Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magicmeg

Kraków gdzie mogę kupić ładną bieliznę

Polecane posty

Gość magicmeg

Jak w temacie, może ktoś mi podpowie gdzie w Krakowie mogę kupić ładną ale sexowną bieliznę w normalnych cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy musi być to sklep w Krakowie? Bo moim zdaniem warto szukać w dobrych sklepach internetowych,ja np zawsze kupuje bieliznę na http://www.mycotton.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastrojona_klara
Z tego co wiem przy Starowiślnej 28 jest sklep z bielizną, w którym można dostać np. biustonosze Alles, z tego co wiem przynajmniej część z nich jest w przystępnych cenach :) Niestety nie wiem jak z rozmiarówką, jeszcze tam nie byłam, dopiero się wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alles to bardzo słaba marka, i pod względem jakości, i rozmiarówki, i konstrukcji w porównaniu chociażby do Dalii, Comeximu, Onlyher, o Ewie Michalak nie mówiąc bo to jakość sama w sobie. A sklepy z dobrą bielizną są odnotowane na Stanikowej Mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiazajac
Ładną bieliznę kupisz w centrum Katowic. jest tak salon, w którym świadczą usługę brafittingu: llikemed.com/pl/brafitting/. Mają tam samą markowa bieliznę i stroje kąpielowe. Za biustonosz zapłacisz niemało, bo od 80 do 200 zł, ale naprawdę warto. Jeszcze nigdy nie miałam tak cudownego stanika, jak ten, który kupiłam w tamtym sklepie. Leży na mnie idealnie, a mam duży biust. Z tego, co się orientuję to w wielu dużych miastach w Polsce znajdziesz sklepy, w których jest brafitting. W Polsce staje się to coraz bardziej modne i popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest "normalna cena"? Ja mieszkając w Krakowie zaopatrywałam się w biustonosze w sklepie Mambra bodajże na Sławkowskiej. Mają spory wybór marek, dużą rozpiętość rozmiarówki (ja moje 65F-60G bez problemu byłam w stanie znaleźć w wielu modelach i kolorach). Mają na pewno Panache, Freya, Curvy Cate. Ceny właściwe dla tych marek, czyli nienajniższe, ale współmierne do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Nowak
Ja zaopatruję się w bieliznę przez Internet. To jest moim zdaniem najwygodniejszy i najszybszy sposób kupowania. Zamawiam głównie polską bieliznę ze sklepu http://epizama.pl/ Wybór jest duży, więc jest w czym przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaKrakow22
Bardzo ładną bieliznę dostaniesz w Galerii Kazimierz w sklepie Ewa Bien. To ta, którą reklamuje Natalia Siwiec :) Naprawdę ładna bielizna. Baaaaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i baaaardzo słabej jakości... są lepsze i w porównywalnej cenie (albo wręcz tańsze) marki a Siwiec to antyreklama a nie reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza z tego linka - http://www.i-trendy.pl/index.php/bielizna Jest rewelacyjna, co nie? Wiem, że seksowna bielizna potrafi kosztować po kilkaset złotych, ale dla mnie to gruba przesada - da się znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maka_dama
coś mi się obiło o uszy, że w galerii krakowskiej znajdziesz bielizne alles, może to nie nowa huta ale dojazd może być lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sralles, spamerski dziadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłońTrombalski
na starym kleparzu są bardzo fajne i niedrogie lajbiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzyBiust
Ewa Bien kiepskiej jakosci? No ja mam inne zdanie, mam trzy komplety bielizny i trzymaja sie swietnie, ale piore delikatnie, jak kazda bielizne z reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, naprawdę kiepskiej jakości.... ta marka jest tak do dvpy, że nie sprzedaje i trzeba ją idi0tycznie ludziom wciskać spamując po forach... żałosne... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna żałosna firemka z produktami, na które pies z kulawą nogą nie chce patrzeć... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stoiskach Veneziana, np. w Galerii Krakowskiej, na Podgórskiej czy na Kamieńskiego znajdziesz bieliznę Obsessive (polecam) - jeśli oczywiście nie chcesz kupować przez neta. Gdzie jeszcze hmmm na Długiej jest kilka sklepów, a no i w krakowskiej La Chansone, ale chyba ktoś już wyżej wymieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
A szukałaś takich rzeczy na stronie www.bieliznaujoli.pl ? Ja tutaj jakiś czas temu znalazłam bardzo ładną bieliznę bezszwową w przyjaznej cenie. Do tego wysyłka szybka i tania, a kontakt ze sklepem na bieżąco. Od razu mi odpisali na maila z zapytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się do dyskusji z moim odkryciem roku czyli sklepem: e-import.pl. Można tam kupić praktycznie wszystko od spinki do włosów przez ubrania, buty, biżuterię kosmetyki po małą elektronikę czy sprzęt AGD. Wszystkie rzeczy są oryginalne, markowe i po cenie dwu-trzykrotnie niższej bo zamawiamy nie u sprzedawcy tylko właśnie u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
No faktycznie sklepów z bielizną jest bardzo dużo. Powiem Ci, że ja ostatnio najczęściej to zamawiam ze stronki www.firmaana.pl . Mają modne rzeczy w cenach sporo niższych niż konkurencja. Do tego wysyłka ekspresowa, no i asortyment szeroki. Staniki, majtki, rajstopy, pończochy, koszule nocne, bielizna typowo erotyczna...No można znaleźć coś pod swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam w olive. Co prawda jest to sklep internetowy, ale zakup był strzałem w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu znajdziesz bieliznę na każdą okazję www.nicolebielizna.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Jeśli chodzi o sklep z bielizną to mam bardzo dobre doświadczenia z marką Kokietki ( www.kokietki.com.pl ). Raz mi się tutaj przydarzyło, że nie trafiłam do końca z fasonem stanika, to nie było problemu, żeby odesłać i wymienić na nieco większy. To niby jest standard, że ma się 14 dni na zwrot bez podania przyczyny, ale wiem od znajomych, że nie wszystkie sklepy ten przepis respektują. Wiele firm bazuje na tym, że klienci nie znają swoich praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz przecież kupić coś w Internecie i to bez wychodzenia z domu. Ja zawsze bieliznę kupuje na www.kendi.pl. Teraz mają specjalny kod rabatowy tylko trzeba wejść na ich Facebooka. Taki prezent "bieliźniany" pod choinkę na pewno spodoba się każdej Pani, a także jej partnerowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LL
Jeśli zależy Ci nie tylko na dobrej jakości, ale też na rozsądnych cenach, nie ograniczaj się tylko i wyłącznie do sklepów stacjonarnych. W internecie znajdziesz bardzo fajną ofertę, dużo promocji, przystępne ceny. Osobiście polecam sklep www.Leelou.pl, zdecydowanie warto zapoznać się z asortymentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0niska
ja ostatnio robię zakupu w: http://euro-time.pl Uważam, że sa dobre pod względem trwałości. Mój ulubiony biustonosz mam 2 lata, piorę go w pralce i jeszcze się z nim nic nie stało:) Mają tez fajne piżamy, minusem jest że niektóre produkty mają sezonowo. Tzn że jest małe prawdopodobieństwo by po roku kupić np. taką samą piżamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam z internetu - mam sprawdzony sklep http://www.e-sensi.pl/, gdzie jest kilka moich ulubionych marek, mam przetestowane rozmiary, przesyłka szybka, a bielizna bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiesz, z której firmy bielizna dobrze leży to śmiało można zamawiać przez internet. Jeśli chodzi o koszulki nocne czy piżamy to myślę, że bez problemu można też dopasować. W Krakowie ceny w markowych sklepach są wiadomo jakie. Ja osobiście kupuję bieliznę firmy Ava i dla mnie jest idealna, świetnie biustonosze leżą, wykonanie też mi odpowiada i cena też ok Jest w czym wybierać https://all-bielizna.pl/Biustonosz-892,p,1057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj w sieci, tyle tych sklepów jest, ceny tez przeróżne, tylko sugeruj się najlepiej firmami aby były znane, zerknij tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska najlepsza jest markowa bielizna, wiesz co kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×