepiej gładka czy może w jakieś wzorki...? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze błękitna/niebieska koszula bedzie ok, jednak jak znacis ie krotko to koszula jest ryzykownym prezentem, musisz znac rozmiar i wymiary rozmiar kołnierzyka , rękawa , nie wystarczy tylko M, l itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady szukam ;)
no właśnie rozmiar juz znam bo podpatrzyłam :) rozmawialiśmy tak o ubraniach i tak właśnie z rozmowy wyszło, że on by chciał koszulę sobie teraz kupić, ja się z nim droczyłam, żeby jakiejś wieśniackiej nie kupił, to on się śmiał, że ok - to sama mi wybierz. bla bla i tak od słowa do słowa pomyślałam, że to w sumie fajny pomysł na prezent. także rozmiary już wszystkie znam, tylko właśnie muszę wybrać coś fajnego i coś co będzie mu pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajsasaljkdaid
eee że jak już blondyn to od razu niebieska..?? nieee te takie są oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady szukam ;)
w sumie w niebieskim mu do twarzy. chociaż jedną niebieską już widziałam, że ma. tylko, że jak nie niebieska to jaka? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadloONA
To, że niebieska wcale nie oznacza, że zaraz musi być nudna i oklepana. A jeśli faktycznie dobrze mu w tym kolorze to czemu nie? Może niebieska ale ze wzorkami, albo niebieska - ale w kratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Zalezy do czego ma byc ta koszula, bo przeciez inne koszule nosi sie do spodni materialowych, inne do jeansow, inne w ciagu dnia, a inne na wieczorne wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady szukam ;)
nie no w niebieskim mu dobrze tylko tak właśnie myślałam że niebieski to taki bardziej mi się do garnituru kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqqqqq
widziałam piękną chabrową koszulę w zarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetdomi
no gertrudka ma rację. takie delikatne paski ożywiają bardzo koszulę i wygląda bardzo bardzo spoko. mi się ogólnie niebieskie bardzo podobają. a blondyni w niebieskim wyglądają na prawdę fajnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van1lla
Moje Koffanie ma taką specyfikację kolorystyczną i zabójczo wygląda w koszulach khaki i piaskowych/wielbłądzich (nie wiem, czy wiesz, o jaki kolor mi chodzi - coś pośredniego między beżem a brązem). Tyle że on jest ciemnym blondynem. Wg mnie to jest fajny pomysł na koszulę casual, na co dzień, zwłaszcza jak ma fajny krój (kieszenie, pagony). Do garnituru już raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada :)
To zalezy czy ma byc to koszula wyjsciowa, tzw. smart do biura czy zwykla luzna do wszystkiego - mojemu przyjacielowi kupilam ostatnio niebiesko czerwona kratkę w s.Olivierze - poszukaj w ich koszulowej kolekcji, a na pewno cos ciekawego wybierzesz, ceny tez sa przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojga
mowisz ze w s.O? no nic. jutro popoludniu ide z mezem na zakupy - wejdziemy tam i oblookamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz mu kupić koszulę to zabierz go do sklepu i niech sobie wybierze taka jaka mu się bedzie podobać. Dopierając koszulę trzeba znać rozmiar, obwód szyji, długosc rękawa itd. Nie kupuj na pałę, bo nie bedzie tego chcial nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkraglinka
mój facet kompletnie nie lubi koszul... w sumie nie rozumiem dlaczego, ale z prezentem tego typu mam łatwiej, bo wchodzę sobie np. na koszulki.com i znajduję jakiś śmieszny t-shirt, teraz mają nike takie jak nasza reprezentacja, można wstawić imię lubego i już 'uniform' na euro gotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killer0912
Zgadzam się, że dobrze pasowałaby błękitna gładka lub w kratkę niebieską. Zawsze dobra jest też gładka czarna :D klasa sama w sobie. Na pewno nie żaden mocny, rażący kolor. Faceci to różnie, czasami mogą się wstydzić ostrych kolorów. Więc pewniej jest wybrać coś stonowanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiranda
myślę, że wszelkie odcienie niebieskiego, od błękitu po granat będą mu pasowały, polecam stronkę www.megakoszulki.pl tam na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REYJAY
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.reyjay.pl REYJAY jest ekskluzywną i prestiżową marką skierowaną do indywidualistów, prowadzących aktywny, nietuzinkowy tryb życia, ceniących wysoką jakość oraz staranność wykonania produktów. Marka REYJAY to odzież przeznaczona zarówno dla mężczyzn ceniących klasykę, jak i tych preferujących niezobowiązujący styl casual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopikana
moim zdaniem najlepiej zamawiać na allegro, duży wybór i można znaleźć na pewno taniej niż w sklepach po galerkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalenrodK
fioletową mają niezłą. osttanio bardzo mi przypasował ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość567
Ciężko kupić komuś koszulę "na oko" , lepszym prezentem będzie jakiś fajny t-shirt z zabawnym napisem albo grafiką, np coś takiego http://www.megakoszulki.pl/Squeeze,T-shirt-p1606.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jeden z najbardziej nielubianych prezentów. Szukaj czegoś praktycznego. Brat robił remont to dostał od nas wiertarkę Celmy, wiedziałem, że jego sprzęt pada. Kupowanie prezentów na siłę to jak dla mnie jedna wielka bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandramaria
Może jakiś błękit/granat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×