Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklinaborycka44

kozaki latem

Polecane posty

Gość zaklinaborycka44

hej dziewczyny. Uważacie, że kozaki latem wyglądają fajnie? Co o tym myślicie? Macie takie typowe na lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla55
ja mam takie fajne białe z koronką, lubię w nich chodzić, bo są bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
no właśnie myślałam, żeby kupić sobie kozaczki na lato, ale z dzisiejszymi ludźmi, będą patrzeć na mnie jak na inną:/ a też bardzo mi się to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olać ludzi, bo często są po prostu do tyłu. Dziś się wyśmiewają a jutro sami to będą nosić ;) Tak to już bywa w Polsce. A Ty noś co Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasz o zdanie jak dla mnie kicz i tandeta podjeżdzajac pod wioche lato i kozaki :O a nie lepiej japonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prędzej japonki podchodzą pod wiochę niż kozaki. Japonki to obuwie chroniące przed grzybića na basenach ;) albo dla surferów po wyjsciu z wody, do łazenia po campingu albo pod prysznic. Nie widzę nic wieśniackiego w takich zestawach: http://www.splendicity.com/snarkstress/files/2008/06/splash-ashley-tisdale.jpg http://i194.photobucket.com/albums/z35/fashionunder100/vhudg.jpg http://hudgens.ecko.com/wp-content/uploads/2008/07/vanessa-hudgens-blue-7168-5.jpg http://www.celebrityfashiontips.com/wp-content/uploads/2009/03/fp_2042957_efron_hudgens_snow_wic_032809.jpg http://euroross.blogspot.com/Sienna%20Miller%20Boots.jpg Dlaczego ludzie w tym kraju sa tak zamknięci na kązdą nowość? (chociaż kozaki latem to żadna nowośco od ładnych paru lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
co to w linkach podałaś, faktycznie ładne wygląda ;) więc niech tylko słonko przyświeci, a ten okropny śnieg spadnie, to lecę po kozaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko po jaka cholere pocic stopy??? i to nie powoduje grzybka :O moze i dosc i=ciekawe w tych linkach japonki wiesniackie mozse ty kupujesz za 5 zł z marketu piankowe to wierze bo ja nosze skórkowe i sa elegancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani razu mi się stopy nie spociły w kozakach w tamtym roku, czego niestety nie mogę powiedzieć o balerinach np. z H&Mu czy adidasach. Latem nosi się kozaki LETNIE a nie zimowe. Tak ciężko to pojąć? ;) P.S. Japonki nawet skórkowe nie są już fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na południu Europy jest znacznie cieplej niż u nas, a to naprawde bardzo powszechne buty latem. To Polksa jest do tyłu i będzie nadal z ludźmi prezentującymi tak wsteczne poglądy jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz dla ciebie japonki nie sa fajne dla mnie kozaki mimo ze latenie ( choc na tych fotach nie widac by one miały byc letnie ) i jakos mi sie nie chce wierzyc ze kozaki i ci sie stopa nie spociała chcesz nos wyraziłąm zdanie ze to wyglada niespacznie nos do woli a na plazy tez kozaczki ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
kozaki latem :O o cholera ale potem wam musza nogi śmierdziec :O kup kalpki a nie koazki latem ludziom sie w łebach pieeerdoli gwiazdy ameryki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
wsteczyny poglad że latem nosisie klapki :O iel ty masz dziecino ze stylizujesz sie na gwiazde ameryki wole kalpki by stopa oddychał niz byc kiczowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam i
Od kilku lat ładnych letnich kozaków,mi ciągle jest zimno w stopy,przy upałach oczywiscie coś lzejszego,jednak nasze lata nie są specjalnie upalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do antipaxi
ale przeciez UGG nie sa letnie!! to cieple kozaki i nie wierze ze noga sie w nich nie poci! moze Ty tego nie czujesz ale na pewno inni tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. 2 tygodnie nad bałtykiem w lipcu! (pogoda iście polska :P) i 2 tygodnie w Grecji pod koniec wrzesnia chodziłam w kozakach na plaze :) Zdarzylo mi sie kilka razy. Nie mam problemu z poceniem się stóp. generalnie lubię ciepło i gorąco, i w tych butach nic mi sie ze stopami nie działo, ale dziekuje za troske! MNOSTWO LUDZI CHODZI W LETNICH KOZAKACH LATEM, BO DO TEGO ZOSTALY ONE STWORZONE !!! Ale nie bede wam tłumaczyc czegos, co byc moze zrozumiecie dopiero z kilka lat :) Tak wiec pozdrawiam A jak ktos pojmuje idee noszenia kozakow letnich latem, zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
nie no 30 stopni faktycznie zimno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
ale wy jesteście dziwni. Wszędzie w sklepach peło letnich delikatnych kozaczków. Nie wierzycie? To zapraszam latem do sklepów z butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalne UGG to buty serferów australijskich. Chyba nie powiesz, ze oni serfuja w mrozach :P Te buty sa tak skonstruowane aby chronic stopy przed zimnem zima i przed upalem latem. Polecamm google.pl wpisz UGG badz Eme i poczytaj troche, bo malo wiesz w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
:O nie zamiezram szukac bo ja wole kalpki niz pocic kulosy nosisz te same buty zimą i latem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
zacofani jesteście wszyscy. Na forum pełno pytań, czy to tego lata/wiosny będzie modne, chcecie dążyć za modą, a nie potraficie zrozumieć czegoś, co w Polsce jest już od ładnych kilku lat. Widiałam pełno letnich kozaków, koronkowych białych np. noszonych do spodni krótkich czy do mini. Nie pocą się w nich nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonki nie są już fajne? za to spódnice z toną cekinów są :P wieś tańczy i śpiewa, ale chce uchodzić za taką co to ma styl jak Vanessa h. ;) to powodzenia zyczę w chodzeniu w "letnich kozaczkach" przy plus 30... na plaży też się sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
do mamauaksmamam: nie chcesz szukać, bo dałoby Ci to dowód na to, że się mylisz, upierając się ciągle przy swoim zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
do serrrena: tak apropo tego co napisałas... nie nawidzę cekinów wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę z nich wysypać piasku i szorować później zakurzonych od brudnego piasku stóp. p.S. Jaka temperatura nad Bałtykiem popanuje latem, wie tylko ten kto tam przebywa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
tyle razu byłam nad Bałtykiem i żeby tam było 30 stopni, to żadko się zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciągu kilku postów zdążylaś pochwalić się ile krajów Europy to już widziałaś... gratulujemy :) co Ty jeszcez w tej zacofanej Polsce robisz? nawiasem mówiąc to Wloszki takie buty noszą ale nie w upały tylko w umiarkopwanie ciepłe dni a w środku lata tylko wieczorami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozaczki na lato moim zdaniem sa super. Od kilku lat tak nosze, 'zarazilam' sie ta moda jak mieszkalam we Wloszech:) Oczywiscie musza byc z cieniutkiej skorki, lnu albo ewentualnie naturalnego futra jak Uggi chociaz te ostatnie mi sie nie podobaja -wole bardziej kobiece modele, nie z taka szeroka cholewka. Ja mam aktualnie trzy pary - brazowe skorzane botki to kolan cos jak buty do konnej jazdy ale delikatniejsze, lniane kowbojki ze skorzanymi dodatkami, na malym obcasie - te sa moje ulubione i czarne kowbojki na wysokim obcasie, do kolan:) Kozaczki wygladaja super do mini, spodni rurek i krotkich spodenek:) Co do japonek - uwazam, ze skorzane sa ok, ale eleganckimi bym ich nie nazwala. Mam kilka par, w tym z cekinami ale na impreze bym ich nie zalozyla a kozaczki i owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, lubię cekint gdy skończy się okres sylwestrowo - karnawałowy. I nie wiem jaki w tym powód do śmiechu/ Naprawdę śmieszy Cię cekinowa spódniczka tak noszona? http://images.teamsugar.com/files/users/0/3987/50_2007/V269422.jpg http://imagecache.asos.com/inv/P/7/31/322433/Silver/image1xl.jpg http://s3.amazonaws.com/weardrobe1/pictures/0012/9249/Blazer_normal.jpg Bo mi się to podoba o niebo bardziej niż zestawy jakie na codzie widuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×