Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgoś_89

KRAKÓW-FAJNE SKLEPY-RANKING

Polecane posty

Gość Małgoś_89

Chciałam zapytać osób mieszkających w Krakowie, o jakieś fajne sklepy, dyskonty odzieżowe, sklepy z odzieżą używaną, outlety itp. Lubię się ładnie i markowo ubrać, niestety nie stać mnie na to, żeby wszystkie ubrania kupować w Galerii Krakowskiej. Mam dużo ubrań, lubię eksperymentować. Szukam: 1-dyskontów odzieżowych 2-sklepów z odzieżą używaną (najlepiej duże hale, wszystko na wieszakach i wycenione) 3-outletów Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże może zrobimy jakiś ranking miejsc? itp? Pozdrawiam serdecznie i liczę na Wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIOR11
Polecam sieć sklepów z Odzieżą Używaną Raban. Mają w paru miejscach w Krakowie. Poszukaj w internecie, na pewno znajdziesz coś na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellina
na giełdzie na ul Balickiej są 2 duże ciucholandy, sporo fajnych ciuchów na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIOR11
Hmmm nie wiem za bardzo gdzie to jest, ale może znajdę. Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś_89
Ja osobiście polecam outlet na ul. Grodzkiej, tuż przy rynku. Wszystko po 20zł czy jakoś tak. Czasem można kupić coś ładnego. Tylko trzeba uważać, bo to odzież 2gat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellina
Nie wiesz, gdzie jest ul Balicka? Tam jest giełda kwiatowa cały tydzień rano, w sobotę i niedzielę elektroniczna.Bronowice Nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym sensownym outletem w Krakowie jest monnari w solvay-u. reszta jak np. na Mogilskiej, Dietla, Kaplance (koło tesco), koło carrefour-a na Zakopiance mają bardzo zawyżone ceny i marny wybór rzeczy. znam jeszcze kilka ale byłam tam dosłownie 1 raz i nie ma sensu wracać. fajne sklepy z używaną odzieżą znam 2 na Szpitalnej, Stradomskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komis przy ul. Św Agnieszki
Kobieta (właścicielka) dość dziwaczna ale ciuchy fajne niespotykane i dobrych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellalina
podnosze. od niedawna mieszkam w Krakowie i nie bardzo orientuje sie ejszcze gdzie co jest. interesuja mnie jakies sklepy typu dyskont, gdzie mzona kupic tanie rajstopy badz skarpetki. jest cos oprocz snc w Krakowie? gdyby jeszcze ktos znal jakas tania krawcowa bylabym wdzieczna za info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest sklepik na osiedlu Krowodrza Górka z odzieżą używaną z USA nazywa się Manhattan-polecam! Dokładny adres to ul. Krowoderskich Zuchów wiem, że dostawy mają w poniedziałki. Zresztą mają konto na facebooku i tam są wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouy
a gdzie jest jakiś sklep z chińskimi rzeczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynaratownika.
Podnoszę- chodzi mi o tanią odzież na wagę. Nie musi byc znanych firm, byle nie były to szmaty ani ubrania zniszczone. Jakie sh polecicie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka88
http://www.artus94.pl Duże hale,mega wybór, troszkę chaos tam panuje ale nawet jest ok. Ceny minimalne... 4zł za szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1987aa
Świetne rabaty można zyskać kupując kartę zniżkową, w której programie partnerskim uczestniczy na ten moment coś dwieście usługodawców – sklepów, knajp, kin itp. I cały czas przybywają nowe, ostatnio widziałem, że sporo SPA i kręgielni doszło. Karta jest do nabycia przez stronę http://karta-na-plus.shoplo.com. Można odebrać osobiście w punkcie, albo wysyłają pocztą. Aktywna jest na cały rok i można ją też stosować na okaziciela, także można komuś dać po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
al. 29 Listopada 75, mają tam sukienki Asosa. Ceby całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sklep stacjonarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie numerem jeden teraz jest Nico - wielkopowierzchniowy sklep z asortymentem ułatwiającym ubrac się od stóp do głów. uwielbiam takie miejsca bo mam mało czasu na zakupy a tak to wszystko jest w jednym miejscu no i co ważne - marka i dobra cena też są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrka
ha! też tam byłam.....nakupowałam nieźle - polecam bo można markowe ciuszki wyłowić w cenach na prawde na kieszeń każdej chyba osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkalla
Tak Nico to numer 1 :)ja tam sobie kupiłam wdzianko Versace :D uwielbiam ta buszować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowskieprzedmiescia
Ja polecam hurtownie internetową www.fashioncentrum.pl mają tam po prostu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie wszystko mam tu zapewnione, ostatnio nagłowiłem sie skad w dobrej cenie znaleźć fajnej jakosci oprawki do okularów i skonczylo sie na tym, że musiałem zamawiać przez internet. Przy okazji polecam galeriawidzenia.com , naprawde spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do polubienia strony naszego sklepu odzieżowego, który istnieje już od 20 lat w centrum Krakowa przy ul. Św. Filipa 13 https://www.facebook.com/Sklep-Odzie%C5%BCowy-Anew-na-ul-Filipa-13-1699164846961565/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wprost „zakochałam się” w ofercie Butik Lavend. Sklep znajdziesz przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Krakowie. Oferują wysokiej jakości ubrania biznesowe, eleganckie sukienki idealne na firmowy bankiet, klasyczne czółenka (sklep promuje polskich projektantów). Ostatnio udało mi się tutaj kupić bardzo ładną, czarną sukienkę Rafaello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Ja pracuję w banku i obowiązuje u nas strój formalny (ale nie firmowe „mundurki”). Garderobę do pracy najczęściej kupuję w Butiku Lavend przy ul. Zwierzynieckiej 21. Oni specjalizują się w kolekcjach w stylu biznesowym. Mają szeroki wybór białych koszul, klasycznych bluzek, spodni, spódnic. Ostatnio udało mi się trafić na bardzo ładną torebką bankietową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×