Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kreacja na studniówkę

Polecane posty

Gość gość

Studniówka zbliża się wielkimi krokami... macie już jakieś sukienki? Bo ja nie i najgorsze jest to, że nie mam koncepcji jak się ubrać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha, ha, moja mama mowi ze 20 lat temu na jej studniówce to były sama czarne i ciemne suknie i przewżnie długie, ze zawsze tak było, u mnie w klasie teraz duzo dziewczyn ma juz czerwone suknie, i same krótkie ja też mam taką wymarzoną, moja mama własnie sie temu troche sprzeciwia ,że to tak nie wypada zwłaszcza po tym jak zobaczyła sukienke mojej przyjacółki, krótka , mówi ze wygląda jak halka , ale moze zmięknie, moja jest do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysea
Najpierw napisz/opisz sie, sadze ze to da wiecej wskazówek do okreslenia sukienki, jaka ci bedzie pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza_lia
No ja mam ten sam problem, do szczypłych nie naleze, rozmiar 42-44 i też nie mam kreacji na przyjęcie świąteczne. W tym roku święta spędzamy w Warszawie, w hotelu HOLIDAY PARK. Atmosfera zapowiada się bardzo świąteczna, kolędy, Mikołaj, suto zastwaione stoły no i sam wygląd hotelu. Chciałabym się czuć naprawdę dobrze, ale moja kreacja na to przyjecie spędza mi sen z powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt się nie nabierze na te parszywa reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja twierdzę że młodzież nie powinna postarzać się na siłę :) sprawdźcie sobie dziewczyny zalando czy domodi kiedyś widziałam też fajne kiecki na cosmosmoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killka
ja super kieckę wyczaiłam w Nico pod Poznaniem - byłam w zeszły weekend i na prawdę miałam problem z wyborem! ale tam są super ubrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukając sukienki na sylwestra trafiłam na super stronę http://www.modana.com.pl Kupiłam tam super kieckę muszę dodać że niedrogo, a w dodatku było w czym wybierać. Zajrzyj na tą stronę bo jest dużo modeli które się będą nadawały na studniówkę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że obecnie większość dziewczyn wybiera tzw. sukienki koktajlowe - krótsze i mniej wytworne od wieczorowych (za to tańsze i przynajmniej można je jeszcze później nosić - w balowej rzadko ma się okazję pokazać). Ja bym zaczęła od naradzenia się z koleżankami, czy wybieramy tradycyjne długie, czy właśnie do kolan. Odradzam mini. Mojej koleżance wyłaziły podwiązki spod spódnicy i efekt był żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej córce kupiłam długą sukienkę bo taką chciała. Nie jest wysoka więc założy szpilki, a długa sukienka wysmukli ją. Z przodu koronka zakrywa co trzeba więc nauczyciele nie będą mieli o czym mówić. Z resztą to jest bal, anie dyskoteka więc wypada założyć długą. Duży wybór tak jak się rozglądałam to mają w sklepie internetowym http://modana.com.pl tam też w końcu kupiłyśmy tą wymarzoną. Przymierzała i wygląda elegancko i pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllenkaAllenka
A pod sukienke zakladanie rajstopy czy ponczochy? Bo mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minki
A szukałaś już na http://www.cozacena.pl/sukienki ? Będzie szybciej i przede wszystkim taniej. Możesz porównać tam ceny i kupić taniej. Na pewno sprawdzi się rozkloszowana sukienka do połowy uda :) Na CoZaCena widziałam przepiękne w tym stylu, zerknij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×