Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Faustinbe

Koszulki z własnym nadrukiem

Polecane posty

Gość Faustinbe

Czy zamawiałyście już kiedyś bieliznę ze swoim nadrukiem na stronie http://tanie-koszulki.blogspot.com ? bo chodzi mi o to czy te koszulki są trwałe po wypraniu kilka razy i nie blakną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taniej koszulki bym nie kupiła, dobra jakość rzadko idzie w parze z taniością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie kupić fajną, tanią koszulkę zapraszam na www.koszulka.tv.Nie musicie zakładać konta, wysyłka jest darmowa przy zakupie 2 koszulek i natychmiastowy termin wysyłki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkimi krokami zbliżają się Święta, a wcześniej Mikołajki. Zapewne wiele z Was nie ma pomysłu na prezent. Świetnym, a zarazem z humorem dodatkiem do prezentu lub też samym prezentem będzie koszulka z nadrukiem. Chciałbym polecić Wam stronę: www.koszulka.tv Na powyższej stronie można bez konieczności wychodzenia z domu zamówić gadżet w postaci koszulki. Co ważne, nie jest wymagana rejestracja, aby dokonywać zakupu na stronie. Jeśli zakupicie dwa dowolne produkty, wysyłkę kurierem macie gratis, a na dostawę nie będziecie długo czekać. Nie trzeba zamawiać z tygodniowym wyprzedzeniem, już drugiego roboczego dnia możecie mieć towar u siebie. Gorąco polecam. Skorzystałem, sprawiłem fajny prezent i zaoszczędziłem sporo korowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Faktem jest, że wiele tych firm, które oferują własny nadruk to daje ciała z jakością – tkaniny i samego wydruku. Dobrze to wygląda na www.koszulkomat.eu. Tutaj koszulki są z dobrego materiału, a nie z jakiejś ściery tak jak w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena1818
Jeżeli nie chcesz na koszulce z nadrukiem, tzw. gumowej powierzchni to polecam ci ofertę www.fabrykakoszulek.com . Trochę więcej zapłacisz, ale t-shirty o wiele lepsze niż w popularnych sklepach odzieżowych, a mają też prosty system nakładania własnego wzoru. Ja mam do tej pory 4 koszulki, moja dziewczyna 2 i ojciec ostatnio sobie sprezentował do pracy dla śmiechu jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek876
Prowadzę klub sportowy, związany z bieganiem. Często uczestniczymy z ludźmi w zawodach. Sporo rzeczy z nadrukiem, łącznie ze strojami sportowymi zamawialiśmy zawsze od efanshop.com. Moim zdaniem solidna oferta, jakość super, nadruki też (mają darmowe projekty graficzne). Do tej pory mam wiele akcesoriów, wytrzymują obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałem koszulki z własnym nadrukiem na wieczór kawalerski na koliber.waw.pl i wyszły na prawdę świetnie, realizacja i dostawa przebiegły sprawnie i szybko więc można spokojnie zamówić nie wychodząc z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego typu koszulki zamawiałam na allegro po prostu. Wystarczy poszukać najbardziej atrakcyjnych cen, a takich ofert jest tam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkwiatek_
Jak szukacie fajnych koszulek to zajrzyjcie na theseguyz.com tam mają sporo fajnych wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Ja to mam chyba ze trzy firmy przetestowane jeśli chodzi o wydruk na odzieży, bo często do firmy zamawiam takie ubrania z logo. Teraz najczęściej zdarza mi się kupować poprzez stronę www.druk-cyk.pl . Tu jest duży wybór, fajne ceny, dobry sitodruk. Generalnie nie ma się do czego czepić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Najbardziej Ci polecam firmę Ladora (ladora.pl ). Bardzo długo szukałem firmy, która wykona nadruk na jednej sztuce koszulki dla sprawdzenia jakości, a później podejmie się projektowania graficznego reszty asortymentu reklamowego. Mają wgląd do portfolio i obeznanie w poligrafii. Pomoc grafika była elegancka, przejrzysta, zero kłopotów technicznych. Nie dostałem, ani jednej koszulki na 200 uszkodzonej, ani ze źle naniesionym motywem przewodnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już druga reklama w ciągu kilku minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogkarudog1985xrudc
Ja zamawiałem koszulki z własnym nadrukiem na wieczór kawalerski na koliber.waw.pl i wyszły na prawdę świetnie, realizacja i dostawa przebiegły sprawnie i szybko więc można spokojnie zamówić nie wychodząc z domu Jasne http://turl.soushai.com/dnnd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość contlinkbuslo1986oavaw
Jeśli chcecie kupić fajną, tanią koszulkę zapraszam nawww.koszulka.tv.Nie musicie zakładać konta, wysyłka jest darmowa przy zakupie 2 koszulek i natychmiastowy termin wysyłki. Polecam. Jasne http://517.at/go/bQnP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam koszulki na zobaczsam.pl i nic się z nimi nie dzieje. Prane wiele razy i napis dobrze się trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj robiłam projekt i zamawiałam koszulkę i materiałową torbę na http://ideashirt.pl/ - mam nadzieję, ze będę zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farelkka - torba wyszła genialnie! Dobra jakość, druk taki jak chciałam! Super sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farelkka
Dzięki za odp. właśnie zamówiłam zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farelkka - daj znac jak efekty i czy jesteś zadowolona z jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, fajnie jest zaprojektować nadruk albo mieć koszulke z nadrukowanym zdjeciem, można przez to wyrazic siebie. Ja tak robię :) Z tym, ze polecam taką firmę jak ideashirt.pl, bo oni mają dobrej jakosci rzeczy, a to jest dla mnie ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness30
Różnie bywa z koszulkami. Zależy od jakości. Ja swoje kupiłam w sklepie http://www.zobaczsam.pl/ i nic się z nimi nie dzieje. Nie niszczeją ani nie spierają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z tylkomalowane.pl i jest git. Recznie malowanie jest trwalsze niz nadruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że z tym nadrukiem jest różnie. Jedne się spierają, drugie nie. Najlepiej brać je w niskiej temperaturze. A takie koszulki to fajny prezent dla bliskiej osoby (oczywiście, jeżeli zna się jej rozmiar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonek
Koszulki fajna sprawa, ale można też mieć własny nadruk na bluzie, kurtce czy czapce http://www.terraprinting.eu Strona znajomego, który ma serce do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielizny jeszcze nie zamawiałem, ale koszulki z własnym nadrukiem to od dawna. Świetnie sprawdzają się jako element promocji jak i indywidualnego wyrażenia siebie. Koszulki z własnym nadrukiem zamawiam u www.maroka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonuję samemu koszulki z nadrukiem. Kupiłem od www.maroka.pl sprzęt, który mi na to pozwala, chemię i farby a teraz się bawię. Myślę, że to bardzo ciekawy temat na biznes i z pewnością jak już się więcej nauczę coś będę sprzedawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×