Odpowiedz na ten temat

Kraków gdzie mogę kupić ładną bieliznę

• magicmeg 2013.09.02 [09:48]
    Jak w temacie, może ktoś mi podpowie gdzie w Krakowie mogę kupić ładną ale sexowną bieliznę w normalnych cenach?
  • gość 2013.09.02 [16:47]
    A czy musi być to sklep w Krakowie? Bo moim zdaniem warto szukać w dobrych sklepach internetowych,ja np zawsze kupuje bieliznę na
    http://www.mycotton.pl/
  • nastrojona_klara 2013.09.05 [11:53]
    Z tego co wiem przy Starowiślnej 28 jest sklep z bielizną, w którym można dostać np. biustonosze Alles, z tego co wiem przynajmniej część z nich jest w przystępnych cenach usmiech.gif Niestety nie wiem jak z rozmiarówką, jeszcze tam nie byłam, dopiero się wybieram usmiech.gif
  • gość 2013.09.06 [21:00]
    Alles to bardzo słaba marka, i pod względem jakości, i rozmiarówki, i konstrukcji w porównaniu chociażby do Dalii, Comeximu, Onlyher, o Ewie Michalak nie mówiąc bo to jakość sama w sobie.
    A sklepy z dobrą bielizną są odnotowane na Stanikowej Mapie.
  • joasiazajac 2013.09.07 [18:06]
    Ładną bieliznę kupisz w centrum Katowic. jest tak salon, w którym świadczą usługę brafittingu: llikemed.com/pl/brafitting/. Mają tam samą markowa bieliznę i stroje kąpielowe. Za biustonosz zapłacisz niemało, bo od 80 do 200 zł, ale naprawdę warto. Jeszcze nigdy nie miałam tak cudownego stanika, jak ten, który kupiłam w tamtym sklepie. Leży na mnie idealnie, a mam duży biust. Z tego, co się orientuję to w wielu dużych miastach w Polsce znajdziesz sklepy, w których jest brafitting. W Polsce staje się to coraz bardziej modne i popularne.
  • Esh 2013.09.07 [20:19]
    A co to jest "normalna cena"? Ja mieszkając w Krakowie zaopatrywałam się w biustonosze w sklepie Mambra bodajże na Sławkowskiej. Mają spory wybór marek, dużą rozpiętość rozmiarówki (ja moje 65F-60G bez problemu byłam w stanie znaleźć w wielu modelach i kolorach). Mają na pewno Panache, Freya, Curvy Cate. Ceny właściwe dla tych marek, czyli nienajniższe, ale współmierne do jakości.
  • Justyna Nowak 2013.11.29 [10:23]
    Ja zaopatruję się w bieliznę przez Internet. To jest moim zdaniem najwygodniejszy i najszybszy sposób kupowania. Zamawiam głównie polską bieliznę ze sklepu http://epizama.pl/
    Wybór jest duży, więc jest w czym przebierać.
  • AnkaKrakow22 2014.01.22 [12:22]
    Bardzo ładną bieliznę dostaniesz w Galerii Kazimierz w sklepie Ewa Bien. To ta, którą reklamuje Natalia Siwiec usmiech.gif Naprawdę ładna bielizna. Baaaaardzo usmiech.gif
  • gość 2014.01.22 [18:02]
    i baaaardzo słabej jakości... są lepsze i w porównywalnej cenie (albo wręcz tańsze) marki
    a Siwiec to antyreklama a nie reklama
  • gość 2014.01.23 [15:33]
    Pierwsza z tego linka - http://www.i-trendy.pl/index.php/bielizna Jest rewelacyjna, co nie? Wiem, że seksowna bielizna potrafi kosztować po kilkaset złotych, ale dla mnie to gruba przesada - da się znacznie taniej.
  • Maka_dama 2014.01.25 [11:21]
    coś mi się obiło o uszy, że w galerii krakowskiej znajdziesz bielizne alles, może to nie nowa huta ale dojazd może być lepszy usmiech.gif
  • gość 2014.01.25 [17:35]
    sralles, spamerski dziadu usmiech.gif
  • SłońTrombalski 2014.01.26 [20:38]
    na starym kleparzu są bardzo fajne i niedrogie lajbiki
  • DuzyBiust 2014.01.31 [18:06]
    Ewa Bien kiepskiej jakosci? No ja mam inne zdanie, mam trzy komplety bielizny i trzymaja sie swietnie, ale piore delikatnie, jak kazda bielizne z reszta.
  • gość 2014.01.31 [18:15]
    tak, naprawdę kiepskiej jakości.... ta marka jest tak do dvpy, że nie sprzedaje i trzeba ją idi0tycznie ludziom wciskać spamując po forach... żałosne... pechowiec.gif
  • gość 2014.03.27 [16:54]
    następna żałosna firemka z produktami, na które pies z kulawą nogą nie chce patrzeć... pechowiec.gif
  • gość 2014.04.09 [12:15]
    Na stoiskach Veneziana, np. w Galerii Krakowskiej, na Podgórskiej czy na Kamieńskiego znajdziesz bieliznę Obsessive (polecam) - jeśli oczywiście nie chcesz kupować przez neta. Gdzie jeszcze hmmm na Długiej jest kilka sklepów, a no i w krakowskiej La Chansone, ale chyba ktoś już wyżej wymieniał.
  • sccs 2014.10.22 [13:50]
    A szukałaś takich rzeczy na stronie www.bieliznaujoli.pl ? Ja tutaj jakiś czas temu znalazłam bardzo ładną bieliznę bezszwową w przyjaznej cenie. Do tego wysyłka szybka i tania, a kontakt ze sklepem na bieżąco. Od razu mi odpisali na maila z zapytaniem.
  • 38weronika 2014.10.24 [10:29]
    Dołączę się do dyskusji z moim odkryciem roku czyli sklepem: e-import.pl.
    Można tam kupić praktycznie wszystko od spinki do włosów przez ubrania, buty, biżuterię kosmetyki po małą elektronikę czy sprzęt AGD. Wszystkie rzeczy są oryginalne, markowe i po cenie dwu-trzykrotnie niższej bo zamawiamy nie u sprzedawcy tylko właśnie u producenta.
  • natka443 2014.10.30 [14:47]
    No faktycznie sklepów z bielizną jest bardzo dużo. Powiem Ci, że ja ostatnio najczęściej to zamawiam ze stronki www.firmaana.pl . Mają modne rzeczy w cenach sporo niższych niż konkurencja. Do tego wysyłka ekspresowa, no i asortyment szeroki. Staniki, majtki, rajstopy, pończochy, koszule nocne, bielizna typowo erotyczna...No można znaleźć coś pod swój gust.
  • gość 2014.10.31 [12:07]
    Ostatnio kupiłam w olive. Co prawda jest to sklep internetowy, ale zakup był strzałem w 10 usmiech.gif
  • gość 2014.12.01 [20:37]
    Tu znajdziesz bieliznę na każdą okazjęwww.nicolebielizna.pl.tl
  • sylwiaLat 2014.12.03 [14:22]
    Jeśli chodzi o sklep z bielizną to mam bardzo dobre doświadczenia z marką Kokietki (www.kokietki.com.pl ). Raz mi się tutaj przydarzyło, że nie trafiłam do końca z fasonem stanika, to nie było problemu, żeby odesłać i wymienić na nieco większy. To niby jest standard, że ma się 14 dni na zwrot bez podania przyczyny, ale wiem od znajomych, że nie wszystkie sklepy ten przepis respektują. Wiele firm bazuje na tym, że klienci nie znają swoich praw.
  • gość 2014.12.15 [09:47]
    Możesz przecież kupić coś w Internecie i to bez wychodzenia z domu. Ja zawsze bieliznę kupuje nawww.kendi.pl. Teraz mają specjalny kod rabatowy tylko trzeba wejść na ich Facebooka. Taki prezent "bieliźniany" pod choinkę na pewno spodoba się każdej Pani, a także jej partnerowiusmiech.gif
  • LL 2015.01.28 [18:10]
    Jeśli zależy Ci nie tylko na dobrej jakości, ale też na rozsądnych cenach, nie ograniczaj się tylko i wyłącznie do sklepów stacjonarnych. W internecie znajdziesz bardzo fajną ofertę, dużo promocji, przystępne ceny. Osobiście polecam sklepwww.Leelou.pl , zdecydowanie warto zapoznać się z asortymentem
  • m0niska 2015.02.02 [16:24]
    ja ostatnio robię zakupu w: http://euro-time.pl
    Uważam, że sa dobre pod względem trwałości.
    Mój ulubiony biustonosz mam 2 lata, piorę go w pralce i jeszcze się z nim nic nie stałousmiech.gif Mają tez fajne piżamy, minusem jest że niektóre produkty mają sezonowo. Tzn że jest małe prawdopodobieństwo by po roku kupić np. taką samą piżamę.
  • gość 2015.02.24 [20:16]
    Ja zamawiam z internetu - mam sprawdzony sklep http://www.e-sensi.pl/ , gdzie jest kilka moich ulubionych marek, mam przetestowane rozmiary, przesyłka szybka, a bielizna bardzo ładna usmiech.gif
  • gość 2015.03.06 [18:48]
    Jak wiesz, z której firmy bielizna dobrze leży to śmiało można zamawiać przez internet. Jeśli chodzi o koszulki nocne czy piżamy to myślę, że bez problemu można też dopasować. W Krakowie ceny w markowych sklepach są wiadomo jakie. Ja osobiście kupuję bieliznę firmy Ava i dla mnie jest idealna, świetnie biustonosze leżą, wykonanie też mi odpowiada i cena też ok
    Jest w czym wybierać
    https://all-bielizna.pl/Biustonosz-892 ,p,1057
  • katyfashion 2015.03.15 [17:55]
  • gość 2015.04.20 [13:51]
    Szukaj w sieci, tyle tych sklepów jest, ceny tez przeróżne, tylko sugeruj się najlepiej firmami aby były znane, zerknij tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska najlepsza jest markowa bielizna, wiesz co kupujesz.
  • katyfashion 2015.04.20 [14:42]
    proszę WEJDZ SOBIE TUTAJ A ZNAJDZIESZ TAM WSPANIAŁĄ bieliznę. I w dostępnych cenach i niektóre modele sąhttp://www.ktoconosi.pl/kompozycje/bra-fittin g-i-slim-fitting-najnowsze-modele-bielizny-damskiej-i-misecz ki-e-f-g/ fantastyczne zachowują wszystkie najnowsze trendy:

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...